-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Przydalaby się, oj tak :loveu: Ale będą wakacje, wiec bedziemy przemierzac kilometry zeby spotkac sie ze starymi znajomymi [SIZE=1](moze do Grodziska Grn.?),[/SIZE] a także Cziką, jeżeli zamieszka w Rzeszowie :cool3: Łapóweczka to byla od samego początku na relacjach gonia - Miś i kitu nie wciskaj :mad: :evil_lol: A staralas sie na rzecz zupelnie innej sprawy :loveu:[/quote]A kogóż to na tym końcu świata w GG zapomnianym przez swiat macie? :crazyeye: Toż to zadupie totalne jest :evil_lol: Jakie łapówki, co ty tu wypisujesz, dziecko... :shake::shake: Na rzecz piatku :loveu::loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Łobuziary okrutne :loveu: :loveu: Ale jakie słodkie i jaką fradję ma przy tych zapasach Azulkowa :cool3: Dlaczego??? Ja jestem gonia :eviltong:[/quote]Azulkowej naprawdę by sie przydała taka koleżanka do zabaw pod ręką :diabloti: Nasi rodzice są okrutni :shake: :mad: Hahah a łapóweczka też była na relacjach Gonia - Syla? :diabloti: To ja widze że starac sie nie musiałam :evil_lol::evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']A co bedzie nianczyc takie dziecię :evil_lol: :evil_lol:[/quote]Widzisz pod tym względem są z Edziem zgodni :evil_lol::evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Łaa jakie ząbeczki - szpileczki :loveu: Kubuś widać tez nie lubi takich czułości :evil_lol:[/quote]z TYM małym diabełkiem owszem - nie lubi :diabloti: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Łobuziary :loveu: Edzio na zielonym tle :loveu: Ma się do Ciebie zwracać per 'pani profesor'? :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Wujcio Kubuś jest taki miękutki :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/2176/obraz199lf3.jpg[/IMG][/URL] Chyba się zdrzemnę [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/4126/obraz207rj8.jpg[/IMG][/URL] Tylko zaraz, gdzie te łapy? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/1673/obraz210ds3.jpg[/IMG][/URL] Oooops, obudził się.. zaraz będzie fuczał... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8080/obraz212os1.jpg[/IMG][/URL] I w tym momencie nastapił okazały zryw czarno-białego :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Gonia nie ma takiej opcji :evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/6286/obraz124fu4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/4264/obraz131lx0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/7308/obraz180kb8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/3209/obraz177gn3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/7692/obraz159tb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2391/obraz193vk6.jpg[/IMG][/URL] -
Śliczne fotki Cziki :klacz: [url]http://images22.fotosik.pl/132/e79a5c28706505fcmed.jpg[/url] A to jest tenn.. śliczny szczeniaczek :lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
TI to technologia informacyjna przedmiot najnudniejszy pod słoncem - moja grupa się wlecze, z obsługą Worda połowa ma problemy.. A nauczycielka... szkoda gadac. Nie miałabym nic przeciwko gdyby internet w szkole szybki był :mad: A tam to się nawet emotki nie pokazują :roll: Z poduszką Czaba dobrze, już nawet na nią staje. W domu tylko zgrywa wielkiego kalekę, symulant jeden :mad: Nera spal go :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Ja tez cem taką obróżke dla Azulkowej :placz:[/quote]To jej kup :eviltong: Mam TI :watpliwy: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dzieeeeeeeeeeeeeeeeeeńdobrywieczorek :evil_lol: Alive witaj :multi:, Kasiu :loveu: Miło mi że lubisz naszą galerię i psiaki :loveu: A mały kociak to duuużo miekkiego futerka :loveu: A Ruda to wielki wojownik w maleńkim ciałku :evil_lol: Poukładała sobie nasz zwierzyniec jak się patrzy - pies się jej boi, starszy wujcio kot też :evil_lol: A patrząc na jej zachowanie czesto zastanawiam się czy z jej główką wszystko w porzadku :lol: Gonia miałam konkurencje, ale nie dałam się :evil_lol: Jak tylko pojawiła się inf o tym że Martynka ma do sprzedania obrózkę na która polowałam to nie czekałam :lol: -
[quote name='g_o_n_i_a']Róznie bywa :cool3: No dobrze, juz nie bede :sadCyber:[/quote]Hah teraz to ja bede musiała się podlizywać, pani profesor :diabloti: No własnie :mad: Misia sie nie bije :mad:
-
[quote name='fidelek2']Ujęłam tylko część pokoju bo wstyd mi było pokazać resztę :evil_lol: Normalnie gały mi wyszły jak zobaczyłat co te 2 oszołomy zrobiły z pokojem :diabloti:[/quote]Kasia wchodzi do pokoju i pyta "Kto to zrobił?" a Łukaś paluszkiem na Fidlaka :evil_lol::evil_lol::loveu::loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Hahah Ewelino miałam pisać dokładnie to samo :evil_lol: Goniu zobacz jak one slicznie razem wyglądają :razz: :cool3: -
[quote name='fidelek2'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img79.imageshack.us/img79/1146/tnimg0227as5.jpg[/IMG][/URL][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i wszystko jasne :evil_lol::evil_lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[url]http://images22.fotosik.pl/130/93c59bed8794cf41.jpg[/url] :loveu: Polubiły się dziewczynki :loveu: -
Dalmatyńczyk Laluś. Ze stresu gryzie łapki. Sochaczew.
:: FiGa :: replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Laluś kto Cię pokocha? -
Galeria białasa argentyńskiego Bazyla :) Oraz Meli nieogara ;)
:: FiGa :: replied to maciaszek's topic in Galeria
[url]http://images21.fotosik.pl/347/762777f1f8cf9e2c.jpg[/url] Hahah ta fotka mnie powaliła na kolana :roflt: Super sniegowe fotki :klacz: U nas komentarze są podobne "Gdyby nie te kropki to psa by nie było widać na śniegu" ;) -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
A my zazdrościmy :loveu: I o fotki się dopominamy :razz: CHoć na wątku jej takie cudne przed chwilką dziewczyny dodały :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=70472&page=4[/url] -
Jess wspaniały domek Ci się trafił kochana :loveu:
-
A czy mogłybyśmy dowiedzieć sie jaki jest adres strony hodowli? :evil_lol: I taki news - u nas zamieszkała maleńka kicia - jest mojej siostry i wabi się.. Ruda :evil_lol: Wymiziaj pieszczocha od dogomaniackich ciotek :buzi:
-
Wow gratulacje :klacz:
-
Czika Rzeszów tylko mnie kochaj !!! już w nowy domu !!!
:: FiGa :: replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Taka cudna psinka powinna szybko znaleść dom :loveu: MUSI!