Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Oby Twoja psinka była zdrowiutka i z całego serca Wam tego życze :multi:
  2. O jak foty będa to ja czekam :cool3:
  3. [quote name='Patikujek_Zabrze'][B][COLOR=darkorange]Witam całą bandę:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Ile fotek moje oczy widza:multi:[/COLOR][/B] [URL="http://img502.imageshack.us/img502/5476/obraz311xq3.jpg"][B][COLOR=darkorange]http://img502.imageshack.us/img502/5476/obraz311xq3.jpg[/COLOR][/B][/URL] [B][COLOR=darkorange]Matko zagryzają się:o:o:o[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B][/quote]Wow witamy Patikujkową w naszym FB :multi: I dziękujemy za odwiedzinki :multi:
  4. Patrzcie wszyscy jaki piekny chlopak tu szuka domu! [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9646/mau6xy5.jpg[/IMG]:loveu: Wstyd że jeszcze w schronisku siedzi :oops:
  5. Chetni są, takze fotki jak najbardziej mozesz wstawic ;)
  6. [quote name='Samturia']Jezu jakbym kupiła obroże to by mnie mama z nią z domu wywaliłą :evil_lol: Łapa lubi każde dropsiki.... :P[/quote]Z reszta jaka to pociecha dla psa z obroży? :eviltong::eviltong:
  7. [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/3306/obraz325jq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9016/obraz331bv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/5638/obraz334mr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6770/obraz335df5.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/7674/obraz337hk4.jpg[/IMG]
  8. [quote name='fidelek2']To Czabik pewnie tęskni za Wami...:roll: [SIZE=1]Sylwuś, jak myslisz - czy Czabik jest szczęśliwy u Jadzikowej? Czy jest mu tam dobrze? Tak pytam, bo ten pies zapadł mi w serduszko, tyle przeszedł złego w swym życiu...[/SIZE] Taa, sprawie mu koleżankę a nawet dwie ino że muszę mieć na to warunki wpierw... Marzy nam sie własny domek z ogródkiem i jak tylko marzenie sie spełni to 3 psiaki to będzie minimum :loveu: :loveu:[/quote]Za mna może nie, bo ja go czesto odwiedzam, ale za Figową.. możliwe ;) Myślę że Czabik ma bardzo dobrze, a nawet lepiej niż miałby u nas. Mój tata to taki gośc który do psów nic nie ma, ale jakmu się coś nie podoba to warknie. A Czabus to strachliwe stworzonko i wcale mu to warczenie tatka nie pomagało :shake: A u jadzikowej jest tylko mama, z która Czabik zdradza Jadzikową - śpi z nią :evil_lol: Kasiu marzenia się spełniają :loveu: ZObaczysz ze kiedys bedziesz miec swoj domek i stadko psiaków szalejących w ogródku :loveu: [quote name='Cambel']Hej Figowe :bye: Ale super zdjęcia, fajnie się bawią Figa & Duecik :cool3: [URL]http://img458.imageshack.us/img458/4695/obraz307sw6.jpg[/URL] [URL]http://img224.imageshack.us/img224/6205/obraz253gy5.jpg[/URL] :loveu: :loveu:[/quote]Cześc Kamila ;) Figa to się zaburaczyła ostatnio i ochoty do zabawy jej odeszły, ale z Duetem to biedna nie ma innego wyjscia, musi sie bronic :evil_lol:
  9. [IMG]http://images24.fotosik.pl/14/a6c8ac871303be3c.jpg[/IMG] Pieknie usmiechamy się :loveu: Może się zakochasz i dasz mi dom?
  10. No co ja tu widzę :cool3: Niesamowita galeria niesamowitego paszczurka :cool3: Na TAKIE paszczurki to ja mogę godzinami się gapić :multi: Domagamy się fot ;)
  11. Dziewczyny atualizujcie pierwszy post, wstawcie zdjecia i numery konta na który mozna wpłacac pieniązki. A sunka jest niesamowicie piekna, musi znalezc sie ktoś kto pokoloruje jej swiat i pozwoli by ona pokolorowała i jego :multi:
  12. Piekna psinka pokazuje sie na pierwszej :cool3: Szkoda żeby taka laska się marnowała, ona juz dawno powinna w domku własciciela zabawiać rozszarpując pluszaka i goniąc piłeczkę!
  13. [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/7034/obraz304fc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4473/obraz308tz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5476/obraz311xq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/844/obraz316ai6.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6323/obraz323sj1.jpg[/IMG]
  14. Widzę że Rudus postanowił wyciąnąć spod pani przescieradło :lol: :evil_lol:
  15. [quote name='Juszes'] Hahaha! :multi: ALe superowskie zdjięcie :P "minka" FIgi to normalnie...:evil_lol:[/quote]Mam wiecej :cool3: [quote name='fidelek2']Cześć porannie, o dziwo nie mokro a nawet słonecznie :lol: Lubię oglądać Wasze zdjecia, są takie różne i zawsze na nich dużo piesów jest :lol: Figa sie nie nudzi przynajmniej, zawsze ma kogoś do zabawy - jak nie Czabik i Kibuś to Misiek i Duecik :loveu: Szkoda, że Fidlasty nie ma z kim się tak pobawić...:shake:[/quote] U nas słonka nie widac :watpliwy: Kumpli Figa ma wielu, ale ostatnio Czabika nie widzimy w ogóle :shake: A Duecik juz pojechal do domu. Są jeszcze pieski w sąsiedztwie ale im zabawy nie w głowie. Kasiu zawsze jeszcze mozesz sprawic Fidlastemu kolezankę :cool3:
  16. http://images24.fotosik.pl/23/dc55782249902331.jpg Zdziwiona minka i odwinięte ucho :loveu: Miłego wypoczynku :multi: Oczywiście bedziemy zaglądać coby się galeryjka nie zakurzyła ;)
  17. Agaciu Twoja sunia to pieeeeeeeeeeeekna psinka :loveu:
  18. [url]http://images23.fotosik.pl/22/eae3c136a0daf971.jpg[/url] Fju fju jaki przystojniak :cool3:
  19. Mielonko niesamowite fotki :loveu: :klacz:
  20. [url]http://img373.imageshack.us/img373/2306/49498491ym9.jpg[/url] Hahah :D Cudnie :D
  21. [quote name='Bblue']Ja bym się cieszyła, gdyby mojego Scoobiego nie ciągnęło do wody ;) On lezie do każdego błota, bagna, kałuży, mokrej trawy i jeszcze do innego badziewia :shake:[/quote]Pfff ale co to za zabawa bez brudzenia sie i szalenstwa w bajorkach? Moja kropkowana nie wie co traci ;) A ja mimo tego że musiałabym ją myc byłabym szczęsliwa ze sie krowa wyszalała :cool3: [url]http://img110.imageshack.us/img110/3499/koniczyna5cb7.jpg[/url] Uwielbiam jej usmiech :loveu:
  22. Wow wow i jeszcze raz WOW :D Super zdjęcia :multi: [url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/89edd3191e.jpg[/url] Pfff do Deppa mu brakuje :evil_lol: Co nie zmienia faktu że chciałabym takiego w pokoju miec :loveu:
  23. Heeeeeeeeeeejop :cool3: Na urodzinki oczywiscie wpadniemy :razz:
×
×
  • Create New...