Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='g_o_n_i_a']Dzien dobry świtem :evil_lol: No prosze :razz: Moze mini Dua z ADHD ktos wiezmie :diabloti: Fajna fotencja :loveu: [URL="http://i17.tinypic.com/52c4kyg.jpg"][COLOR=#0000ff]http://i17.tinypic.com/52c4kyg.jpg[/COLOR][/URL][/quote]Ja też dziś wstałam wraz ze słońcem - o 9:30 :eviltong: Mini Duo też ma ADHD? :crazyeye: Gonia ja mam zlecenie od pewnej pani by jej szczeniora z kundelka przywieść :loveu: Moja mama była sobie robić paznocie u kosmetyczki i ta miła pani jak wróci z urlopu to ma zamiar zaadoptowac psa :loveu: Ja oczywiście pomyślałam o Fiziowej, Fionce lub Fili, ale ona chce by wyrosł na małego psa :mad: Duże psy to mają niezle przechlapane :shake: [quote name='agaciaaa']Bryyyyy :)[/quote]Bry :cool3: [quote name='Kati']Rudzikowa śliczna i jaka podobna do mojego Rudzika :lol: Chociaż ma ładniejsze i wyraźniejsze pręgi. :)[/quote]Witaj Kasiu :multi: Dawno Cie u nas nie było :cool3: Rudziki są cudnymi kotami :loveu: A Twój Ruduś jest cudniejszy bo ma zielone oczy :loveu::loveu::loveu: [quote name='Czarna_Owieczka']Cudowne foteczki :) [URL="http://i17.tinypic.com/52c4kyg.jpg"][COLOR=#0000ff]http://i17.tinypic.com/52c4kyg.jpg[/COLOR][/URL] Świetne :D[/quote]Dzieki :multi:
  2. WAS?! :hmmmm: :lol: Dogo działa :multi: Ale nadal muli :watpliwy:
  3. Oglądałam ostatnio nikona D80, to jest aparat :loveu: Kiedyś sobie taki sprawie :loveu:
  4. [quote name='agaciaaa']a nie wcale!! też bym chciała umieć robić taaakie foty![/quote]Łap aparat i pluskaj wodą :diabloti:
  5. Cały Mastuś :loveu: Nie byłby soba gdyby Ci nie przyłozył :evil_lol: Granatowa jest świetna :loveu:
  6. Taa mistrzynie :evil_lol: Saruś te Twoje minki :loveu:
  7. [quote name='Helga_psiaki']Ruda śliiiczniutka #loveu[/quote]Przekażę ;) Mam jeszcze 3 fotki Rudzikowej ;) [IMG]http://i11.tinypic.com/4zt2bkz.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.tinypic.com/5z6mc5c.jpg[/IMG] [IMG]http://i16.tinypic.com/6gb96iw.jpg[/IMG]
  8. [quote name='agaciaaa']i Ty mówisz, że masz slaby aparat!! :mad: zdjęcia z wodą są po prostu boooooskie!!! no i widzisz, że Ty nigdy nie masz racji?! :eviltong: no i Ruda jak zwykle pięęękna :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Nie, moj aparat nie jest słaby :diabloti: Wcale :diabloti: 4.1 mln pixeli - [B]CZAD[/B] :diabloti: :diabloti: Na dziesięć fotek jedna, może dwie na których cokolwiek widać - na 100 zdjęć pokazuję jedynie kilkanaście :diabloti: - [SIZE=4][B]luzik!! 8) 8) 8)[/B][/SIZE]
  9. [URL]http://img337.imageshack.us/img337/6611/foto11wa6.jpg[/URL] Łaaaaa :loveu: Uwielbiam takie fotki :loveu:
  10. Wy caaaały czas gdzies jeździcie :cool3: Zazdroszczę :loveu: Udanego wyjazdu :multi: Przywieźcie dużo fotek :multi:
  11. Jaki brzdąc :loveu:
  12. Udanego wyjazdu :loveu:
  13. Nr konta bez zmian? :hmmmm: Na liście nie znalazłam nicka Figa1990, wysyłałam tydzień temu :hmmmm:
  14. Dzień dobry ;)
  15. Dzień dobry :multi: [quote name='Helga_psiaki']jaka ta koteczka piękna jest a woda - codowna[/quote] [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Te zdjęcia z piłką i wodą są super :crazyeye: Aż się nie mogę napatrzeć! :crazyeye: [URL]http://i12.tinypic.com/6cww5td.jpg[/URL] Ajajaj :loveu:[/quote] [quote name='Sznaucerka-Balbina']Witamy:multi: Jak tam meil juz napisany:razz: ? Sesja z wodą jest zadziwiająca:-o [URL]http://i12.tinypic.com/6cww5td.jpg[/URL] Cudaczek:loveu: :loveu:[/quote]Dziękuję wszystkim :multi:
  16. A teraz dobranoc :bye: [IMG]http://i12.tinypic.com/6cww5td.jpg[/IMG]
  17. A wystarczy wejsc sobie na alegratke i zobaczyc ile nowych ''dalmatynczyków'' przyszko na swiat :angryy: Ciekawe jaka część z nich bedzie cierpieć to samo co m.in. Sabo :angryy:
  18. [URL]http://images26.fotosik.pl/28/2532ae60d591b514.jpg[/URL] Jaki rozwalony spi :evil_lol:
  19. Jeszcze jedna Figowo-Duetowa fotka [IMG]http://i10.tinypic.com/66t4bps.jpg[/IMG] A teraz woda :lol: [IMG]http://i12.tinypic.com/66w8f4h.jpg[/IMG] Piłka :lol: [IMG]http://i19.tinypic.com/4ktjqc0.jpg[/IMG] Woda z piłką :lol: [IMG]http://i15.tinypic.com/5x7993m.jpg[/IMG] [IMG]http://i17.tinypic.com/52c4kyg.jpg[/IMG]
  20. http://i152.photobucket.com/albums/s161/Ania-shira/IMG_0279.jpg Padłam... :loveu: Świetna fotka :loveu:
  21. Co ja widzę, nie tylko łaciata da się pokroic za jogurcika :evil_lol: [URL]http://i13.tinypic.com/4pnhp54.jpg[/URL] Moja mordeńka :loveu:
  22. Chylę czoła, ja umarłabym na miejscu z takim wariaem :lol:
  23. [URL]http://images24.fotosik.pl/48/6f8a03417532da2e.jpg[/URL] MOrdo ty moja :buzi:
×
×
  • Create New...