-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
[quote name='Luzia&Funia']Nie praffda :obrazic: Wszystko co Sylwia mówi to oszczerstwa i pomówienia. :megagrin:[/QUOTE] Ta dziewczyna nie wie co pisze... Schizofrenia to ciężka choroba :( Spojrz na jej psy, one kiedys byly normalne! :( :evil_lol:
-
A co jesli sie nie znajdzie.....?
-
A ja Cie uspokoje. Funia zwariowala przez nia, a nie przez sterylke :evil_lol: Takze luuuz :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Luzia&Funia']To jak palant to co się przejmujesz :razz: Nie był Ciebie wart ;) Dokładnie ! A potem daj znać co Ci odpisali :diabloti: Oki tylko nie zapomnij filmiku nagrać, żebyśmy potem wiedziały które miejsce jest najbardziej narażone na uderzenie i ma prawo boleć najbardziej :diabloti::diabloti::diabloti: Do czasu, oj do czasu :lol: [url]http://i53.tinypic.com/dm5et0.jpg[/url] Już widziałam to zdjęcie :diabloti:[/QUOTE]Moglby i nim byc... ale serdusho zdazylo sie zaduzyc :shake: Haha moze dostane bana w prezencie? :loveu: Ojj postaram sie wam wszystko odpowiednio zobrazowac, cobyscie wiedzieli jak walnac by bolalo :evil_lol: Sugerujesz ze na mnie doniesiesz? :evil_lol: Bo porownywalam Koteczku :razz: Czytanie ze zrozumieniem - niezaliczone :evil_lol: [quote name='Luzia&Funia']Kurde a teraz dla odmiany mi nic nie nawala dogomania :placz::placz: śmiga jak nigdy :angryy: to niesprawiedliwe :shake: [url]http://img593.imageshack.us/img593/7725/p1170999.jpg[/url] Słodko tu wyszedł :loveu::loveu::loveu: A co do zdjęć w ruchu to mi też wychodzą masakryczne więc nie narzekaj :eviltong:[/QUOTE]Hmmmm mi tez smiga.... CHyba bede musiala o tym gdzies napisac, albo porozmawiac o tym z moim terapeuta :shake: Przeciez to to niedopuszczalne jest :placz: Ale ja CHCE zeby wychodzily :placz: [quote name='Kaja10014'][url]http://img580.imageshack.us/img580/3083/p1180005.jpg[/url] Jaki piękny Marcel :loveu:[/QUOTE] [quote name='Niufciak'][url]http://img179.imageshack.us/img179/5073/p1170757.jpg[/url] Słodki nochalek:loveu:[/QUOTE] Siemano i dziekujemy :multi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Bo nie wychodza :placz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
W ruchu nie sa swietne :shake: -
W deszczowa pogode to Figoowa jest na rekach noszona, bo inaczej z domu nie wyjdzie :diabloti:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Taaak.... tym aparatem zrobic fajne zdj... :watpliwy: Ja tego nie potrafie... A makro mozna sie nim jeszcze pobawic ale cos wiecej.... [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3371/p1180085.jpg[/IMG] -
Lepsze to niz ´pancia no chooo juz do domu´w wykonaniu Figowej :evil_lol:
-
Powtorze... fuj :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Paulina_mickey']U mnie też, zdjęcia zdążyłam wgrać tylko a tak to non stop to samo[/QUOTE] Uf, ja tez jakos zdj wrzucilam :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img255.imageshack.us/img255/9453/p1180006.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/3083/p1180005.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/7725/p1170999.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/8527/p1180049.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/1867/p1180053.jpg[/IMG] -
O bleeeee.... :mdleje:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
U mnie jest teraz non stop :loveu: Jestem w niebie :diabloti: -
[url]http://i450.photobucket.com/albums/qq222/blakinka/dogomania/100_5716.jpg[/url] Jak grzecznie pozuje :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[CENTER][QUOTE]The server is too busy at the moment. Please try again later.[/QUOTE] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/CENTER] -
Wiele sie tam zmienilo, niestety nie na lepsze :shake: Gnoi sie ludzi ktorzy pomagali tam przez kilka lat... Czemu nie ma juz watkow na dogo? Czemu nie smigaja ogloszenia? Czemu na miau cisza? Czemu kundelek ma nowa strone i do tego tak nieczytelna? Przynajmniej dla mnie...
-
Gupek jeden :loveu: No uwielbiam te freciule :loveu:
-
Fotki? :razz:
-
[quote name='Luzia&Funia']To z tego co piszesz to nie powinno być żadnego problemu z przyzwyczajeniem suni do innych psów a przynajmniej szczeniaków. Moja na początku też zawsze uciekała ale po paru dniach już było ok (fakt faktem tymczasowicz nie jeden raz dostawał zębami jak był zbyt natrętny - choć niegroźnie skutecznie go to na ziemię sprowadzało), ale jak się już dogadały to było spoko nawet razem spały. Przynajmniej się zgadzamy :diabloti::diabloti: Wątpię że mają dwa psy które na dodatek są pedałami :watpliwy: a widok to nie do opisania.. :evilbat: No to co marudzisz :eviltong: Tak? Ciekawe :evil_lol: Mam nadzieję, ostatnio go nie widziałyśmy ale będziemy jeszcze jeździć. [/QUOTE] Haha sama pamietam czasy jak dzwonilam do Beaty ze na CITO trzeba szukac domu Olce bo z Figa sie nie tolerowaly zupelnie. Wystarczy ze pojawily sie w jednym pokoju a od razu obie byly zjezone i mialy obnazone zeby, ciagla izolacja.... a po miesiacu jadly z jednej misku :grins: Hahaha, cud nad cudy :evil_lol: [B]TWOJE PSY SA PEDALAMI?!?!?!?!?!?! [/B]:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :roflt: Nie marudzilam przeciez, bylam mile zaskoczona :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :evil_lol: Oj to trzymam kciuki i wierze ze sie znajdzie :multi: A co z nim zrobicie?
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Czarna_Owieczka']łeeee :sad: ja Ci lepiej nie pokażę co się u nas dzieje :o właśnie deszcz zaczął padać :roll: przeziębiłam się wczoraj przez tą pogodę :obrazic: pogłaszcz kropki, powiedz, że to od cioci Ani :loveu: ps. [url]http://i53.tinypic.com/dm5et0.jpg[/url] mieszkasz na dachu? :razz:[/QUOTE] U nas wczoraj potwornie wialo - zepsulam parasol :lol: A w naszym parku i lasku lezalo dzis kilka powalonych drzew :shake: Ale jest cieplutko ;) Kropki dziekuja :) Sa wlasnie zaoferowane i stoja pod drzwiami, ktos przyszedl ;) Mieszkam na 1 pietrze, a pod nami sa sklepy, stad ten dach ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Czarna_Owieczka']Hej Figulce? jak tam weekend? u Was też taka szaruga za oknem? :razz:[/QUOTE] Hmmmm :hmmmm: Jest troche lepiej niz tu bylo :evil_lol: [IMG]http://i53.tinypic.com/dm5et0.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Luzia&Funia']Oj :calus: Nie płakusiaj, tego kwiatu jest pół światu - jak mawia mój dziadek. Musieć palant był i dlatego :razz: Napisz do admina, że Ci dogo dobrze śmiga. :lol: Może się zlitują i popsują :diabloti: Możliwe :hmmmm: ale wiem jak to sprawdzić :razz: A potem mandacik 100 "ojro" :evilbat:[/QUOTE] Jest palantem, strrrasznym... a do tego kochanym :placz: O! To to to!!! Napisze i trownam ich z ziemia, jak to tak moze byc!:motz: Zaraz wezme to krzeslo i sprawdzimy :razz: Nie spotkalam sie jeszcze na mojej wiosce z jakimis problemami :D -
Brak slow......
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91']Za ten też trochę dałam... A przecież zalanie kolą, zrzucenie z balkonu, wciśnięcie obiektywu na siłę, pogryzienie przez psa (żeby tylko jednego...) nie było celowe... :roll:[/QUOTE]:megagrin: To Ty sie dziewczyno ciesz ze jeszcze fotki robi :grins; [quote name='Czarna_Owieczka']oooo rajuśku !! :mdleje: Figa, przeboskie zdjęcia ![/QUOTE]:calus: Dzienkujem ;) [quote name='Paulina_mickey'][url]http://img838.imageshack.us/img838/8762/4e16233883.jpg[/url] śliczna Para:loveu::loveu: [url]http://img836.imageshack.us/img836/2760/p1180119i.jpg[/url] To jest najładniejsze! Hmm u nas kosze i woreczki na koopy to marzenie. U nas nawet zwykłych koszy nie ma a co dopiero jeszcze takie na koopki[/QUOTE]Juz nie para..... :( A u nas wlasnie zwyklych koszy nie znajdziesz nigdzie :grins: A na psie kooopy owszem ;)