Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Ta ostatnia fotaaaaaaaaaaaaa :loveu:
  2. [quote name='Pianka']Kuba napewno się znajdzie. Trzymam kciuki:multi:[/quote]Dziekuję ;) [quote name='agaciaaa'][URL]http://http//img511.imageshack.us/img511/8056/obraz607ew9.jpg[/URL] Ruda cudaśna :loveu: ile to maleństwo liczy sobie miesięcy? (bo chyba nie lat;))[/quote]Nie mam pojęcia :niewiem: :evil_lol:
  3. Taki pies to skarb :loveu: Nie można pozwolić by ten skarb się zmarnował :loveu:
  4. Mateusz a czy nie będziesz miał możliwości sprawdzić jak psina reaguje na koty?
  5. [quote name='fidelek2']trzymamy kciuki za powrót Kuby! Na pewno wróci Sylwuś :lol: A tak w ogóle to witamy się bo dawno nas tu nie było :loveu: Zdjecia Figowej i Dueciku cudowne!!![/quote]Witaj Kasiu :multi::multi: No mam nadzieje że wróci, jutro będzie tydzień jak go nie widziałam :placz: [quote name='psiulka'][I]Będę trzymać kciuki... Oby znalazł się tak jak kiedyś Czabi :calus:[/I][/quote]Dziękuję ;) [quote name='fidelek2']Właśnie, a co u mojego ulubieńca Czabika? :loveu:[/quote]Czabikowy zarasta powoli sierścią i coraz mniej widac po tamtych zdarzeniach :loveu: Z tego co wiem jak narazie stary grzyb siedzi cicho i już nie grozi.. ale my wolimy zapobiegać niż leczyć ;) Z Figową wychodzę, nie puszczam jej już samej, bo często było tak że ona leżała sobie za domem na pisaeczku i się opalała, a ogrodzenie nasze jest niekompletne [niekompletne? to [I]małe[/I] niedopowiedzenie :shake:]. Jadzikowa też robi dłuugie spacery K&C ;) A dziś byłam też u Miśkowego, bez aparatu bo pogoda do niczego. Poczesałam go trochę, a to nie lada wyzwanie bo kręcił się niesamowicie :shake::mad:
  6. [quote name='psiulka'][I]Hejo :multi: [/I] [I]A Kuba to kot tak? :oops: [/I][/quote]Tak, Kot :-( [quote name='g_o_n_i_a']Oby Kuba sie znalazł jak najszybciej. :kciuki:[/quote]Dzięki.
  7. Tej fotki chyba jeszcze nie pokazywałam ;) [URL="http://http//img511.imageshack.us/img511/8056/obraz607ew9.jpg"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/8056/obraz607ew9.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Marta_Ares'][URL]http://img159.imageshack.us/img159/3263/obraz613ad4.jpg[/URL] swietna fotka:loveu: :loveu: :loveu: trzymam kciuki zeby kuba sie znalazl!!![/quote]Dzięki ;) Kuby jak nie było tak nie ma :shake:
  9. [quote name='wiq']Kropkowa, wstawaj!:multi: nadrobiłam, uff;) że niby u mnie jest ruch?..:evil_lol:[/quote]Bry ;) Własnie przed chwilka się obudziłam :evil_lol: A teraz lece na sniadanie bo umieram z głodu :eviltong: [quote name='Helga_psiaki']witamy z ranka Figunię i jej całe stado:multi:[/quote]Bry popołudniowo :evil_lol: [quote name='Guffi']Ostatnio same zmartwienia:-(:calus: Śliczna różna:cool3: Ano ja też muszę kuzynkę zaprosić, bo nudno w tym domu:shake:[/quote]Jeszcze nie wiem cz Kuba sie dziś pojawił :shake: [quote name='Cambel']Figowa ! ;) Ej nooo :mad: :fadein::fadein: :loveu::loveu::loveu::loveu: [URL]http://img67.imageshack.us/img67/300/obraz610lr0.jpg[/URL] :mdleje:[/quote]Cześć :cool3: Nom nie chce mi się, co poradzę :niewiem: LP :modla: :modla: :modla: :modla:
  10. [url]http://img403.imageshack.us/img403/6477/tnimg1362fb0.jpg[/url] :loveu: Jakie spojrzenie :loveu:
  11. A tymczasem 200 stronka :multi: Oby przyniosła szczescie ;) Liczmy na same dobre wieści ;) :pepsi:
  12. Sterylka? Oczywiście trymamy kciuki :kciuki: Wszystko będzie dobrze ;) Choć wiem jaka to nerwówka... to samo przezywałam 1,5 roku temu :lol:
  13. Życzymy szybkiego wykurowania sie ;)
  14. [quote name='agaciaaa']pewnie, że przestanie boleć.. nie wiem co, jak i dlaczego, ale nieważne. trzymaj sie :) piękna róża... :)[/quote]Dziekuję :calus: A tymczasem my zmykamy spac :bye: [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/4715/obraz159gw6.jpg[/IMG] Dobranoc :sleep:
  15. [url]http://i17.tinypic.com/6h5pg5y.jpg[/url] Cudo :loveu:
  16. Zabawa była przednia widze :loveu:
  17. Łooooł :loveu: [url]http://img178.imageshack.us/img178/4620/220707014eq5.jpg[/url] Ritka próbowała się w trawie ukryc :loveu: troszke jej to nie wyszło :loveu:
  18. [url]http://images30.fotosik.pl/25/ecb780612d2de425.jpg[/url] Cudnie spi :loveu:
  19. Jak w ogóle mogło dojśc do tego że nikt nie odwiedził wątku marylki od 2 dni :mad:
  20. Mam zrąbanego kompa :mad: Dlatego filmików niet :shake: Ja czekam na fotki ;)
  21. Wpadłam tu i... i nie wiem co mam napisać, więc napisze co mi przyszło na mysl gdy przylazłam... [U][B] Jestescie nieźle pokręcone* :evil_lol:[/B][/U] [SIZE=1] *w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;)[/SIZE]
  22. [url]http://images23.fotosik.pl/36/ac7b20a598f44b81med.jpg[/url] :scared:
  23. [quote name='psiulka'][I]No ile można czekać żebyś wkońcu do mnie zawitała :mad: [/I] [I]Bry :lol: [/I] [I]Jeju LM, PR? Kto to taki?[/I] [I]Już już ;) Już nie dużo zostało.[/I][/quote]Jestem/byłam [niepotrzebne skreslić ;)] z dogo w separacji ;) Gdzie z tą pałą na mnie!!! LM to kolejna postać z HP ;) PR to PapaRoach, zespół :eviltong: mogłabym tu jeszcze dopisać Hoobastank :loveu: A tak w ogóle to już nie moge sie doczekać prmiery 7 częscie HP w polsce... :multi::multi: Kolejne piękne fotki :loveu:
×
×
  • Create New...