-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_']Aaaaaa u mnie to w sumie chyba duuużo :)) Nie wiem, jak narazie znajduję się na dnie czarnej dziury :)) Szukam pracy, chodzę po urzędach miasta, pracy i skarbowych - jednym słowem porażka :))) No ale i tak jest bosko hihi :) A Wy jak się macie w dalekim świecie??:))[/QUOTE]Debzie dobrze Kochana, dzielna dziewczynka jestes i poradzisz sobie :calus: A jaaa? Czytaj 2 posty wyzej....... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='docha']Figunia, dlaczego znowu masz doła? rodzinka z Tobą zostaje na święta? a macie już w Monachium Weinachtsmarkt?- jeżeli tak to tam sobie popraw humorek:) ciepłe winko za tych co nie mogą ;)[/QUOTE]Bo nie radze sobie z wieloma rzeczami tutaj... a z tym ze jestem tu sama najbardziej... Weinachtsmarkt? Oczywiscie :multi: Gdyby tak jeszcze moj zoladek przyjmowal jakikolwiek alkohol... o jedzeniu nie wspominajac :( Przerazliwie schudlam, stresuje sie wiec nie jem, nie jem wiec lece w dol... Nie mam pojecia jak beda wygladac te swieta... i powiem szczerze ze niczego nie planuje zeby pozniej nie zalowac ze sie nakrecilam na cokolwiek... [quote name='Sznaucerka-Balbina']teraz to se możesz:mad: ale, ale jak to? :-( oo to tak jak mój kochany braciszek:loveu: pamiętasz go?:lol: ja tu szczerą miłość wyznaje a ty z tym kijem do mnie cały czas:shake:[/QUOTE]Jak to "se moge" :shock: Bylam potrzebna wtedy? :lol: Cienias jestem... Male podkniecia mnie rozwalaja... A ostatnio sa same male potkniecia i w sumie mam jedno a konkretne z ktorego nie moge sie wygrzebac... Do tego nie mam komu sie wygadac... Telefony do znajomych? To nie to samo.... Siedzenie w domu mnie przytlacza... grr... Co ja bredze... Hmmm... :hmmmm: A, pamietam! Co u niego? :evil_lol: Szkoda ze juz nie pisze, smiesznie bylo :evil_lol: :calus: Przepraszam :calus: Wybaczysz? :lol: -
:shock: Ty jestes potwor? To co ja jestem? :grins:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
A ja wlasnie teraz czuje ze mnie zaczyna ciagnac do lozeczka... kiepsko bedzie jak sie pochoruje :shake: [url]http://img38.imageshack.us/img38/9365/38763365.jpg[/url] Ale mu wiaterek klaczki potargal :loveu:
-
[url]http://i450.photobucket.com/albums/qq222/blakinka/dogomania/100_5759.jpg[/url] Hahaha ten blysk w oczach :evil_lol:
-
:multi: :multi: :multi:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Sznaucerka-Balbina']przepraszam bardzo ale to TY zniknęłaś na bardzo długi okres, nie dając znaku życia:mad: ja tu przynajmniej wpadam co 2, 3 miesiące:cool3: NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:-( rozumiem że rady udziela mi mistrzyni która zdała za pierwszym razem? :cool3: ale to tak z miłości:loveu::lol:[/QUOTE]Bo blam bez netu i wolnego czasu :lol: Nie bylo mozliwosci nawet zajrzec :siara: Na chwile obecna tez tak mysle.... Nieeeeeee :( Mam dola strasznego... :( Najlepsi zdaja za 2 razem, nie wiedzialas o tym? :evil_lol: Oby :mad: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Sznaucerka-Balbina']ale nie my:loveu: TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK:multi: jeszcze niecałe 2 lata:cool3: oczywiście zakładając że zdam za pierwszym razem ale nie widzę innej opcji:lol: kiedy ona mnie śmieszy:lol::loveu:[/QUOTE]No juz myslalam ze bedzie inaczej :mad: Tu = w Niemczech :diabloti: Jesli podejdziesz na spokojnie to zdasz :grins: :mad: :mad: [quote name='_ChiQuiTa_']Czeeeść kochaaana:* Aaa jak miło Was znowu pooglądać :) PS. Melduję, ze jestem z powrotem w Pl :)))[/QUOTE]Woooow, Mielonka wrocilaaa :multi: Opowiadaj co u Ciebie :loveu: -
Brawo, ciesze sie niesamowicie ze sie udalo!
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dziekujemy :multi: Figusia to taki przymul :lol: Wraz z kolejnymi dniami coraz mniej jej sie chce ;) Wredna jest jak malo ktory pies ale... takie wlasnie wredoty kochaaam :) Lubisz rowerek[B] docha[/B]? :grins: Kiedys jakiegos rozjade, na bank! -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Sznaucerka-Balbina']no jakbym mogła zapomnieć:lol: a wracasz?:loveu: no to niech kierowcy też się przesiądą na rowery:cool3: [url]http://img6.imageshack.us/img6/28/p1180061.jpg[/url] hahaha no nie mogę z niej:lol::loveu::loveu:[/QUOTE] Sa tacy co zapominaja o nas :oops: Na swieta ;) Chyba juz tu sobie zostane ;) :shock: Jak kiedys zostaniesz kierowca to sama bedziesz sobie pluc w brode za to co napisalas :evil_lol: Nie smiac mi sie tu z jej powagi :mad: :lol: -
Mozesz opisac, wyobrazimy sobie :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Te obrozke mamy juuuuz... 2-3 lata? :hmmmm: Nic, poza smyczami nie kupowalismy od tamtego czasu :diabloti: -
Haaaa i znow swojsko bedzie :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Sznaucerka-Balbina']Żmijeczka :loveu::evil_lol: Sylwiaa weź coś opowiedz jak tam Ci się mieszka w Niemczech? byłam kiedyś w Monachium, piękne miasto i wszyscy na rowerkach popylają:loveu:[/QUOTE]Pamietasz :loveu: :razz: Mieszka? Zalezy o co pytasz bo temat jest rozlegly ;) Ogolnie Ok ;) Brakuje mi cholernie znajomych z Polski, ale daje jakos rade ;) Rowery.... Zmora wszystkich kierowcow :diabloti: Zostawilam wczoraj telefon S-bahnie :placz: :placz: Dzis dzwonie na moj nr caly dzien i nikt nie odbiera... :( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Zegnamy sie powoli z ciepla pogoda... a dzis pada cholernie snieg... :placz::placz::placz: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/28/p1180061.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/3889/p1180060.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5246/p1180059b.jpg[/IMG] [IMG]http://img547.imageshack.us/img547/7430/p1180056.jpg[/IMG] [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/264/p1180054.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Kotecek :multi: :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Sznaucerka-Balbina'][url]http://img242.imageshack.us/img242/3371/p1180085.jpg[/url] jakby przekręcić głowę i przymrużyć oczy to kwiatuszki układają się na kształt serduszka:loveu:[/QUOTE] Laaaaa, rzeczywiscieeee :multi: :loveu: -
Biedne psiaki :D :D :D A Ty - migiem to zdjecie usun bo sie nam tu zleca do galerii teraz.... :razz:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Luzia&Funia']E to moja nigdy sobie nie pozwoliła na tak otwartą agresję, no chyba że w stosunku do dwuch suczek których po prostu nienawidziła. Do tej pory na dźwięk imienia Aza jeży się i warczy :diabloti::diabloti: No i wydało się :nonono2: To co ten diabeł na końcu zdania robi :diabloti: Uśpimy :diabloti: Nie no tak serio to nie mam pojęcia co z nim będzie :evil_lol: Najpierw go złapać musimy potem się zobaczy, może wypali żeby pojechał do mojej znajomej, a jak nie to wezmę go do siebie doprowadzając mamę i sąsiadów szewskiej pasji :evilbat: W końcu mało jest ludzi którzy na 4 piętrze w bloku mają 3 psy. :evil_lol: [/QUOTE] Figowa jest zazdrosna ;) Tj na spacerach problemu nie ma. W domu tez nie. Ale jak Olka zaczela ja podszczypywac i kilka razy wywiazala sie bojka tak pozniej byla czysta nienawisc :diabloti: Przeszlo im po jakims czasie ;) I za Olka tez plakala moja mama, kazala mi ja z powrotem przywiezc.... w ogole co to za pies jest :loveu: O matkoooooo :shock: Daj zdjecia :evil_lol: Cieszy sie, nie wiedzisz? :grins: Krzeslem, krzeslem go! :multi: A tak szczerze to jak sasiedzi znosza Ciebie to dodatkowy pies nie zrobi im roznicy :evil_lol: [COLOR="#afeeee"]Oj no zartuje no :calus:[/COLOR]
-
Wygodne te nasze potFory :shake:
-
[url]http://i51.tinypic.com/fu2pmu.jpg[/url] Mrrr wegielek kochany :loveu: Te, wariatko, na mnie te Twoje grozby wrazenia nie robia :shake: :evil_lol: A szczerze? Przyjeeeedz :multi: Na impreze Cie zabiore :multi: Pomozesz mi zapomniec o sama-wiesz-kim :lol: Tak, jestem bi :megagrin:
-
Rodzina, znajomi, sasiedzi... nikt nie zajalby sie tym wspanialym psiakiem chocby tydzien, dwa...?
-
Bardzo zaluje, ze nie moge tam z Wami byc i zdzierac gardlo w walce o te sluszna sprawe! Ale nie po to tu przyszlam. Sprobuje pomoc inaczej. Zalozylam konto na naszej klasie, z ktorego mozna pospamowac troche kielczanom po profilach, wysylam rowniez wiadomosci prywatne z prosba o pomoc, mam nadzieje ze beda tego owoce. http://nk.pl/profile/36966403 Jesli komus sie nudzi i ma ochote troszeczke poklikac myszka - logujcie sie: login [email protected] haslo: wpotrzebie1 Takim oto tekstem spamuje sobie ;)