-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
COraz bardziej nie lubie krolikow :evil_lol:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='docha']o rany, jakie piękne zdjęcie[/QUOTE]Zasluga modela :loveu: [quote name='Sznaucerka-Balbina'][url]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs406.snc4/46920_155201481172667_100000484477503_423335_7697569_n.jpg[/url] Sylwia do TAP MADL! :cool3: [url]http://img94.imageshack.us/img94/7629/67d56e88e46fb618.jpg[/url] nie wierze w to cudo:loveu:[/QUOTE] Hahaha, tak of kors :evil_lol: :loveu: -
[url]http://i450.photobucket.com/albums/qq222/blakinka/dogomania/100_6304.jpg[/url] :loveu: Koty to maja fajnie :lol: Kuweta i w de maja wychodzenie w taki mroz :lol: Gdybym miala kuwete w domu to Figowa na bank zalatwialaby sie do niej i nie chciala wychodzic wcale :evil_lol: Co innego Marcelek :razz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='WeronikaM']oj nie bądź taka skromna :D te psinki poznały co to miłość będąc u Ciebie na DT[/QUOTE]Milosc :evilbat: Uznajmy ze masz racje :evilbat: :evil_lol: Oj noo... Milosci na pewno im nie brakowalo ze mna i 3 dzieciakow kochajacych psy na zaboj. Przyznam nawet ze niejednokrotnie gdyby nie pomoc mlodych to nie byloby u nas tymczasow. Ja nie zawsze mialam czas sie psiakami zajmowac, a dzieciaki... coz, tak czy siak wszyscy byli zadowoleni ;) [quote name='Czarna_Owieczka']Niesamowite jak kropek się zmienił, coś wspaniałego oglądać takie pozytywne zmiany :multi:[/QUOTE]Tak ;) I az chce sie wierzyc w to, ze to co robimy ma sens, ze mimo to iz jest to studnia bez dna to dzieki nam sie ona nie przeleje.... [quote name='BBeta']Niesamowita metamorfoza, jestem pod wrażeniem :mdleje: [url]http://img222.imageshack.us/img222/5923/p1180154.jpg[/url] Figa kibol :loveu: :diabloti:[/QUOTE]BBeta, bede mogla Cie pomeczyc troszke jak przyjdzie mi zastanowic sie nad czyms nowym do focenia? :oops: Ja co prawda troszke czytalam, ale lepiej pogadac z kims kogo sie zna i ma sie pewnosc ze dobrze doradzi :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nieeee, nie ma za co ;) Brawo dla tych ktorzy naprawde w tym siedza... Poznalam kilka takich osobek ze... uch, ja przy nich to ine robie nic :lol: -
A! Dianka piekna :loveu: Ale widac niebardzo ze sniegu zadowolona, robi miny jak Figowaa :evil_lol:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Pierwszaaaa :multi: To mnie denerwuje...... Dobrze ze mam dobrego neta bo nie chce sobie wyobrazac jak wyglada siedzenie na dogo u kogos ze slabym laczem.... :evil_lol: Mozna to jakos zmienic z powrotem?
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Mam jeszcze taka... Kostus... laaaaa.. [IMG]http://images37.fotosik.pl/407/2edae4e4545ee09f.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ja chce te mordki posmyrac znow :( A musze czekac rok na kolejny zlot yyych... :roll: -
14 letni Bouli- juz nie cierpi :(:(
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cudowne psisko.... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
U mnie..... [IMG]http://images50.fotosik.pl/315/ef59d44031cb8853med.jpg[/IMG] Teraz... [IMG]http://images39.fotosik.pl/311/a3dfd56c972a812cmed.jpg[/IMG] Rycze, no ryczeee... :placz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Wigand... Tutaj zostalam polozona na lopatki, zobaczcie jak on sobie wyglada! :loveu: [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7629/67d56e88e46fb618.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7784/731bda4e3fe70e4d.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/7205/479115f8e047caec.jpg[/IMG] Jak do mnie trafil...... [IMG]http://images41.fotosik.pl/309/598e5576e9469729.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/310/61cc6000f22459f0.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/310/114b0d6131f669bcmed.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Pamietacie kochani Wezara/Kostka? Pamietacie Ole? :) Przyznam sie ze rycze jak dziecko ogladajac jedynie fotki.... dostalam zdjecia ze zlotu, zaluje ze nie udalo mi sie tam pojawic i spotkach z nowymi wlascicielami tych cudeniek :) ZObaczcie sami :) Olenka :loveu: Nic sie maUpa nie zmienila, nadal ten sam glupkowaty wyraz pysia :loveu: [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/9039/1c1c3ac20f394070.jpg[/IMG] I Ola u nas ;) [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/1241/ta1llf.jpg[/IMG] -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
:: FiGa :: replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Bry :loveu: Mi tez by sie przydal nowy aparat :roll: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A ku ku :lol: [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs406.snc4/46920_155201481172667_100000484477503_423335_7697569_n.jpg[/IMG] -
14 letni Bouli- juz nie cierpi :(:(
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pamiętamy... Wspominamy... Kochamy... -
Grys już nie będzie cierpiał... [`]
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pamiętamy... Wspominamy... Kochamy... -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
:: FiGa :: replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pamiętamy... Wspominamy... Kochamy... -
Pamiętamy... Wspominamy... Kochamy...
-
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
:: FiGa :: replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pamiętamy... Wspominamy... Kochamy... -
Azulka 07.05.2004-17.07.2008 przepraszam Aniołku...
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pamiętamy... Wspominamy... Kochamy...