Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [url]http://i18.tinypic.com/6c7vo93.png[/url] Nietoooooperek :loveu:
  2. Jakie sa mniej wiecej koszty takiego obozu? I z dojazdem miałybysmy problem :hmmmm:
  3. [url]http://images26.fotosik.pl/25/b7e90d7a21d5bbf6.jpg[/url] Kochany pyszczek :loveu:
  4. Kasiu jestescie :multi: A to dlaczego na dgm sie nie siedzi hmm? :mad:
  5. [url]http://img235.imageshack.us/img235/8990/tnimg1182sf7.jpg[/url] Buhah jaka mina :loveu: :evil_lol:
  6. [URL]http://images28.fotosik.pl/25/685887c0522946fc.jpg[/URL] :loveu: :loveu: [URL]http://images30.fotosik.pl/25/416453f50e110010.jpg[/URL] buhah :evil_lol: Panciu wezmy tego patyczka do domu :evil_lol:
  7. Nietoperek :loveu: Uwielbiam takie uszy w biegu :loveu: Cześc ;)
  8. [quote name='Helga_psiaki']a wcale że nie! to nie ja:diabloti:[/quote] [quote name='evanescence']to jestem ja ;p;p;p ale zdjecie super :)[/quote]:splat: Po lewej miałam napisac! :evil_lol: Pffff idzcie sie schowac, o :eviltong::eviltong:
  9. Nam tez wczoraj deszcz zepsul plany :mad:
  10. Dzien dobry :multi:
  11. Jestes :multi: Wakacjowanie wakacjowaniem ale nie mozna zapominac o dogomaniii :evil_lol: Czekamy na fotki :cool3:
  12. W moich okolicach nic podobnego sie nie organizuje :shake: Musialabym jechac na drugi koniec polski :shake: Swietne fotki ;)
  13. [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4611/obraz117jf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/7756/obraz119ro5.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7876/obraz120gk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/6859/obraz126so2.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4352/obraz123me5.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Figowe a gdzie nowe zdjęcia?[/quote]Sekunda.. juz... za chwilke :evil_lol::eviltong:
  15. [quote name='fidelek2']Witamy w piątek 13-go [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Funny/buu2.gif[/IMG] Zdjęcia Duecika po prostu cudne On sam jest taki kochany [/quote]Bry Kasiu :multi: Ojj gdybys nie napisała że dziś piętek 13 to nawet bym nie wiedziała :lol: Żyje sobie z dnia na dzień, nawet nie wiem jaki dzien miesiąca... a co tam :evil_lol: [quote name='Helga_psiaki']no to jest to. zdjęcia miodzio Figa Twoje psiaki mają takie fotogeniczne noski[/quote]Witaj Helga :multi: Dziekujemy za komplementa :razz: Przekażę ;) [quote name='Cambel']Łaaa piątek 13-go Hej Figowe [URL]http://img20.imageshack.us/img20/6708/obraz036ut2.jpg[/URL] [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/bigeyes.gif[/IMG] Jakie śliczne zdjęcie mmm....[/quote]Cześć :cool3: Duecik to sympatyczny chłopak ichetnie mi pozował :loveu: [quote name='agaciaaa']Dzieńdobry ale białasek jest fotogeniczny SS - Sylvester Stallone? czy to jakiś pisarz, aktor czy coś takiego?[/quote]Cześc ;) :roflt: :roflt: Pisarz? Nieeee... Aktor? Chwilami tak :diabloti: [quote name='Sznaucerka-Balbina']Dzień doberek [URL]http://img240.imageshack.us/img240/5129/obraz001mz4.jpg[/URL] Kochana mordka:loveu:[/quote]Dziekujemy ;) [quote name='g_o_n_i_a']Dzien dobry :buzi: Zobaczyny :cool3: Dziekuje za pamięć o mnie :multi: Duuuo moj [/quote]Bry żonko :multi: Buhah bedzie tak jak z PzK :evil_lol: Nie ma za co :loveu: [quote name='psiulka'][I]Bry Figowe, co u Was? SS króluje? [/I][/quote]Ano króluje :loveu: [quote name='Marta_Ares'][URL]http://img240.imageshack.us/img240/369/obraz026pd5.jpg[/URL] sliczne:loveu: [/quote][quote name='Helga_psiaki'][URL]http://img240.imageshack.us/img240/369/obraz026pd5.jpg[/URL] cudoooo[/quote]Dziekujemy dziewczyny :multi:
  16. No to ja już się bede żegnac :evil_lol: Pasuje chyba połozyc sie espać :hmmmm: Albo nie, porobię coś jeszcze.. SS :loveu: :evilbat: [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/5129/obraz001mz4.jpg[/IMG]
  17. [url]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/sabciaispike1.jpg[/url] Sabula :loveu:
  18. Witaj KAsiu :loveu: [url]http://img218.imageshack.us/img218/655/tnimg1146dt2.jpg[/url] Fidlaczek wietrzy jajka wszystkie psy tak spią :evil_lol: [url]http://img223.imageshack.us/img223/8409/tnimg1149zg7.jpg[/url] Oooooooo ja cie nie moge :loveu: To zdjęcie to normalnie balsam dla oczu :loveu: Zdjęcie nadające się do postawienia w ramke na kominku w salonie :loveu: CUDO :loveu: [url]http://img214.imageshack.us/img214/9941/tnimg1178dp5.jpg[/url] Ta mina jest super :roflt:
  19. Kaganiec kotom... na łapy chyba :evil_lol: Cóż oby sie to nie przerodziło w niechęć do kotów, bo teraz póki jest mała to koty moga podskakiwać, gorzej będzie gdy to ona zacznie je gonić :cool3: Cudnie lula :loveu: Buziak w nosek dla pieknej :buzi:
  20. Wiesz Ty co? Zdjęc nie dajesz i jeszcze zdziowiona jestes ze bejsbolem strasze :evil_lol:
  21. Jakie zdjęcia by nie były - ważne że zając na nich jest - a cioteczki będą cieszyć że widzą małego :evil_lol:
  22. Wow bardzo dziekuję za dedykację :loveu: Fotki świetne :multi: Salamandra chyba pozazdrościła siostrze obroży bo ją ukradła i jak widac na zdjęciu dumnie niesie w pysku :evil_lol: No a jako mały berbeć tez była cudną sunią :loveu:
  23. Gdzie sie podziewujecie? Nie mam 8 stron zaległości i to jest niepokojące :lol:
  24. Balbinko :loveu: Super smerfastyczne fotki :klacz:
×
×
  • Create New...