Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Schronisko, na bank ;)
  2. Slicznosci :loveu: Jaka zadowolona mordeczka :)
  3. U mnie w rodzine prowadzilam wojne z babcia. Codziennie na mszy, nalezy do jakiegos zgrupowania gdzie modla sie dzien i noc, a jesli chodzi o psy to "po co go przygarniasz, zawiez go do lesniczego niech porzadek zrobi"... U nas tak sie te sprawy rozwiazuje, kulka w leb i po sprawie... Ale ona wiecznie kpila ze mnie, z mojej milosci do psow, z tymczasow i tego ze w ogole nasze psy MIESZKAJA W DOMU. Kiedy wyjechalam jej z "a pamietasz gdzie jest Bog babciu? Wlasnie w tych naszych braciach mnejszych, w tych biednych, zapchlonych niepotrzebnych nikomu kundlach" .... i w taki oto sposob zostalam czarna owca rodziny :p I jestem nia do dzis ;)
  4. Nie bylaby dogomania :evil_lol:
  5. Zauwazyli sasiedzi i wezwali policje... A ile jest takich psiakow ktore umieraja podobnie jak Misiek i Lajka a nikt i nigdy sie juz o tym nie dowie? Ile psiakow zginelo tej samej nocy co one? Mozemy sie tylko domyslac...
  6. A tak w ogole to zawieszam dodawanie zdjec :diabloti: Strajkujemy :evil_lol:
  7. [quote name='Czarna_Owieczka']ooo, lecę szukać ten opcji :grins: mogliby naprawić multi cytaty czy zrobić coś by forum działało przyjemnie, a nie wymyślać ustrojstwa :shake:[/QUOTE] Nie dziala Ci multi cytat? :grins: Biedna, juz sobie wyobrazam to otwieranie w nowych oknach i przeklejanie kazdego posti :lol: Ale tylko wyobrazam booo... u mne ta opcja nie szwankuje :razz:
  8. SProbuj dalmata znalezc na sniegu w nocy :evil_lol:
  9. No Niufciak. To kiedy zminiamy sprzet? :evil_lol:
  10. [COLOR="#ff0000"][B]Znow mozna ustawic sobie 10 postow na strone :multi: [/B][/COLOR] I zegnaj kilometrowe przewijanie :loveu:
  11. [quote name='Wiewiórka']Daisy jest w DT, trzeba ogarniać domek stały jak najszybciej bo za pięknie to nie jest.[/QUOTE] Hmm wiadomo cos wiecej?
  12. [url]http://i450.photobucket.com/albums/qq222/blakinka/dogomania/100_6416.jpg[/url] A ja nadal nie potrafie zrozumiec CO ta mina wyraza :lol: Rozwala mnie ten kudlacz :loveu:
  13. [quote name='WeronikaM']dopiero zauważyłam nazwę galerii krowa i koza :roflt: ja nie moge :lol:[/QUOTE]Booo... Kilka osobek juz stwierdzilo patrzac na moj duet ze mam krowe i koze :diabloti: [quote name='Niufciak'][url]http://images37.fotosik.pl/407/2edae4e4545ee09f.jpg[/url] Cuuudne:loveu:[/QUOTE];) [quote name='Niufciak'][url]http://img405.imageshack.us/img405/6122/p1170971.jpg[/url] Słodziaczek:loveu: Ciekawe co mu sie śni;P[/QUOTE] Pewnie jakas wielka, soczysta kielbaska :lol:
  14. [quote name='Niufciak']Mnie to sie lustereczko nikonkowe marzy:loveu: Zapraszam na naszą stronę www: [url]www.agano.pl.tl[/url] aktualizacja na bierząco;)[/QUOTE] :placz: :placz: Mi sie marzy od dluzszego czasu juz :placz:
  15. [quote name='BBeta']Nie strasz, bo się rozmyślę :diabloti:[/QUOTE] :siara: :scared: Jaka dzis u was pogoda? :lol:
  16. Nie ten kod skopiowalas ;)
  17. [quote name='Asior']rany boskie, nie możliwe, ten psiak żył???? tak chudego psa jeszcze nie widziałam :roll:[/QUOTE] Zyl i o dziwo byl pelen energii ;) Zachowywal sie zupelnie normalnie ;) A psiak nie mieszka u mnie, u mnie jedynie sie tymczysowal ;) Szeleczki zapewne kupione w niemczech ;)
  18. I jeszcze porownanko U mnie..... [IMG]http://images50.fotosik.pl/315/ef59d44031cb8853med.jpg[/IMG] Teraz... [IMG]http://images39.fotosik.pl/311/a3dfd56c972a812cmed.jpg[/IMG]
  19. Wigand... Jak do mnie trafil...... [IMG]http://images41.fotosik.pl/309/598e5576e9469729.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/310/61cc6000f22459f0.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/310/114b0d6131f669bcmed.jpg[/IMG] Wigand obecnie... [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7629/67d56e88e46fb618.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7784/731bda4e3fe70e4d.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/7205/479115f8e047caec.jpg[/IMG] Rycze... emocje ktore we mnie buzuja sa normalnie masakraaa.... :placz: :placz: :placz:
  20. [quote name='Marta_Ares']ale niesaowita metamorfoza:crazyeye: :loveu: :loveu: kto go doprowadził do takiego wychudzenia:shake: :-( :-([/QUOTE] Taki blakal sie po Kedzierzynie.... Nikogo nie mozna oskarzyc o to co mu sie stalo...
  21. [quote name='BBeta']Doradzić zawsze mogę, ale niestety, nie daje żadnej gwarancji, że to będą dobre rady :diabloti:[/QUOTE] W takiej sytuacji bede miala na kogo zrzucic wine :diabloti: Z reszta, moze byc tez tak ze Ty doradzisz dobrze a ja, tepa, zielona nie podolam :lol:
  22. [quote name='Paulina_mickey']Jak dobrze, że trafił do Ciebie! Metamorfoza rewelacyjna![/QUOTE];) [quote name='przeszlus'][url]http://images37.fotosik.pl/407/2edae4e4545ee09f.jpg[/url] jaka mordka :) zmiana nie do poznania jesteś dobrym ludziem :loveu: :P Czy byłem zamordowany ? Pewnie co rusz ktoś z dogo mnie morduje tylko że jakoś nie dokładnie :diabloti: Wracaj wracaj po co kolwiek,potem się już stąd nie wyrwiesz :p[/QUOTE] Haha kilka osob by sie z Toba nie zgodzilo co do tego zem dobry ludz jest. Od jednej osoby uslyszalam ze jestem wredna su** :evil_lol: Ale serio.... moj byly to masakra jest..... jakie on rzeczy opowiada o mnie po znajomych :wallbash: Hahaha ale jak w koncu trafisz na konkreta to zostaniesz zamordowany :p Nie mam po co wracac do PL............
×
×
  • Create New...