Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [url]http://img162.imageshack.us/img162/4939/tnimg0523qb8.jpg[/url] Ach ten Fidelek i jego minki :loveu: Pokoik cudny :klacz:
  2. Wow gratuluję świetnych wyników :cool3: Cudne zdjęcia, kropkowana przepada za sznureczkami :razz:
  3. Czarnuch kochany :loveu:
  4. [QUOTE][IMG]http://images22.fotosik.pl/139/b389998655880032med.jpg[/IMG][/QUOTE]Jakie niewiniątko :loveu: [url]http://images22.fotosik.pl/145/7894674f29f64954med.jpg[/url] Jakie cmokasy fju fju :cool3:
  5. Mastusiowy usmiech pokazuje sie na 1 stronce :loveu: [IMG]http://images11.fotosik.pl/76/2859558d3ab39a16med.jpg[/IMG]
  6. Kuzyn również bardzo urodziwy psiak :loveu:
  7. [QUOTE][IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/edyta/a4.jpg[/IMG][/QUOTE]Jak się jej łapki wtopiły... :evil_lol: Ja chyba jutro zrobie sobie labę :hmmmm: Jeszcze się nie zdecydowałam :evil_lol:
  8. [QUOTE][IMG]http://images12.fotosik.pl/70/99521fb6771276e7.jpg[/IMG][/QUOTE]Misio :loveu: On jest tak cudnie umaszczony :loveu:
  9. Gdzie się podziewacie?
  10. Szczyl jest niesamowicie umaszczony :loveu:
  11. zdjecia piekne :multi: [kurcze nie moge przyzwyczaic sie ze nie ma edycjii]
  12. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Właściwie to byłam jednak na rowerach ;) [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Sylwuś nie dołuj mnie :mdleje: Na moich rolkach już prawie nie da się jeździc...[/COLOR][/I] [/quote]hahah :evil_lol: z moimi słońcami jest podobnie - dzis bylam z Figową i jechalam bez jednego kolka w srodku :lol: ekstermalnie :lol:
  13. Ten Mastuś to ma szczęscie :evil_lol: Najpierw siedział z Honką rozrabiarą a teraz kolejna baba się na biedaku wyzywa, kobiety :shake:
  14. Jak już wczesniej pisałam byliśmy u mojej prababci w miejscowości Laszczyny ;) Mam kilka zdjęć Figowych, ale i tez mojego rodzeństwa :evil_lol: Figowa dostała głupawki, biegała tam i z powrotem... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/1443/obraz005rd1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img79.imageshack.us/img79/1802/obraz029xx0.jpg[/IMG][/URL] Wraz z psem babci - Reksiem vel Cuckiem pogonili kota, biedny schronił się wysoko na drzewie... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/8899/obraz033lo3.jpg[/IMG][/URL]
  15. Dziękujemy wszystkim pozostałym za odwiedzinki :loveu: BTW czytaliście to? :razz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=72476[/url] Ja się bardzo cieszę że FB jednak usuwane nie będą, tylko krcze szkoda mi tych dwóch godzin straconych na kopiowanie bloga na dysk :mad:
  16. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Mam nadzieję, że się uda i że GTB [/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Pap :bye:[/COLOR][/I][/quote]GTB! A jesli GTnieB to mnie TNB :diabloti: [quote name='fidelek2']Hej!!! Czyżbyś znów poczuła TO i poszła szaleć na rolkach? :loveu:[/quote]No jak narazie to z szaleństwami musze skończyć, wczoraj rozkręciłam kółko i łożyska powypadały z dwóch stron i rozpadły się na drobne kawałeczki :placz::placz: [quote name='g_o_n_i_a']Bry wieczorek Kroweczki Prawie ze rozszyfrowałam TE WASZE skróty haha:eviltong: No to BA :diabloti: :evil_lol: Ale słodziutkie :loveu: Miłego wieczorku Prosze ucałować Figulca :multi:[/quote] Ja jeszcze chwilami mam problem z odczytaniem :diabloti: ale radze sobie :evil_lol: [quote name='_ChiQuiTa_']Cześć futrzaki po pierwsze primo to ja ci dam MIELONKE po 2 baaardzo sie cieszem że no kurde mam zaklepaną miejscówke Nikt mnie z niej nie wygryzie ależ ja jestem BOSKA po3 No babo musze przyznać że świetnie jeździsz na roleksach !! Ja to mam chyba 2 lewe nogi Pamietam moja przygode ostatnio z rolkami i nie za bardzo chce ja pamietać... moje kolana, łokcie i policzek troszeczke ucierpiały To teraz wyobraź sobie jak jeżdżę samochodem [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/8371/obraz010zu5.jpg[/IMG][/URL] A to zdjecie powaliło mnie !!! Uwielbiam kociaki !! Te są nooo miodzio Booskie Garfildy [/quote]Mielonka :multi: :cool3: Tej pamiętnej nocy :diabloti: miejscówkę zaklepałaś sobie dożywotnio :evil_lol: Porozbijana to i ja byłam nie raz :razz: łokcie i kolana są na porządku dziennym, w zalezności jak bardzo przecenię swoje możliwości :lol: Rok temu miałam rozwalony podbrudek, z daleka wyglądałam jak brodata baba :loveu: :eviltong: Ja tez chcę jeździć samochodem :placz: Mój tata powiedział że mnie do wisienki [naszego gruchocika :lol:] nie wpuści, bo popsuję. Jaaa? JA mialabym popsuć samochód? :mad:
  17. Oczywiście że uda Ci się zdobyć tę 4 :calus:
  18. Niestety to nie mój kuzyn stał się włascicielem ASTa z tej hodowlii, choć nie ukrywam - szczerze się z tego powodu cieszę :evil_lol: Fajnie by było mieć tak takie cudo w rodzinie, tylko jak to cudo byłoby wychowane... nie chcę wiedzieć. Fotki z komórki czy też nie - cudne, bo model cudny :loveu:
  19. [QUOTE][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/1438/tnimg0412np5.jpg[/IMG][/QUOTE]Jaka zmierzwiona fryzurka :loveu: Nieład na łebku :razz: Nienawidze poniedziałków :placz:
  20. Papa :bye: Idziemy na rolki z Figulcem ;)
  21. Miłego spacerku :bye: My się za chwilkę na rolki z krówką wybieramy :bye:
  22. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/8371/obraz010zu5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/8214/obraz016rh9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/6648/obraz017gu7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/7883/obraz027yo1.jpg[/IMG][/URL]
  23. koty [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/6568/obraz002fu0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/2003/obraz004wx6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/47/obraz007ze4.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='Cambel']A Ty skąd taka doinformowana? :cool3:[/quote][url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6045937&postcount=62[/url] [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Ty wiesz co to znaczy...Mi kitu nie wciskaj. KBZDTWS :multi:[/COLOR][/I][/quote] W takim razie źle to odczytałam :evil_lol::evil_lol: [COLOR=Black][B]KBZDTWS [/B]jeśli będzie taka możliwosć :diabloti: A to okaże się jutro :cool3:[/COLOR]
×
×
  • Create New...