-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
[QUOTE] Jak im noga odpadnie/oderwie się to im odrasta.[/QUOTE]:mdleje: :lol:
-
Masakra :shock: Nie moglabym patrzec na to jak lisc cierpi... a jak jest chory? Chodzisz z nimi do weta?:lol: To takie dziwne stworzonka :lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Czarna_Owieczka']jak na razie nie mam zastrzeżeń do funkcjonowania dogo...ciekawe na jak długo :lol: fotky kopkowo-liściaste super :loveu: [URL]http://img9.imageshack.us/img9/4734/p1170861.jpg[/URL] zastanawiam się w jaki sposób funkcjonuje ten galop :lol: kropkowe brązowe oczka miodzio :loveu:[/QUOTE]Szczesciara :grins: Marcel biega odpachajac sie tylnymi lapami, a Figa mocniej pracuje przednimi :evil_lol: [quote name='Luzia&Funia']Powinnaś się cieszyć że tak Cię kocha :loveu::loveu: A nie narzekać na biednego psiaka :roll: :diabloti: O zdecydowanie, przycinanie, mulenie, przeskakiwanie postów to tak swojskie że aż przyjemne :diabloti: [url]http://img576.imageshack.us/img576/4801/p1170817.jpg[/url] Przyznaj się coś zrobiła Figowej w łapkę :mad: Na spacery z psiskami chodzicie do jakiegoś lasku czy to park?[/QUOTE]I Ty sie pozniej dziwisz ze chodze i :loveu: :roflt: Mi jak narazie tylko troszke muli i miesza postami... ale zabawaaaa :multi: Mialam w rece smaczka. A jak mam w rece smaczka to zawsze ja ta lapka boli :evil_lol: Mamy tu 2 parki, laki i las ;) A chodzimy roznie ;) -
Zaniedbuje psa :shake:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
[quote name='Kaja10014'] Zapraszam serdecznie na bazarek z romansami ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195774-Romans-i-nie-tylko...dla-Fary-i-ps%C3%B3w-z-%C5%81owicza!Zajrzyj-koniecznie!do-21-XI-2010[/url][/QUOTE] O fuuuuj :mdleje: -
[QUOTE]dyby przyszedl byle kto,nawet menel ,czy zly czlowiek i wziąl psa do adopcji osobiscie ,to wtedy nikt by mu nie stawiał przeszkód ,bo byl osobiscie?[/QUOTE]Ktos taki nie zostalby wpuszczony na teren schroniska. Nie mowiac juz o tym ze nie przeszedlby rozmowy z p kirownik. Groniu, jesli to jedyna szansa, a Ty ja stracisz...
-
Nic sie nie dzieje... na na na naaaa.... Co tam u Was? ;)
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img514.imageshack.us/img514/3859/p1170836h.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/8920/p1170839.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/2188/p1170869.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/5526/p1170852.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/4734/p1170861.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img209.imageshack.us/img209/5073/p1170757.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8124/p1170760.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/528/p1170840.jpg[/IMG] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/3956/p1170766.jpg[/IMG] [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/4801/p1170817.jpg[/IMG] -
Inne emotnikony Ci sie zablokowaly? :evil_lol:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Jesli jakakolwiek zmiana nastapi to nie z dnia na dzien ;)
-
[quote name='Luzia&Funia']E tam ja od dawna człowiekiem nie jestem :diabloti: ino potffforem :evil_lol: Nie za zbytnio :roll: Na dogo są dzieci :diabloti::diabloti: A co mam mówić :eviltong: wredna zołza :diabloti::diabloti: Nie prowokuj :D Bo byłam ze znajomą na wiochach bo ktoś psiaka wywalił i okazało się że owszem jest tyle że ciężko go będzie złapać :shake: A że środkiem drogi łazi to szybko może się skończyć jego żywot :roll:[/QUOTE] No w sumie racja :siara: No to co ze sa :evil_lol: I myslisz ze ich psy tego przy nich nie robia :megagrin: Nieee, Sylwus jest dobrze :loveu: :evil_lol: Nie wiem o czym mowisz :siara: Ojejj... zlapiecie go??
-
Zapraszamy na bazarki [url]http://www.dogomania.pl/threads/196140-Palce-lizac!-Przepyszne-wyroby-domowej-roboty!-do-23.11-godz.-17-35[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/196140-Palce-lizac!-Przepyszne-wyroby-domowej-roboty!-do-23.11-godz.-17-35?p=15702265[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/196145-Sexi-bluzeczka-i-tunika!-NOWE.-Dla-modnej-kobietki-)-do-23.11-godz.-17-35?p=15702432#post15702432[/url]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Zapraszamy na bazarki [url]http://www.dogomania.pl/threads/196140-Palce-lizac!-Przepyszne-wyroby-domowej-roboty!-do-23.11-godz.-17-35[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/196140-Palce-lizac!-Przepyszne-wyroby-domowej-roboty!-do-23.11-godz.-17-35?p=15702265[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/196145-Sexi-bluzeczka-i-tunika!-NOWE.-Dla-modnej-kobietki-)-do-23.11-godz.-17-35?p=15702432#post15702432[/url] -
Zapraszamy na bazarki [url]http://www.dogomania.pl/threads/196140-Palce-lizac!-Przepyszne-wyroby-domowej-roboty!-do-23.11-godz.-17-35[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/196140-Palce-lizac!-Przepyszne-wyroby-domowej-roboty!-do-23.11-godz.-17-35?p=15702265[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/196145-Sexi-bluzeczka-i-tunika!-NOWE.-Dla-modnej-kobietki-)-do-23.11-godz.-17-35?p=15702432#post15702432[/url]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Luzia&Funia']No a co w nim jest takiego strasznego niby? :lol: Dokładnie, takie to swojskie i normalne że aż przyjemne :evil_lol:[/QUOTE] Jest upierdliwy :diabloti: Teraz siedzi obok mnie i traca nosem. Ale to nie trwa 10-15min... On potrafi siedziec przy mnie godzine z mina zbitego psa i prosic o pieszczoty... a to juz jest meczace :lol: Hahaha gdyby nie to nie czulabym sie tu normalnie :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[COLOR="#006400"][SIZE="5"]Zapraszam na bazarek -[B] rosyjskie konserwy[/B] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/SIZE][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/196140-Palce-lizac!-Przepyszne-wyroby-domowej-roboty!-do-23.11-godz.-17-35[/url] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Luzia&Funia']Idę o zakład że wytrzymała bym z nim dłużej niż Ty z Pamirem :evilbat: [url]http://img213.imageshack.us/img213/5296/p1170944.jpg[/url] Mój Ci on :loveu::loveu: Mi też od paru dni dogo świruje :roll:[/QUOTE]Jasne :p :evil_lol: :diabloti: Przynajmniej czujemy ze jestesmy na dogo :evil_lol: -
To Ty badz czlowiekiem i nie rob nam tego :evil_lol: Hahahaha czyli mam rozumiec ze nastepnym razem bedzie obfita fotorelacja z lizania po siurach? :multi: :evil_lol: Sylwus? :loveu: Jeszcze przyjdziesz :diabloti: A czemu niedobry :razz:
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
To Sopelek ma teraz raaaaj :lol: -
[quote name='westie_justa']Ja i moja psina jesteśmy tu nowe. Niestety wstawione przeze mnie zdjęci nie pokazuje:placz: się więc je usunęłam. Pomożecie??[/QUOTE] [url]http://imageshack.us/[/url], przeslij zdjecia a potem skopiuj i wklej na forum [IMG]http://i55.tinypic.com/2a5aeyg.jpg[/IMG] Sorki za off ;) Dzien dobry :calus:
-
Groniu Groniu trzymamy kciuki! :multi:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Laski :shock: Czy mi sie wydaje czy dogo znowu zaczyna swirowac :crazyeye: Moje posty na innym watju zamienily sie miejscami :lol: [IMG]http://img573.imageshack.us/img573/1272/p1170936.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5296/p1170944.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/7941/p1170948.jpg[/IMG] -
Głuchy Dalmatyńczyk Felek - W NOWYM DOMU !!
:: FiGa :: replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e7e7d628e5dd9879.html][img]http://images46.fotosik.pl/342/e7e7d628e5dd9879.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/807bf45153d3da83.html][img]http://images40.fotosik.pl/345/807bf45153d3da83.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b5f7690d9caa1f1.html][img]http://images47.fotosik.pl/361/0b5f7690d9caa1f1.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/989f35c958d45918.html][img]http://images47.fotosik.pl/361/989f35c958d45918.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e8963dbb4904bbd.html][img]http://images43.fotosik.pl/361/8e8963dbb4904bbd.jpg[/img][/URL] -
Głuchy Dalmatyńczyk Felek - W NOWYM DOMU !!
:: FiGa :: replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1882d3ab64319729.html][img]http://images40.fotosik.pl/345/1882d3ab64319729.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f1a652c59791f5f.html][img]http://images50.fotosik.pl/361/1f1a652c59791f5f.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d95b014a9d94df96.html][img]http://images46.fotosik.pl/342/d95b014a9d94df96.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c53aafbde2d43711.html][img]http://images47.fotosik.pl/361/c53aafbde2d43711.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd2c71417537bbe9.html][img]http://images38.fotosik.pl/357/cd2c71417537bbe9.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a4e1f3c9eca709c2.html][img]http://images49.fotosik.pl/361/a4e1f3c9eca709c2med.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dbb9fb0c3d3fc75d.html][img]http://images43.fotosik.pl/361/dbb9fb0c3d3fc75dmed.jpg[/img][/URL] Szkoda ze te zdjecia takie malutkie sa...