Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. :roflt: on jest niemożliwy :roflt:
  2. [url]http://img388.imageshack.us/img388/6497/dsc05460nky0.jpg[/url] :loveu: :loveu: :loveu: Niesamowite fotki :loveu:
  3. [quote name='g_o_n_i_a'][B]KOLJNE?[/B] :-o A czo to? :shake: Bejbuś to w ogole wymiatał hihi :loveu:[/quote]Idz sie schowaj krowo :shake: Tak, koljne! O! :obrazic:
  4. [quote name='pinczerka_i_Gizmo'][URL]http://img65.imageshack.us/img65/9154/obraz302cr2.jpg[/URL] O mamusiu, ale Figa ma pysk rozdziawiony :cool3: Zabawa musiała być przednia :loveu:[/quote]I była :cool3: Dla Dueta :lol::lol:
  5. http://images24.fotosik.pl/22/1348304fba4246fe.jpg NIE-SA-MO-WI-TE !! :loveu: Padłam na pysk :D Życzę udanego wyjazdu :loveu: Baw sie dobrze :calus: Bedziemy teknic :buzi:
  6. Ola jesli ten wet nie znajdzie dobrego wyjscia to mysle ze warto jednak go 'zdradzic' i isc do innego. My do naszego chodzimy od 5 lat, a na sterylizacje wysłał nas do zupełnie innej kliniki, choc sam mogl ja zrobic. To zadna zdrada, tu chodzi glownie o dobro Kory. Trzymamy za was kciuki :kciuki: :buzi:
  7. Super jak tak wczesnie zacznie, pozniej bedzie smigac że ho ho :loveu:
  8. Koljne swietne fotki :multi: [url]http://img215.imageshack.us/img215/8263/10579582io0.jpg[/url] Bejbunio :loveu: Ona chyba rządziła na imprezie, niezaprzeczalnie :evil_lol:
  9. Jak duzo fotek :multi: I jakie piekne :loveu: [URL]http://www.mfoto.pl/uploads/1395/tn_fla-081_2acde.jpg[/URL] Furciaczek :multi: [URL]http://www.mfoto.pl/uploads/1395/tn_fla-035_0744a.jpg[/URL] Rozpływam sie :loveu: Motylek czadowy :klacz:
  10. Nadrabiania miałam duzo [alez dziwne :P w tej galerii jest ruch jak w ulu] Ale fotki piekne jak zwykle z reszta [url]http://img469.imageshack.us/img469/1584/s060707043dc4.jpg[/url] :loveu: [url]http://img162.imageshack.us/img162/8812/s070707054vt4.jpg[/url] Cudo :loveu: [url]http://img114.imageshack.us/img114/4842/s070707175yr7.jpg[/url] :mdleje: :loveu: Więcej więcej!!! :sweetCyb:
  11. Ojj ta Twoja Megi to brutal jest :evil_lol:
  12. SUper fotki :klacz: Piekne macie tam tereny :loveu: A ten motylek... bomba :klacz:
  13. Achhh ten futrzak to niezły piękniś jest :loveu:
  14. [url]http://img378.imageshack.us/img378/6709/tn5tl1.jpg[/url] Fidlaś mały zdobywca :loveu: Kasiu nie smutaj, po burzy zawsze wychodzi słońce. I wiem co mówię bo ja smutasem jestem z natury i dzielnie z tym walczę :calus:
  15. Zaczynam się martwic... czy z tego gorylaska cokolwiek zostało? :lol:
  16. Dziękujemy ;) Duecik mamlajacy kolezanke ;) [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/9154/obraz302cr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1157/obraz342rm9.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6462/obraz303hd4.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6618/obraz306rk4.jpg[/IMG] [IMG]http://img458.imageshack.us/img458/4695/obraz307sw6.jpg[/IMG]
  17. Czyśby los usmiechnal sie do Snieżki? Trzymamy mocno kciuki za Ciebie piękna :multi:
  18. Swietne fotki z agility :multi: [url]http://images28.fotosik.pl/21/fde3915a51d2c605.jpg[/url] A czy to maleństwo nie za młode na skoki jeszcze? :cool3:
  19. To se polatała Komka :loveu: [url]http://images30.fotosik.pl/21/f9ba44a9e84f07eb.jpg[/url] Zmęczone pyszczydło :loveu:
  20. [url]http://images23.fotosik.pl/22/460c4eb60fd3b86a.jpg[/url] I jak widac chętnie skorzystal z pozwolenia :loveu: A kolega mimo że niewidomy :( to dawał Zagrajkowi popalić :cool3: :loveu:
  21. [QUOTE]Figa, spokojnie, to co, miałam nie kupować małego, bo jest bez? Ja tez nie popieram rozmnazania psów przez pseudo, ale ja go nie zamówiłam, a kupiłam już urodzonego, i tak ktoś by go wymęczył, a tak to robię to ja :-D[/QUOTE]Dziwne podejście moim skromnym zdaniem. Jasne jak słoneczko jest że jeśli jest popyt, to jest i tez podaż. Tak długo pseudohodowcy beda produkować kolejne kundle-szczeniaki jak dugo beda miec na nie chetnych i to chyba jasne. Zamiast tego mogłaś wziąśc szczeniaka ze schroniska, a "hodowca" widzac że mu psiaki nie idą może zrezygnowałby z "biznesu". Ale już jest "po ptakach" nie ma co tego roztrząsać. Ale moje pytanie - czy nastepnym razem tez kupisz szczeniaka od pseudohodowcy? Ja mam nauczke - chorowitą psinke, a za koszt jej leczenia kupiłabym sobie 2 rodowodowe dalmatynczyki.
  22. Wiem, wiem!! Już wiem :sweetCyb: [URL]http://images28.fotosik.pl/21/602b3f8d3ea05abc.jpg[/URL] [B] Kangur!![/B] :D :D :D [URL]http://images27.fotosik.pl/21/04983419668d1bd7.jpg[/URL] Mamo, zjadłem kota, patrz! :evil_lol: [URL]http://images25.fotosik.pl/21/6505b8cc041603f3.jpg[/URL] NO proszę jakie niewiniątko :loveu:
  23. Piekne portrety :loveu: Udanego działeczkowania :cool3:
  24. Hmmm może nie tyle podobne, co wiatr podobnie bawił się ich kudełkami ;)
  25. [quote name='Carolcia'] Chcialabym :roll:. Jakbym miala czym, to nagralabym :oops: :oops: Wtedy to dopiero dowiedzielibyscie sie co ja przezywam :cool3:[/quote]A Twój aparat nagrywa bez dzwięku? :hmmmm: [wybacz ale nie mam możliwości jak narazie obejrzeć Twoich filmików :angryy: moja sieć ma problemy z serwerem :mad:]
×
×
  • Create New...