-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[CENTER][FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=Blue][U][SIZE=5] Azuniu!!! [/SIZE][/U] Wierny przyjaciel jest w życiu kojącym balsamem i najpewniejszą obroną. [/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=Blue] [/COLOR][FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=Blue]Możesz zgromadzić przeróżne skarby, ale najcenniejszą rzeczą jest prawdziwy przyjaciel. [/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=Blue] [/COLOR][FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=Blue]Sam widok przyjaciela wzbudza w sercu radość, która wypełnia całe wnętrze człowieka. [/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=Blue] [/COLOR][FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=Blue]Z nim żyje się w najgłębszej jedności, która napełnia duszę niewypowiedzianym szczęściem. [/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=Blue] [/COLOR][FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=Blue]Pamięć o nim rozpala nasz umysł i uwalnia go od rozlicznych zmartwień. [/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=Blue] [/COLOR][FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=Blue]Słowa te tylko ten zrozumie, kto ma oddanego przyjaciela; kto spotykając go codziennie odczuwa ciągle jego potrzebę... [SIZE=4][U]Azuniu..[/U] Ty jesteś takim przyjacielem dla Goni. Życze Ci dużo dużo zdrówka, szczęscia i radości. Niech śliczny usmiech na pyszczu Twym zawsze cieszy pancię i cioteczki, które kochają, pamiętają i tęsknią.. Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń króweczko..[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img352.imageshack.us/img352/3732/bcbc08f4a9da9ed1dg4.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Rudzielce dwaa :loveu: :evil_lol: Rudy przy Julce wygląda jak blondyn :razz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img518.imageshack.us/img518/2917/dsc06607yd7.jpg[/IMG] Muuucha :evil_lol: [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/2410/dsc06605xw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6167/dsc06999zg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8168/dsc07055ds7.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/3620/dsc07060wr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/6901/dsc07287sj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/9092/dsc07315uw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/9025/dsc07307va9.jpg[/IMG] Ta fotka byłaby fajna gdyby mlecyk się nie rozmazał :placz: Ale mój aparat czegoś takiego nie potrafi :( [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/6041/dsc08125ce3.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img515.imageshack.us/img515/2082/obraz263wr3.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8574/obraz264bf4.jpg[/IMG] [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/4359/obraz265xj3.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6373/obraz272bq2.jpg[/IMG] Figowa pancia :lol: A za nią jej pan od wfu :mad: [IMG]http://img378.imageshack.us/img378/6602/obraz273qk0.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/9851/obraz283nm5.jpg[/IMG] Słonik :loveu: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/526/obraz290dp4.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4703/obraz308hv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/7264/obraz306az7.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/4593/obraz310is1.jpg[/IMG] [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/954/obraz314fz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/9355/obraz315dm7.jpg[/IMG] Ptaski :-P [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/4729/obraz323dn4.jpg[/IMG] [IMG]http://img475.imageshack.us/img475/9814/obraz322gw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/3185/obraz324uu9.jpg[/IMG] Mało towarzyski wron :lol: [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/1572/obraz327fb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/8650/obraz345ua6.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No to teraz wkleję kilka badziewnych fotek, co by nie było że nie daje :evil_lol: Choć i tak nikt poza Kasią ich nie ogląda. Dziękujemy Kasieńko :buzi: [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/3362/obraz134iv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/51/obraz196wzu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/8118/obraz200zv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/4313/obraz2041ak0.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/5005/obraz206xs8.jpg[/IMG] Ptasek :-P [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3646/obraz228bx2.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8629/obraz232fj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/2530/obraz248fh3.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/5862/obraz252uf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/6379/obraz254rf6.jpg[/IMG] -
Dzień dobry w niedzielne popołudnie popsute brzydką pogodą :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dzień dobry ;) Patrzcie :crazyeye: [quote name='Asiaczek']Wczoraj rozmawiałam w wiadomej sprawie z Margo na wystawie w Łodzi. I oto wyjaśnienia, jakie od Niej otrzymałam (obym tylko nic nie pokręciła). Dogo pracuje na 2 serwerach. Część naszych postów zapisuje się na I część na II serwerze. I z naszych opisów wynika, że jeden z n ich "wariuje". Te posty zxapisywane na tym "chorym" serserze znikają i pojawiają się wtedy, kiedy chcą. Dzisiaj/jutro osoba kompetentna w sprawach informatycznych ma zobaczyć, co się tam dzieje i poczynić jakieś kroki. Ja mocno wierzę, że DGM jeszcze wróci do swojej wspaniałej kondycji i że nadal będziemy zadowoleni z tej możliwości kontaktów. Trzymam mocno skrzyżowane palce, aby jak najszybciej wyjść z tego impasu. Pzdr.[/quote] -
To wstyd że Tinki na dyskoteki nie zabierasz :mad: Jej też się o życia coś należy w końcu :evil_lol:
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
CHciałyście utopic psa :mad: -
Lalunia to ty? :loveu: Ale piękna:loveu:
-
[quote name='Morskie Oko'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkred]Dzięki FIGA!!![/COLOR][/SIZE][/FONT] (a może chcesz jednego???)[/quote]No jasssne że chcę :multi: Tylko gdzie ja go przed rodzicami schowam? :hmmmm: [quote name='Morskie Oko'] Ale mnie tą Patusią wzruszylaś!!! Ja nazywam się Patrycja, co prawda "Patusią" bywam rzadko ;) , ale Patunią byłam cale wczesne dzieciństwo :p [B]Niesamowite[/B] jest pomaganie innym, ratowanie słabszych, bezbronnych... Mam dla takich ludzi wielki szacunek! Ostatnio pomogłam uratować pewną zagłodzoną suczkę - (mieszkała u mnie 9dni i pojechała do nowego domku i teraz ma się świetnie) - i poznałam smak "radości z dawania", jakie to wspaniałe uczucie, jak się zrobi coś DOBREGO. Ja zrobilam to raz, inni robią to ciągle! Super!!! Pozdrawiam!!![/quote]Dziękuję ;) Może dałoby się wyskrobać jakiś domek dla Patusi, Twojej imienniczki? :razz: Ta psica całe swoje krótkie życie spędziła w schronisku w Rzeszowie, nie wie co to dom, kochający właściciel.. :-( A Warszawiacy to super ludzie, nasza [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38954"]Viola[/URL] pojechała do stolicy z super panciem :multi: Zwierzakom staram sie pomagać wg możliwości, ale moi rodzice.. :mad: Kiedy znajdę psa to muszę po koleżankach upychać, rodzice nawet na pzetrzymanie kilka dni psa nie pozwalają :shake: Pokarał mnie Bozia rodzicami nieznoszącymi psów :mad: Pozdrawiam ;)
-
Jakis tam sentyment jeszcze został.. :loveu: Branoc Kasiu :buzi: Pozdrów Fidlaczka, Łukasia i Tomka :calus:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ja już dziś zmykam :bye: Branoc Kasiu :buzi: Branoc Karolinko :mad: Branoc Ilonko :calus: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2'][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3107/dsc08015dc3.jpg[/IMG] Już niedługo Miśku 'zamieszkamy' razem w chałupce Twojej Pani :cool3: Musimy tylko z Sylwią i Karoliną odzyskać skradzione cegiełki na budowę dobudówki :evil_lol:[/quote]Odzyskamy :multi: Pasuje wynająć tajnego agenta, co by nam znalazł sprawcę... :hmmmm: [quote name='fidelek2']A co to to jest czy może raczej było...? :crazyeye:[/quote]:hmmmm: Nie mam pojęcia :evil_lol: -
[IMG]http://images20.fotosik.pl/308/3b1d8ba8fe97ae52med.jpg[/IMG] Salma :multi:
-
Radio ma w ryja? :lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9585/dsc08016tn6.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9049/dsc08024py1.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1720/dsc08025nf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/2843/dsc08040sj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6506/dsc08049ze3.jpg[/IMG] A oto co zastałam w lazience :evil_lol: [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/8456/dsc08059yt0.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/1277/obraz013lkt6.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4817/obraz424fo0.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No dobra, kilka fot [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/2425/dsc08003wq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6907/dsc08005be7.jpg[/IMG] A domku nawet nie widaaać... :) [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/494/dsc08010du3.jpg[/IMG] [IMG]http://img483.imageshack.us/img483/4311/dsc08011yj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/5684/dsc08012pi6.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/51/dsc08013do6.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3107/dsc08015dc3.jpg[/IMG] -
A jak nazwiemy tę rozgłośnie? :loveu:
-
No to czekamy na Karolinę :mad: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=16889"]PositiveThought[/URL] zapraszamy zapraszamy :evil_lol:
-
A dalmatków jakich tam nie masz przypadkiem? :evil_lol: Świetne fotki ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Pianka']No co przystojniak jest:multi: Ale oczęta:loveu: hehe:evil_lol: O zdjęcia Miśka:multi: Świetny skok:multi: Napewno go nie zmusisz:eviltong:[/quote]Cześć :multi: [quote name='psiulka']Sylwia, posty Ci się cofnęły o_O[/quote]Serio? :evil_lol: Pousuwałam dzisiejsze hopki, wszystkie hopki usuwam :p [quote name='fidelek2']Teraz kiedy planujemy taką akcję Jej nie ma, co by potem tylko nie chciała się wozić Naszym nowym ekstra wozem :diabloti:[/quote]Ojj zobaczysz, jeszcze bedzie chciała pojeździć sobie z nami :x -
[quote name='fidelek2']Stwórzmy sobie własną stacje radiową, która zgarnie Jego słuchaczy i będzie dla Niego konkurencją :evil_lol: Ooo to jest myśl!!! Nie ma na co czekać :knuje:[/quote]I będziemy na antenie [U]śpiewać[/U] :diabloti: Już się nie mogę doczekać :loveu::loveu: Pakuj tobołki, w nocy wyruszamy :evil_lol: Tylko gdzie ta Karolina :mad:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka']Wiesz co, jak Ty się masz tak do mnie odzywać to ja tu już nie wpadnę xD Żart ;D DAWAJ NOWE NOWE FOTY xD[/quote] NIE DAM :obrazic: Nowe foty są :obrazic: [quote name='fidelek2']ale Karoliny ni ma :niewiem: Gdzieś polazła i nie wróciła....[/quote]Łazęga jedna :shake: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']Gratulacje 5000-go postu :multi::multi:[/quote]Serio? :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: