Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. To nie ja, to dogo :mad:
  2. W takim razie czekamy na jakies fotki :cool3:
  3. Justa, juz wróciłas :multi: :D:D:D:D
  4. Wow jeziorko :multi: To będzie zabawa :evil_lol: Świetne zdjecie ;)
  5. Mały piesek z niewyczerpującymi sie pokładami energii :evil_lol: :loveu:
  6. Kesi i tak jest najpiekniejsza w tej grupie :evil_lol: A ostatnie zdjecie piekne :klacz:
  7. [quote name='Magda_Miki']A co? Też osiusiasz?:razz:[/quote]:diabloti: Ja bee nadzorowac ;) Bo różne rzeczy się dzieja jak baby do łopaty i kopania sie zabierają :evil_lol:
  8. Świetne fotki :loveu: To jeziorko :loveu:
  9. A vega to co :mad: Jej sie wakacje nie należą? :mad: :evil_lol: Życze udanych wakacji ;) A kiedy wyjezdzasz? ;)
  10. [url]http://images26.fotosik.pl/23/3269ad12b7e07a40med.jpg[/url] Kudłacz :loveu:
  11. Chętnie Wam pomogę :multi:
  12. Świetne wakacje :roll:
  13. [url]http://images27.fotosik.pl/1/cc255ca4b78b54dd.jpg[/url] "moje, moje..." :evil_lol:
  14. Hahaha Rudus miał wakacje nad wodą :evil_lol: Moje kociska to za nic by sie do wody nie zblizyły :evil_lol: Ruda ostatnio biegła ostro korytarzem, nie wyrobiła na zakręcie i wpadła cała do wiaderka z wodą dla psa :evil_lol: To było jej jedyne spotkanie z woda jak dotąd :evil_lol:
  15. [quote name='agaciaaa']właśnie tych spięć sie boje.. ostatnio Sarę lekko ugryzł jakiś pies plątający się cały dzień po podwórku. i wcale nie była nachalna, bo nawet nie zdążyła.[/quote]Błakających się, dużych psów równiez się boję. Szczególnie jesli są nachalne. Figowa nie lubii gdy pies zbliża się do jej doopki, gotowa jest rzucic się na adoratora :evilbat: Ale problem jest jesli ten adorator waży 2 razy więcej niż ona :shake:
  16. Cóż w takim razie poczekamy ;)
  17. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Phi! Co za jędze wredne... :diabloti:[/quote]:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  18. Leniu****ące dziewczynki :loveu:
  19. [quote name='agaciaaa']ok, zaraz poszukam :) z racji tego że twoja galeria ma ponad 500 stron, widziałam tylko pierwszą i kilka ostatnich :) ale jakieś świeże fotki kotków też by nie zaszkodziły :D[/quote]No to wiesz specjalnie dla Ciebie zrobie dziś kilka nowych fot kotom :evil_lol: A co do ilosci stron w naszej galerii... wiem ze to jest nie do przebrnięcia :diabloti: i jesli będziecie się udzielac na dogo to to czeka też i Waszą galeryjkę :D
  20. Witamy całą zgraję :multi:
  21. [quote name='agaciaaa']to ja czekam na fotki kociaków!! nie dyskryminuj, wrzucaj do galerii :)[/quote]Wrzucam kociaki i to dosc czesto ;) Ostatnio był filmik z kicią, na 519 stronie bodajże :hmmmm: Zapraszamy do oglądania :evil_lol::evil_lol:
  22. [quote name='Ola&Kora']Wiem, wczoraj wieczorem nawet przeglądałam wątek schroniskowych kropek.... aż się płakać chciało... gdybym mogła od razu bym jakiegoś wzięła, ale tylko samca, bo już mam Korę, a dwie suki mogłyby się nie zgadzać....[/quote]Ja zamierzam męczyc rodziców o jakiegoś schroniskowego psiaka, malenkich rozmiarów :diabloti: Figusiowej przydałby się kolega :diabloti: [quote name='Cambel']...Zalinkowane. :evil_lol: [URL]http://img204.imageshack.us/img204/492/obraz352sl8.jpg[/URL] Ta fota zabójcza :evil_lol: :loveu: :loveu:[/quote]:D:D:D Dokłdanie :evil_lol::evil_lol: [quote name='agaciaaa']Super sie bawią psiaki. Moja Sarunia nie ma z kim sie bawić, bo większość psów w okolicy nie ma do niej cierpliwości.. a jak już spotka kogoś o równie dużej chęci do zabawy to strasznie szaleje z radości :D[/quote]Do Dueta [tego białego psiaka, to własnie on zakopuje kości :diabloti:] też wiekszosc psow nie ma cierpliwości, a moja kropa miała z nim juz niejedo powazniejsze spięcie [bo ilez można się bawić :evil_lol:]
  23. [quote name='Cambel']Nie Ty jedna. :mad: :mad: :shake: Takie szaaare wychodzą, a fe. :eviltong:[/quote]Nie mówiąc juz o tym jak sie rozmazuja :mad:
  24. Hahah :D U mnie jest tak z kotami ;) Wszystkie nasze koty były czarno-białe, pies również :) Teraz mamy jedną wyjątkową kociczkę o dumnym imieniu Ruda i tejże maści ;)
×
×
  • Create New...