[quote name='Ola&Kora']Wiem, wczoraj wieczorem nawet przeglądałam wątek schroniskowych kropek.... aż się płakać chciało... gdybym mogła od razu bym jakiegoś wzięła, ale tylko samca, bo już mam Korę, a dwie suki mogłyby się nie zgadzać....[/quote]Ja zamierzam męczyc rodziców o jakiegoś schroniskowego psiaka, malenkich rozmiarów :diabloti: Figusiowej przydałby się kolega :diabloti:
[quote name='Cambel']...Zalinkowane. :evil_lol:
[URL]http://img204.imageshack.us/img204/492/obraz352sl8.jpg[/URL]
Ta fota zabójcza :evil_lol: :loveu: :loveu:[/quote]:D:D:D Dokłdanie :evil_lol::evil_lol:
[quote name='agaciaaa']Super sie bawią psiaki. Moja Sarunia nie ma z kim sie bawić, bo większość psów w okolicy nie ma do niej cierpliwości.. a jak już spotka kogoś o równie dużej chęci do zabawy to strasznie szaleje z radości :D[/quote]Do Dueta [tego białego psiaka, to własnie on zakopuje kości :diabloti:] też wiekszosc psow nie ma cierpliwości, a moja kropa miała z nim juz niejedo powazniejsze spięcie [bo ilez można się bawić :evil_lol:]