Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Nerul']Nieuwierze ci zeby mi mial ktoś doplacic xD Figa nieudawaj xD[/quote] Alez nikt nie kaze Ci wierzyc :evil_lol::evil_lol: Ja piszę jak jest :p [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7209/obraz231px7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/2128/obraz224sy7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img55.imageshack.us/img55/7475/obraz233sm4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img55.imageshack.us/img55/702/obraz235al9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/3091/obraz236cj1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/8448/obraz238ql6.jpg[/IMG][/URL]
  2. Dziewczyny problem jest w tym że - to są orginalne formaty tych zdjęć :evil_lol: Nie zauważyłam że robiłam takie małe pirdółki które sie w wiekszości porozmazywały :lol:
  3. Ilonko :calus: [url]http://images22.fotosik.pl/134/0ec808422ff05aa6med.jpg[/url] To zdjęcie jest prze the best :klacz: Kartofelku nie smutaj :buzi:
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1449/obraz332co1.jpg[/IMG][/URL] Patrzcie jakie my mamy ładne pola :evil_lol::evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/5523/obraz346qw5.jpg[/IMG][/URL] Uwaga Uwaga :cool3: Zgadnijcie czyja to łapka.. a raczej ejj odcisk :cool3::cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img477.imageshack.us/img477/1200/obraz357nw4.jpg[/IMG][/URL] Kfatek [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/2264/obraz336cq2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/6734/obraz342qu3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img477.imageshack.us/img477/1059/obraz339pb9.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='Cambel']Czabi to uwodziciel, muaaa, zakochałam się :loveu: :cool3: Mm..Niegrzeczny chłopczyk :mad: :loveu: Jak to, zrezygnowałyśmy? Ja nie :cool3: 2 razy? Mało xD Bo ani razu z nami![/quote]Myslałam co by Czaba wziąść Figowej do towarzystwa. Ale to pies nieobliczalny, zdziczały i wariat :evil_lol: Jeszcze bym miała problemy że komuś krzywde zrobił :shake: A Figowej nie chcę ciągnąć, to dla niej za duzy stres. [quote name='Nerul']Wiem wiem xD Oblazilam jej juz całkowicie xD Teraz Jack'ie bedzie w nich spacerowal- to taka tradycja xD (Figa sory ale to tak jakbym sie tam do was na sile wpychala wiec ja sobie podziękuje bo ja sie o tym wypadzie do kina dowiedzialam ostatnia)[/quote] Hah a my sie z Gonią naradzałysmy czy przyjąć dwa dzieciaki, a w międzyczasie wyłyśmy ze smiechu, no i jak juz w koncu doszłysmy do porozumienia to się dowiedziałyśmy że rezygnujecie :p:p
  6. [quote name='Cambel']W pola na Baranówce :loveu: Tam jest super :cool3:[/quote]Nie watpię ;) Ale Figowej łapa tam nie stanie :eviltong:
  7. [quote name='Cambel']MMm Ty jędzo! :evil_lol: Z Gosią się umawiasz a z nami nie ! Wrr.. :mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]Bo Gonia to moja rodzina :loveu::loveu: :eviltong::eviltong: [quote name='Nerul']W kinie bedziecie xD Wiem idziecie na Piratów znów :P Ilona mi powiedziala (bo ona tez sie chciala ze mną która nic niewiedziala wcisnać)... A co do wypadu- wpadnij kiedys z Figą raz na jakis czas mogłybyscie przyjechac :D:D[/quote]Hah mi nie o kino chodzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A Wy krowy tak nagle zrezygnowałyście :mad: No nic - nie zmuszamy :p A z Figową byłysmy 2 razy :razz: mało?
  8. [quote name='Nerul']Czemu on jest taki boski *___*? [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/1307/obraz327ej3.jpg[/IMG][/URL] "Hmm czyzby mi troszeczke uszków niezawialo? A ladnie wyglądam na zelu xD?"[/quote]Czabuś to w ogóle jest romantyczny pies :loveu: Uwielbia sie tulić :loveu: [quote name='Cambel']Ale Czabuś śliczny i uśmiechnięty :loveu: Super się chłopak trzyma :cool3:[/quote] Ale sie nie będzie trzymał :mad: jak nadal będzie spieprzał kiedy mu się żywnie podoba. ZObaczy sarnę i mamy go z głowy na godzinę :mad::mad: [quote name='Nerul']Ma farta ze znalazl taki swietny dom i swietną pancie jak Figową i jej kumpelki :D:D Zazdrooooszcze xD[/quote]Jassne :lol::lol::lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='Nerul']Ale wiesz chociaż bys sie z nami spodkala- z Goską i Iloną juz bylas teraz nasza kolej xD[/quote]Z Ilonką się nie spotkałam :shake::shake: [quote name='Cambel']No właśnie, nasza kolej :cool3: Ale tak na serio, to mów, kiedy będziesz :mad: :evil_lol:[/quote]Hahah zaaa... :diabloti::diabloti::diabloti: [quote name='Nerul']Ja ci mówie Kama- niemusimy czekac zbyt długo. Wszyscy to ogloszą na tematach z podkarpackich Dogomaniaków xD[/quote]W rzeszowie bedę za [B]kilka[/B] dni :diabloti: A co do innej wizyty :razz: To juz tylko ja i Gonia wiemy kiedy, co i jak :eviltong: I lepiej żeby tak zostało :diabloti: [prawda wnusiu? :loveu::oops:]
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/2370/obraz298hz3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/8568/obraz294ni7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/8986/obraz311ev2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/8176/obraz313bw3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/3306/obraz318fq2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/1307/obraz327ej3.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Cambel']Wątpię, żebyśmy Cię pomyliły, Nera przecież chwilę z Tobą gadała, a ja stałam z boku :eviltong: Super, super :cool3: Kiedy, gdzie? Mmm co za czułości :loveu: xDDD[/quote] Więc aż tak się zmeiniłam? :crazyeye::crazyeye: Kiedyś :loveu::loveu: gdzieś :loveu::loveu:
  12. [quote name='Nerul']Ja przeciez sie z tobą witalam zmoro jedna- taka z plecakiem lazila xD w niebieskiej bluzie na rzeszowskiej, aaa wogóle to kiedy masz zamiar wpasc bede czekac z niecierpliwoscią xD :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: (atak diabłów na Figową xD)[/quote]Hahah ja niepamiętam nawet jak ubrana byłam :lol::lol: A kiedy bedę?? :hmmmm: Zaaaa... :hmmmm: Nie powiem wam bo to tajne jest :loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='Cambel']Przecież widziałyśmy Cię na rzeszowskiej w lutym :cool3:[/quote]Nom ale czy nie pomyliłyście mnie z kims innym? :eviltong::eviltong: [QUOTE] Oooo super :multi::multi:[/QUOTE]To się okaże czy super :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/3214/obraz271hg7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6603/obraz281hs4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/8216/obraz283tu2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/8137/obraz291mn4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/6493/obraz292vj3.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='Cambel']Mnie tam się nie znudzi :evil_lol: Będę Twoją zmorą galeriową, i będę Ci się śnic po nocach :evil_lol: Figaa, przyjedź do nas :loveu: Mam nadzieję, że chociaż na rzeszowskiej będziesz ? :cool3: Dokładnie, zupełnie inna :lol:[/quote]:diabloti::diabloti::diabloti: Będę duzo wczesniej niż Ci się wydaje :diabloti::diabloti::diabloti:
  16. [quote name='Nerul']Niepodobna WO GÓ LE xD jak cie widzialam to poprostu inna Figa a psiak- Skacze nieźle wysoko, moze by go w jakiejs dyscyplinie sportowej zalatwil xD[/quote] Anetko ja się zaczynam zastanawiać czy ty nie pomyliłaś mnie z kims :diabloti: Bo ja naprawdę wygladam jak ja na tej fotce :eviltong::eviltong:
  17. [quote name='Cambel']Ooo foteczki :loveu: Ale fajnie psina skacze :cool3: To na serio Ty na tej focie? :cool: Niepodobna jesteś do siebie :roflt:[/quote]Hahah niestety ja :diabloti::diabloti:
  18. [quote name='Nerul']Figul xD Wreszcie jestes wariacie xDDD Kiedy do nas wpadniesz xD?[/quote]Jeszcze będziesz kiedyś żałować że do Was wpadam :diabloti: [quote name='Cambel']Sylwia zawitała w swojej galerii :multi: :evil_lol: z naszym tempem już niedługo do 500 xD Co tam ? :cool3:[/quote]Hah czy ja wieeeem? Szybko Wam się znudzi i będę sama dobijać do 500 :eviltong::eviltong: A u nas nic. Wróciłyśmy z Figową ze spacerku z Miskiem, Czabem i Kibicem. Miśko dziś spisywał się rewelacyjnie :loveu: ani raz nie rzucił się na Czaba :loveu: tylko coś tam powarkiwał, ale normalnie żadnego gryzienia :loveu::loveu: Z niego byłyby jeszcze psy, gdyby mozna było go spuścic z tego łańcucha :shake:
  19. Kibus [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/4301/obraz254gx2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/818/obraz252ab5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/6664/obraz255oy6.jpg[/IMG][/URL] Jaaa :roflt: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/8688/obraz258zf9.jpg[/IMG][/URL]
  20. Bry wszystkim :multi: Martynko dwa koty i pies to jeszcze nie ZOO. Mi rodzice nigdy nie pozwoliliby na drugiego psa :eviltong: A Ty podobno się rozgladasz :razz: Ilonek, kratoflu bezczelny :mad: Za to nieodpisywanie mi się obrażam, o :placz: A do 500 jeszcze dłuuuuga droga :-P
  21. Piekne :loveu: Uwielbiam oglądac takie zdjęcia :) Także nie żałuj, pokaż nam duzo podobnych i pięknych zdjęć ;)
  22. Się kociczce udało :loveu: Dobranoc :bye:
  23. [url]http://img76.imageshack.us/img76/1636/tnimg0238dp7.jpg[/url] Fidlaczek tak wypoważniał z tą grzyweczką że normalnie nie mogę się nadziwić zawszze gdy tu wchodze :loveu: Psisko zwinne jest :evil_lol: Figowa to taka łamaga że od razu by tam wylądowała :evil_lol:
  24. [quote name='Cambel']Wróciłam :evil_lol: [URL]http://img236.imageshack.us/img236/7692/obraz159tb4.jpg[/URL] Mhraaau, kocham tą kicię :loveu: Sylwia, jak ją nazwałaś? :cool3:[/quote][B][SIZE=7][COLOR=DarkOrange]RUDA![/COLOR][/SIZE][/B] :diabloti: Pisałam to już :diabloti: [quote name='fidelek2'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/6286/obraz124fu4.jpg[/IMG][/URL] CUDOWNE :klacz: I ten wzrok...taki rozmarzony [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/7308/obraz180kb8.jpg[/IMG][/URL] Malutkie oswajanie, kroczek po kroczku...coraz bliżej i bliżej [/quote]Dziękujemy :loveu: Teraz są problemy, bo o ile wcześniej się kropa małej bała, tak teraz zaczepia ją do zabawy. A to małe pocieszne próbuje zgrywać wazniaka - prycha i macha łapkami :evil_lol: Muszę to nagrać bo normalnie idzie boki zrywać :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Ja tylko mowie, zebys pamietala o mnie! Łaa nie zauwazylam tego zdjecia Czym kotuszek sie objadal?[/quote]Hah myslisz że byłabym w stanie zapomnieć :roflt: Wiadomo - slepa jestes :eviltong: Kotuszek obiadał się mleczkiem. A właściwie to obiadał sie tu nie pasuje - on tylko maczał w nim pyszczek :lol: Za mlekiem Rudzik nie przepada :shake: [quote name='AneQ']Z jakiej racji Figowa to wredota ? :mad: No wiesz.. :mad: [/quote]Bo to najwredniejszy pies pod słońcem :loveu: Po panci :loveu: [quote name='AneQ']A kotek jest cudownyyy #buzi :loveu:[/quote]Dziękujemy ;) [quote name='Nerul']Pewnie- Figa, Gonia, Ja, Cambel, Psiulka i wiele wiele innych osob ;) Jestesmy szerzącą sie nacją podkarpackich psiarzy hehe ale to na marginesie... Fig Fig- podarujesz mi kota xD?[/quote]Jeszcze można tu dopisać Wiolkę od Duecika, Martynę i... :hmmmm: Anetko, mam dla Ciebie wspaniałe kociaki :loveu: Zobacz [CENTER][IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/images/zoom/VVKZGJ/Margaretki5.jpg[/IMG] [/CENTER] I to tak blisko Ciebie.. bo w rzeszowie przy ul. Ciepłowniczej 3 :cool3: [quote name='Nerul']Paaa :* Ja chyba ide z tego tematu nikt mnie niechce :( xD[/quote]Cóz, nie chcę podpaść Ilonie, więc nie będe pisać że ja Cie che :diabloti: [a Gonia to .... :crazyeye: wypatroszyłaby mnie w piątek :evil_lol:]
×
×
  • Create New...