Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Ewa&kumpel'][CENTER][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Navy] Na stole święcone, a obok baranek, [/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=Navy] [/COLOR][/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Navy] Koszyczek pełny barwnych pisanek[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=Navy] [/COLOR][/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Navy] I tak znamienne w polskim krajobrazie[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=Navy] [/COLOR][/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Navy] W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=Navy] [/COLOR][/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Navy] Zielony barwinek, fiołki i żonkile[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=Navy] [/COLOR][/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Navy] - Barwami stroją uroczyste chwile.[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=Navy] [/COLOR][/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Navy] W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie,[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=Navy] [/COLOR][/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Navy] Gdy wielkanocne na stole śniadanie. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [RIGHT][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Navy]Ewa i Kumpelek[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/RIGHT] [/CENTER] [/quote]Dziękuję Ewo :loveu:
  2. Dziękuję wszystkim :buzi: Poszłam lulu, obudzila mnie mama, przeprosiła za zajście.. i okazało się że miała w tym interes bo miałam jej pomóc piec placki :roll: Znalazłam sobie wspaniały poprawiacz humoru :diabloti: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=56801&page=1[/url] Polecam na doła :evil_lol:
  3. Ech nieważne :( Mam skopany nastrój. Pokłóciłam się z rodzicami, padło kilka ostrych słów, to boli.. :(
  4. My także składamy najserdeczniejsze życzenia :buzi: Wesołych i słonecznych świąt :calus:
  5. Sprzedajesz??!! :crazyeye: Fredik na pierwszym wygląda jak jakiś pies - bochater :loveu: A na drugim... :mdleje:
  6. Wow :cool3: Cudo :loveu: Banner rewelacja, ja jestem zielona w takich sprawach :lol:
  7. Przed chwilką wróciłyśmy z krótkiego spacerku :shake: Figowa pusciła sie za kotem, wróciła kulejąc na tylnią łapkę i głośno skowycząc.. no ciekawe gdzie ja teraz weterynarza znajdę :shake: :( :( :( :( :( :( :( :( :(
  8. To dawaj dawaj :cool3:
  9. [quote name='Dalmatynkaa']Hej! Otóż mina na zdjęciach jest chyba mylna, Fredi zaczepia wszystkie duże psy, chodzi ciągle z ogonkiem uniesionym i podrywa wszystkie sunie. Nasza pani od szkolenia jest nim bardzo zdziwiona :multi:[/quote] Wdał się w pancię :cool3: Wdał się w pancię jak nic :evil_lol:
  10. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Ojej jak ja dawno Figulcowej nie oglądałam. Wypiękniała panienka:loveu:[COLOR=Black][SIZE=2]Tylko ją schrupać :diabloti: Czabuś też śliczniuchy:loveu: [COLOR=Lime][SIZE=5][COLOR=Plum]Kolorowych jajeczek, wycinanych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim udane lania w dniu suchego ubrania! Oliwka&Balbisia ;)[/COLOR] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/quote] Ooooo cześć wredotki :loveu: Dziękujemy slicznie :multi:
  11. [quote name='Marta_Ares']o ile nowych foteczek:multi: :multi: Ale Figulec ma komanow do zabawy:loveu: :loveu:[/quote]Cześc Martuś ;) [quote name='Samturia']hej fiflaki! ale mnie tu dawno nie było ;9 wybaczycie? :))[/quote]:hmmmm:
  12. On robi takie miny że boszz... :loveu: A jak było na szkoleniu? :cool3: Bo wiedze że Fred ma minę niepewną :razz:
  13. Kfatuszki :loveu: [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-189LHOK.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-196UiHS.jpg[/img]
  14. [quote name='wiq']jest spokojna, ale jak poszaleje;) dziś dostała takiej zarąbistej głupawy - myślałam, że polegnę ze śmiechu:evil_lol: 5 min biegała wkoło, po czym wbiegła we mnie i się przytuliła:evil_lol: z objawów ma tylko mleko i nieco zwiększoną upierdliwość. mnie niańczy, maskotek/kapci na szczęście nie;)[/quote]Figowa też miała mleko i sutki do ziemi :shake: Niańczyła miśki jak leci, wszystkie. Wyła po nocach, nie jadła.. ale już mam spokój :diabloti:
  15. [quote name='Carolcia']Nie masz czego zazdroscic:shake: .Nawet nie wiesz jak mi sie dzisiaj zatesknilo za Blackym:placz: :placz:.Chcialabym go wkoncu poglaskac ,pojsc z nim na spacerek:placz: :placz: :placz: .Musze wytrzymac do wtorku:shake: [/quote]Ja na poprzednich wakacjach musiałam wytrzymać 2 tyg bez Figowej więc znam ten ból :cool3:
  16. [quote name='Rinuś'][B][COLOR=RoyalBlue]ale Figa ma towarzyszy do zabawy :)[/COLOR][/B][/quote]Ale to i tak nie wszyscy z jej bandy :evil_lol: [quote name='Rinuś'][B][COLOR=RoyalBlue]a jak tam Czabi??[/COLOR][/B][/quote]Czabutka nie widziałam od wczoraj :shake:
  17. Witamy ponownie ;) Dłuugo mnie na dgm nie było a jeszcze dłużej nie było mnie u Was w galerii, aż wstyd sie przyznawać :oops: Co do Anglii - zazdroszczę :cool3:
  18. [quote name='Carolcia']witamy:p Czy pamietasz nas jeszcze ?????:-( Figa jak zwykla kochaniutka (jej fotki poprawily mi dzisiaj humorek:D):loveu: :loveu: :loveu: :loveu: edit: wlasnie obejzalam filmik :P.Ale sie msci na tej pilce (?):crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ___________________________________________________________ [FONT=Century Gothic][SIZE=5][COLOR=magenta][I]Dwa kurczki w koszu siedza i rzeżuchę sobie jedza, [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [I][SIZE=5][FONT=Century Gothic][COLOR=magenta]baran w szopie zioło pali pewnie zaraz sie przewali, [/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=5][FONT=Century Gothic][COLOR=magenta]ksiądz za stołem już sie buja WESOłEGO ALLELUJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/FONT][/SIZE][/I][/quote]No ja nie mogę :evil_lol::evil_lol: A ja właśnie u Was w galerii siedze i czytam sobie o Anglii :evil_lol: Figusiowa tak ma że jak już się zacznie bawić to okniec :diabloti: Dziękujemy za życzonka :loveu: [quote name='Pianka']:crazyeye: ja chyba bym ją zamordowała gołymi rękami:angryy: [COLOR=Red] buhaha jak tro wygląda:lol:[/COLOR] Ta piłka to długo nie pożyje:evil_lol:[/quote]Ja już przywykłam :shake: [COLOR=Red]Smiejesz się z mojego psa? :mad: Śmiejesz? :evil_lol: [COLOR=Black]Ta piłka już nie żyje, nie nagrywałam wszystkiego - poległa [`][/COLOR] [/COLOR]
  19. I my składamy serdeczne życzonka :loveu: Smacznego jajka i niezapomnianego dyngusa :calus:
  20. [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/3914/s010407153qo3.jpg[/IMG] Cudne psisko :loveu: Sunia sprawia wrażenie takiej spokojnej :loveu: Ciąza urojona - nie zazdroszczę :-P Moja krowa wyła po nocach bo chciała odzyskać swoje 'dziecko', Ada też ma takie silne objawy?
  21. Witaj Goniu ;) Przepraszam że nie odpisałam, nie mam pieniędzy na koncie :shake: Oglądałam fotki z zachwytem na mordce :loveu: Cudne :multi:
  22. My również żczymy wesołych i słonecznych swiat :calus:
  23. Mamy tez filmika :cool3::cool3: [URL="http://www.zippyvideos.com/8634177066852866/obraz_031/"][IMG]http://i2.zvhost.com/2/k/kjm44cx7.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Garamond][SIZE=1][COLOR=White]Ciekawe czy w ogóle ktoś go obejrzy[/COLOR][/SIZE][/FONT] :lol:
  24. I ostatnie już pamietacie naszego kolegę? :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/79/e09f711859810094.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/79/bb20b1701b351a3b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/8b0ab3851806d932.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='Dalmatynkaa']Jaki pocałunek :cool3:[/quote]Śmierci :evil_lol: Figa [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/134/01521c12459012a9.jpg[/IMG][/URL] Kibuś [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/134/f187f76776d950d6.jpg[/IMG][/URL] Zgredek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/b9e589c6447ca65f.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...