-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
[URL]http://fotozrzut.pl/zdjecia/a7acb218dc.jpg[/URL] Ale brzydki... :evil_lol: [COLOR=lightblue]Żart oczywiście, wyglada duzo lepiej niż taki zarosnięty[/COLOR] :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Rinuś'][I][B]super pasuje ta obroża do kwiatków :loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/quote]Witaj Kasiek ;) [quote name='agaciaaa']no to chyba rzeczywiście jest gorszy od Sary :evil_lol: ona też jak chce sie bawić to wszystkich zaczepia, jak nikt nie reaguje to szczeka jak głupia i podgryza :diabloti: ale w nocy to śpi na szczęście :diabloti: no i jak sie wybiega to pada na ryjka już w progu :evil_lol:[/quote]On nie pada na ryjka :mad: i to jest najgorsze :lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ja tak się zastanawiam... Czemu Figa zawsze ziewa na zdjęciach? :evil_lol: [URL]http://i14.tinypic.com/5z5pus9.jpg[/URL] A to wyszło super, Figa taka dumna i jeszcze w słonecznikach :loveu:[/quote]Ostatnio często mi się zdarza złapac ja podczas ziewania :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Nie ma głupich :eviltong: TE? :crazyeye: Sylwia widze ze Duo robi reklame Kundelkowi :evil_lol: :evil_lol:[/quote]Ta reklame :diabloti: Ale wiesz koleżanki Wiolczanowej zakochane sa w nim po uszy, ona sama rozpowiada że jej na żadnym zas** rasowcu nie zależy, jedna z jej 'psiółek' nawet juz mi zadeklarowała że jak skończą dom budowac to wezmą psa z Kundelka, ciekawe ile w tym prawdy :diabloti: -
Przykro mi z powodu dziadka :( [`] W przeciągu miesiąca tak wiele potrafi sie zmienić... Brit to dobra karma, niestety mojej łaciatej nie podeszła :watpliwy: i my kupjemy purinę, tracę na tym wiele z kieszonkowego, bo ''to przeciez taka droga karma" :roll:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Pierwsze 3 od lewej :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa'][URL]http://i14.tinypic.com/5z5pus9.jpg[/URL] jaka dumna :diabloti: a dlaczego Duecik jest taki zły? :razz:[/quote] Duecik ma ADHD :evil_lol: Pomimo długiego porannego spaceru potrafi po wejściu do domu męczyć kota. Potrafi bawić się cały czas, bez przerwy zaczepia ktoregoś z domowników do zabawy :lol: A jak mu sie nie udaje osiągnąć żadnych efektów to zawzięcie liże :mad:, ujada :mad: lub gdy juz naprawdę straci cierpliwośc zaczepia podgryzając ciotkę czy tez pancię :mad: Potrafi o 3 w nocy się obudzić i drzec ryja, on jest jednym słowem niemożliwy :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Więcej tych emotek się nie zmieściło? :evil_lol: -
Nie masz racji :diabloti:
-
No to ładnie :mad:
-
Ale za to jakimi zdjeciami :loveu: [URL]http://img117.imageshack.us/img117/5876/s240707084fc6.jpg[/URL] Łaaaaaaaaaaaaaaaał :loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
:hmmmm: Kiedys napewno :eviltong: Azunia pokraka :loveu: -
Kamilko, podlinkuj sobie jeszcze raz bannerek Kundelka bo po kliknieciu na niego otwiera sie strona główna dgm ;)
-
Gratki :multi:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Idź Ty :shake: Nie chce go ukarac :evil_lol: Oj Pancia jaka Ty nudna jestes :evil_lol: [URL]http://i18.tinypic.com/504knlc.jpg[/URL] Śliczne :loveu: Słoneczniki :cool3:[/quote]Nikt mnie w tym nie wyreczy :placz: :placz: Wiadomo :eviltong: Tak, TE słoneczniki :evil_lol: -
To ja sobie wstawię do ava obroże, albo miske :lol:
-
Galeria Blue: mojej malutkiej, nierozlacznej chi :-)
:: FiGa :: replied to Bozzka's topic in Galeria
Czekamy na fotki :multi: Udanych wakacji zyczymy :multi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i14.tinypic.com/5z5pus9.jpg[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/504knlc.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.tinypic.com/4t6kg93.jpg[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/4yoz2tj.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.tinypic.com/4zuqohx.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Buhah :evil_lol: No jak to kto - Ty :eviltong: Nie wiem kto pierwszy stracilby cierpliwosci - moj brat czy Twoja Mama :evil_lol:[/quote]A po co mnie tam? :eviltong: Skoro już byłby ktoś do pchania koszyka :diabloti: Twój brat :diabloti: -
Oliw czy Tobie też PŚ nie dziala? :shake:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Jakie...? :cool3:[/quote]Takie... mam to na koncu jezyka... :placz: :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Ciekawe ile razy nafuczeliby na siebie zanim moj brat strzelilby wszystkim i stwierdzil, ze lepiej bedzie jak poczeka w aucie :evil_lol:[/quote] Ojj nie byłoby tak łatwo :diabloti: Ktoś musi obsługiwac koszyk:evil_lol: Z radości pewnie rzuciłby się z najblizszego mostu :cool3: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
swietne listeczki :loveu: Sa takie... :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Będzie szczęsliwy! :evil_lol: :evil_lol:[/quote]Bez wątpienia :evil_lol: