Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Dobcia']Prześliczne te widoczki:loveu: Takie zdjęcia mogłabym oglądać cały czas:lol:[/quote]Dzięki ;) [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Jak to jakie? Nocne :cool3: Foootki :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]To że nocne nie znaczy zaraz że złe :eviltong: [quote name='Czarna_Owieczka']Bo ja zaraz sobie coś pomyślę :lol: Fotki świeeetne :loveu: :p[/quote]Nie masz podstaw :eviltong: [quote name='Samturia']aaaaaaale fotyyyyyyyyyy :loveu: a gdzie kropka? :P[/quote]Kropka lezy rozwalona na dywanie, gorąco jest :loveu: [quote name='Sznaucerka-Balbina']Nie chce mi się nadrabiać tych 10 stron:eviltong: [URL]http://i15.tinypic.com/62n9u9z.jpg[/URL] Moro wyszło już z mody:eviltong::eviltong: A i NIE JESTEM krową, maupą iiiiiii BURAKIEM:eviltong:[/quote]Tam i tak nie było nic ciekawego :eviltong: :mad: :mad: :mad: A myslisz że ja ubieram sie wg tego co obecnie jest modne? :eviltong: Ja ubieram się tak jak mi wygodnie, mam w głębokim poważaniu to czy ktoś mi powie że nie jestem trendy :evil_lol::evil_lol: Burakiem nie jestes bo jestem nim ja :eviltong: Krową/małpą jest Monika [Pianka], a wczoraj Ci juz nie odpisałam bo sie okazało że kasy na koncie niet :crazyeye:
  2. [quote name='BlackSheWolf']jakie glosowanie ? :eviltong:[/quote]W plebiscycie[I] Mam serce dla zwierząt ;) [/I]
  3. [quote name='Cambel']Emm ? :eviltong: Niskim :evil_lol: Dopsz, wyślij pocztą :diabloti: Goop żeś jest :lol: Kurde, nie wchodziłam dzień, a tu 15 stron :-o Ale nie nadrabiam nic tam chyba ciekawego nie było, sama paplanina:evil_lol: Ale za to foty super :loveu::loveu: [URL]http://i15.tinypic.com/4lh0uqb.jpg[/URL] Figula :iloveyou: [URL]http://i18.tinypic.com/4uvjul1.jpg[/URL] [URL]http://i15.tinypic.com/67zqx46.jpg[/URL] [URL]http://i16.tinypic.com/4rc8lti.jpg[/URL] [URL]http://i16.tinypic.com/4oz7pzk.jpg[/URL] O jaaa :mdleje: Ale ładne :loveu: Ale tak w tej mgle to bym się bała iść :razz:[/quote]Wprowadziłyście już kliker/nakretkę {:evil_lol:}? Probowałyście targetować? My też stawiamy pierwsze kroczki :oops: Przykro mi - Duecik pojechał juz do domciu :eviltong: Wiem :B-fly: Dziekuję :loveu:
  4. No to kilka fotek może :razz: Dalej górki ;) [IMG]http://i14.tinypic.com/5z5udys.jpg[/IMG] [IMG]http://i12.tinypic.com/61xsw85.jpg[/IMG] [IMG]http://i16.tinypic.com/66uzq4p.jpg[/IMG] [IMG]http://i14.tinypic.com/62zcd39.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.tinypic.com/63m8mkz.jpg[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/4vinwxz.jpg[/IMG]
  5. Jesli jest aż tak xle to może i lepiej je ściąć :cool3:
  6. [url]http://images21.fotosik.pl/378/959aa30f8673da2b.jpg[/url] Swietne :loveu:
  7. Ajj w zwolnionym temie tez będzie ok :evil_lol: Może da się go przyspieszyć na WMM? :hmmmm:
  8. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Widzę właśnie jakie rozmowy po nocach prowadzicie :diabloti:[/quote][B]Jakie[/B] rozmowy? :crazyeye: :eviltong:
  9. [quote name='Samturia']no nie wiem... jak widac mozna... za miesiac juz moze beda prackie tlumaczenia w necie... :roll:[/quote]Musze Cie pocieszyć - już od dawna są takie tłumaczenia :placz:
  10. Ja bym się postawiła :mad: To Twoje włosy, nie mamy :mad: Ja też mam do łopatek :lol:
  11. A kto niby miałby być tu ofiarą? :evil_lol:
  12. Helga co mi z Twojego fałszywego zapewnienia tu na dogo :-P Pokaż ten filmik :mad:
  13. [quote name='Samturia']ja nie czytalam streszczenia... ale mi kolezanka wygadala :evil_lol:[/quote] Ja bym ją skrzywdziła po czymś takim :mad: Najgorsze jest to że na jakiekolwiek strony potterowskie jest niebezpiecznie wchodzić, bo wszedzie w komentarzach są inf co do 7 tomu. Nie moge pojąć jak ktos może być na tyle chamski i nie rozumieć że ktoś [B]nie chce[/B] znać faktów :roll:
  14. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć Wariat :loveu:[/quote]Bry Justa :cool3: Ale dlaczego wariat? :eviltong: My jestesmy grzeczne ludki :angel:
  15. [quote name='Samturia']jo tyz czekom na 7 i tez sie nie chce doiwadywac :evil_lol:[/quote]I bardzo dobrze robisz :razz: Przed pl premierą 6 tomu przeczytałam streszczenie i później szczerze tego żałowałam bo czytało się byle jak :roll: [quote name='Helga_psiaki']Hey Figowa:lol:[/quote] Cześć :lol: [SIZE=5][B]Agaciu! Tu masz kolejny przykład :evil_lol:[/B][/SIZE]
  16. Dzień dobry ;) Jesli chodzi o wrzucanie filmikow to mozecie spróbować tez na tinypic.com - szybko sie wgrywa i jakośc jest ok ;)
  17. Kamilko uczysz Megulca biegać przy rolkach? :cool3: :loveu:
  18. [quote name='Samturia']ja jestem w Solingen... miasto blisko Bonn, Kolonii, Dortmundu, Düselldorfu, jakas godzina jazdy samochodem do Holandii :evil_lol: Trzmiel..? zas jakas nowa nazwa... kurde :evil_lol: czy Trzmiel to Draco czy Marvolo? :evil_lol: P.S. ktora czesc teraz czytasz? :P[/quote]Ojj to drugi koniec niemiec :lol: No to Ty nie wiesz że Dumbledore znaczy po ang trzmiel? :evil_lol: Czekam na 7 :-P I ostrzegam - jesli przeczytasz streszczenie 7 to nie pisz mi nic z fabuły, nie chce wiedzieć NIC z wydarzeń tomu 7. Chce sie dowiedzieć dopiero w takcie czytania ;)
  19. [quote name='g_o_n_i_a']Dobry dzien :p Śliczne zdjęcia z gór. :loveu: :loveu:[/quote]CzeŚć :) Dziękuję ;)
  20. Luka jest cudna, z resztą wszystkie psiaki są piekne :loveu: WIęcej więcej :multi:
  21. [quote name='Pianka']Do jakich Niemiec ty baranie?:mad: Poczytaj jeszcze raz jej temat osiołku:eviltong:[/quote]Jestem genialna :B-fly: [quote name='Samturia']co do niemiec? dzisiaj wracam do Polski :evil_lol: noo Smark tez jest fajny :cool3: tylko pod koniec ostatniego mnie wkurzyl... (o ile dobrze mysle ze Smark to ten co sobie tam lewitowal pod dzialaniem levitacostam o co mu chcieli gacie sciagnac?) :evil_lol: miesza mi sie juz wszystko :evil_lol:[/quote]A gdzie dokładnie w niemczech jesteś? :cool3: Ja byłam 4 razy w Monachium, miasto mam juz w jednym paluszku :evil_lol: A mnie nie wkurzył :lol: Musiał wykazać się niesamowitą siłą woli by zrobi to co zrobił, bo myślę że Trzmiel mu kazał tak postąpić, do tego wystawił się na nienawiśc Zakonu, mój Sevuś :loveu: Levicorpus :cool3:
  22. Czyli mam rozumieć że w lutym będziemy Was oglądać na międzynarodówce na pokazach? :cool3: Fredek się jeszcze rozkręci :loveu: A na jakies fotki z agility możemy liczyc hmm? :razz:
  23. [quote name='Pianka']Czemu krowo? Cio ja ci zrobiłam?:-( Baranku:evil_lol:[/quote]Ty juz dobrze wiesz co :evil_lol: Swoją drogą - to jest ta Jess tak? Ona przecież do niemiecpojechała :hmmmm: Chyba że znowu myśle o innym psie :evil_lol: :roflt: [quote name='Samturia']noo... jesli ja mysle o tym o czym wy myslicie to jest moj :evil_lol: :mad: chociaz tak szczcerze to wole... LAPE xD (3 czesc sie klania) :evil_lol:[/quote] Na jakiej podstawie śmiesz twierdzić że jest Twój? :mad: A ja wole Smarka :evil_lol:
  24. [quote name='a_ga.isk']Łoo jak ktoś ośmieliłby mi się powiedzieć że kundelki są gorsze to chyba bym własnoręcznie udusiła:mad:[/quote]Cóz powiem tylko że nikt tutaj temu nie zaprzeczył... Ewelinko - ja nigdy nie bede cicho jeśli chodzi o R=R, pseudohodowle trzeba tepić, a taka postawą nic nie zdziałamy. To foto-blog, a temat dotyczy bezposrednio przystojniaka Aresika :diabloti: Helga może dziś uda Ci się wrzucić ten filmiki :cool3: Próbowałaś na [url]www.tinypic.com[/url] ?
  25. Ojej jaka pokorniutka sunieczka :loveu: Aniołek :angel: :evil_lol:
×
×
  • Create New...