-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Szarik: nieco większa kuleczka.
:: FiGa :: replied to Szarik's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Oby Twoja psinka była zdrowiutka i z całego serca Wam tego życze :multi: -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
O jak foty będa to ja czekam :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Patikujek_Zabrze'][B][COLOR=darkorange]Witam całą bandę:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Ile fotek moje oczy widza:multi:[/COLOR][/B] [URL="http://img502.imageshack.us/img502/5476/obraz311xq3.jpg"][B][COLOR=darkorange]http://img502.imageshack.us/img502/5476/obraz311xq3.jpg[/COLOR][/B][/URL] [B][COLOR=darkorange]Matko zagryzają się:o:o:o[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B][/quote]Wow witamy Patikujkową w naszym FB :multi: I dziękujemy za odwiedzinki :multi: -
Maurycy porzucony w lesie - nareszcie w NOWYM DOMU!!!!
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
Patrzcie wszyscy jaki piekny chlopak tu szuka domu! [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9646/mau6xy5.jpg[/IMG]:loveu: Wstyd że jeszcze w schronisku siedzi :oops: -
Chetni są, takze fotki jak najbardziej mozesz wstawic ;)
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
[quote name='Samturia']Jezu jakbym kupiła obroże to by mnie mama z nią z domu wywaliłą :evil_lol: Łapa lubi każde dropsiki.... :P[/quote]Z reszta jaka to pociecha dla psa z obroży? :eviltong::eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img502.imageshack.us/img502/3306/obraz325jq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9016/obraz331bv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/5638/obraz334mr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6770/obraz335df5.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/7674/obraz337hk4.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']To Czabik pewnie tęskni za Wami...:roll: [SIZE=1]Sylwuś, jak myslisz - czy Czabik jest szczęśliwy u Jadzikowej? Czy jest mu tam dobrze? Tak pytam, bo ten pies zapadł mi w serduszko, tyle przeszedł złego w swym życiu...[/SIZE] Taa, sprawie mu koleżankę a nawet dwie ino że muszę mieć na to warunki wpierw... Marzy nam sie własny domek z ogródkiem i jak tylko marzenie sie spełni to 3 psiaki to będzie minimum :loveu: :loveu:[/quote]Za mna może nie, bo ja go czesto odwiedzam, ale za Figową.. możliwe ;) Myślę że Czabik ma bardzo dobrze, a nawet lepiej niż miałby u nas. Mój tata to taki gośc który do psów nic nie ma, ale jakmu się coś nie podoba to warknie. A Czabus to strachliwe stworzonko i wcale mu to warczenie tatka nie pomagało :shake: A u jadzikowej jest tylko mama, z która Czabik zdradza Jadzikową - śpi z nią :evil_lol: Kasiu marzenia się spełniają :loveu: ZObaczysz ze kiedys bedziesz miec swoj domek i stadko psiaków szalejących w ogródku :loveu: [quote name='Cambel']Hej Figowe :bye: Ale super zdjęcia, fajnie się bawią Figa & Duecik :cool3: [URL]http://img458.imageshack.us/img458/4695/obraz307sw6.jpg[/URL] [URL]http://img224.imageshack.us/img224/6205/obraz253gy5.jpg[/URL] :loveu: :loveu:[/quote]Cześc Kamila ;) Figa to się zaburaczyła ostatnio i ochoty do zabawy jej odeszły, ale z Duetem to biedna nie ma innego wyjscia, musi sie bronic :evil_lol: -
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
[B]1o0 lat Łapeńko!! :pepsi:[/B] -
.:: AMSTAFFKA NANA - zostaje na stale w DT ::.
:: FiGa :: replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny atualizujcie pierwszy post, wstawcie zdjecia i numery konta na który mozna wpłacac pieniązki. A sunka jest niesamowicie piekna, musi znalezc sie ktoś kto pokoloruje jej swiat i pozwoli by ona pokolorowała i jego :multi: -
ZREDA ZADZIORA - amstaffka z rodowodem - MA DOM :)
:: FiGa :: replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Piekna psinka pokazuje sie na pierwszej :cool3: Szkoda żeby taka laska się marnowała, ona juz dawno powinna w domku własciciela zabawiać rozszarpując pluszaka i goniąc piłeczkę! -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/7034/obraz304fc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4473/obraz308tz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5476/obraz311xq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/844/obraz316ai6.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6323/obraz323sj1.jpg[/IMG] -
Widzę że Rudus postanowił wyciąnąć spod pani przescieradło :lol: :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Juszes'] Hahaha! :multi: ALe superowskie zdjięcie :P "minka" FIgi to normalnie...:evil_lol:[/quote]Mam wiecej :cool3: [quote name='fidelek2']Cześć porannie, o dziwo nie mokro a nawet słonecznie :lol: Lubię oglądać Wasze zdjecia, są takie różne i zawsze na nich dużo piesów jest :lol: Figa sie nie nudzi przynajmniej, zawsze ma kogoś do zabawy - jak nie Czabik i Kibuś to Misiek i Duecik :loveu: Szkoda, że Fidlasty nie ma z kim się tak pobawić...:shake:[/quote] U nas słonka nie widac :watpliwy: Kumpli Figa ma wielu, ale ostatnio Czabika nie widzimy w ogóle :shake: A Duecik juz pojechal do domu. Są jeszcze pieski w sąsiedztwie ale im zabawy nie w głowie. Kasiu zawsze jeszcze mozesz sprawic Fidlastemu kolezankę :cool3: -
Agaciu Twoja sunia to pieeeeeeeeeeeekna psinka :loveu:
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
:: FiGa :: replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[url]http://images23.fotosik.pl/22/eae3c136a0daf971.jpg[/url] Fju fju jaki przystojniak :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dobranoc [I]wszystkim[/I] :bye: -
Mielonko niesamowite fotki :loveu: :klacz:
-
[url]http://img373.imageshack.us/img373/2306/49498491ym9.jpg[/url] Hahah :D Cudnie :D
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
:: FiGa :: replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Bblue']Ja bym się cieszyła, gdyby mojego Scoobiego nie ciągnęło do wody ;) On lezie do każdego błota, bagna, kałuży, mokrej trawy i jeszcze do innego badziewia :shake:[/quote]Pfff ale co to za zabawa bez brudzenia sie i szalenstwa w bajorkach? Moja kropkowana nie wie co traci ;) A ja mimo tego że musiałabym ją myc byłabym szczęsliwa ze sie krowa wyszalała :cool3: [url]http://img110.imageshack.us/img110/3499/koniczyna5cb7.jpg[/url] Uwielbiam jej usmiech :loveu: -
Wow wow i jeszcze raz WOW :D Super zdjęcia :multi: [url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/89edd3191e.jpg[/url] Pfff do Deppa mu brakuje :evil_lol: Co nie zmienia faktu że chciałabym takiego w pokoju miec :loveu:
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
Heeeeeeeeeeejop :cool3: Na urodzinki oczywiscie wpadniemy :razz: