-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Co u naszego przystojniaka :razz: Domek jakis widac na horyzoncie? :siara:
-
Ja tez sie kiedys tym przejmowalam ;) Idzie sie z tego wyleczyc :razz: Rzucilam faceta :siara: I zakochalam sie w rzeczy materialnej ktora jest dla mnie chwilowo nieosiagalna (zamiana taka:D) :placz: Nie mam tu do kogo slowem sie odezwac a do tego tinypic zezarl zdjecia ktore dalam w aukcji allegro a na chwile obecna nie da sie tego zmienic..... i mnie szlag jasny trafia! :placz:
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
Bluznisz :diabloti: -
[quote name='Ewa&Duffel'] [SIZE=1] Mają taki cudowny zapach :lol: [/SIZE][/QUOTE]Tak tak taaaaak :loveu:
-
[quote name='limonka97']dooopsze jest xD czy teraz ja mam cię zacząć pocieszać tak? :evil_lol::eviltong: [/QUOTE] Dopsz by bylo bo mam okropny dzien za soba :placz::placz::placz::placz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nie pozwolili mi nim pojezdzic dzis :placz: Cos mu sie z turbina stalo i do wtorku maja to naprawic... Ale go odpalilam i mrrr... Pomruk silnika powodowal u mnie motylki w brzuchu :evil_lol: Cholera ten model nissanka siedzi mi w lebku od roku juz, a tu TAKI okazik pod samym nosem mam :loveu: Zakochalam sie :loveu: Jeszcze zobaczymy jak sie nim jezdzi i... Wezme go sobie w raty :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
I patrzcie jakie cudenko jade obejrzec :loveu: [IMG]http://i54.tinypic.com/m9t012.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2ahxet3.jpg[/IMG] Lojezuuuuuu :loveu: Juz sie nie moge doczekac tych 500qnikow pod moja stopka :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Pozdrowienia od Marcelka [IMG]http://i53.tinypic.com/14bq4it.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2sb4d5d.jpg[/IMG] I Figowej :calus: [IMG]http://i56.tinypic.com/k52ahh.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/5u4qcy.jpg[/IMG] -
Najlepsza to byla jedna z moich tymczasowiczek :diabloti: Po powrocie do domu z zabiegu otwieram bagaznik, a tam Ola STOI :-o Wyskoczyla sobie jakby nigdy nic z auta i potruchtala do domu... a ja dochodzilam do siebie przez kilka minut :evil_lol:
-
Fizgulowa sie nie uspokoila :diabloti: Bidulka kochana :calus: Bedzie dooopsz ;)
-
[url]http://i779.photobucket.com/albums/yy80/heartshapedbox1/IMG5445.jpg[/url] no nie moge :loveu: potFFUr bagienny :evil_lol:
-
Pol roku? Zapomnij :lol: [url]http://lh6.ggpht.com/_J7Mllhm_iJs/TMVRG261_8I/AAAAAAAAGJU/bCjPgyG9T4c/Obraz%20157.jpg[/url] Jakie cudenkooo :loveu: Sikajace psy??? Pancia noooo :mad: Troche prywatnosci :evil_lol: Laaal jakie wariactwa :multi: Juz nawet nie wklejam tu linkow bo przekleje wszystkie :diabloti:
-
Azulka 07.05.2004-17.07.2008 przepraszam Aniołku...
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ogladam zdjecia i tesknie... Kochana Aza :calus: -
14 letni Bouli- juz nie cierpi :(:(
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To juz prawie 3 lata... Nie wierze :shake: -
Grys już nie będzie cierpiał... [`]
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pamietamy sliczny... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Luzia&Funia']A czemu :razz: Kurde a miałam się nie odzywać :shake: :evil_lol:[/QUOTE]Bo mamy Tak za oknem :multi: [IMG]http://i53.tinypic.com/dm5et0.jpg[/IMG] Jak zwykle nie dotrzymujesz slowa :shake: [quote name='BBeta']Wszystkiego najlepszego! ;)[/QUOTE] Dziekujemy ;) -
Teraz jesli bede miala suczke i nie bedzie przymusu by sterylizowac (nie bedzie urojki np) to tego nie zrobie. Mieszkam w miescie, nie spotkalam sie tu jeszcze z psem wolno biegajacym, juz nie musze sie martwic stadami agresorow koczujacych pod moimi drzwiami (tak bylo na wsi). Zmienil sie tez charakter mojej suni. Pochodzi z okropnego miejsca, zyla tam pierwszy rok swojego zycia, byla niemozliwie lekliwa - po sterylce nabrala pewnosci siebie. To jest akurat plusem ;) I podnosi lape podczas siusiania :evil_lol: Co do szwow - pilnuj by nie rozlizala sobie ich... bo pekniete szwy to masa nerwow i kolejna narkoza, cos o tym wiem... :shock:
-
Przepadla nam Figula :shock:
-
Dawaj te fotkiii :multi: A co do wczesniejszego... juz nie pamietam o co chodzilo :evil_lol:
-
[url]http://img183.imageshack.us/img183/5622/diana2410dsc3722007.jpg[/url] Buziak w ten piekny nochalek :iloveyou::buzi: A motyl... Mrrr :loveu:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[url]http://i450.photobucket.com/albums/qq222/blakinka/dogomania/100_5621.jpg[/url] Na pulpicie widze Blakun? :evil_lol: [url]http://i450.photobucket.com/albums/qq222/blakinka/dogomania/100_5632.jpg[/url] Oszzz Tyyy, mordo Ty moja :loveu: