-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Tak, to mi sie tu niesamowicie podoba :) Na podkarpaciu, gdzie wczesniej mieszkalam bylo z tym ciezko, a to tego jesli nawet byloby gdzie wyjsc to nie byloby ZA CO. Tutaj ze znalezieniem czegos malego, takiego by wpadlo kilka ojro w kieszen malym wysilkiem nie ma problemu :) I mozna sobie na wiele pozwolic :) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Witajcie :multi: Chcialam Wam kochani podziekowac za wsparcie :loveu: Moze wam sie wydawac, ze to nic, te kilka slow... Ale jednak bylo to kilka slow ktore zdzialalo cuda! Dziekuje za to, za pw podnoszace na duchu, ktore dodawaly sily i wiary w to ze moze byc lepiej :loveu: Zaczelam znow ostroznie wcinac, balam sie ze znowu bede miec te potworne bole brzucha, ale jednak dalismy z brzusiem rade :multi: W poniedzialek na sniadanie wcisnelam w siebie pol kanapki w pomidorkiem i serkiem zoltym (kiedys moglam sie tym zajadac do obrzydzenia :evil_lol:). Co prawda smakowalo jak styropian, ale byle do przodu prawda? Na obiad kilka lyzek zupy i mialam dosc... Wtorek rano zjadlam cala kanapke, a w przerwie miedzy zajeciami nabralam ochoty na precelka z maselkiem :loveu: W domu co prawda obiadu nie ruszylam, ale na kolacje wszamalam 2 kanapki... A dzis kochani jestem po sniadanku, precelku, czekoladzie i bigosiku :multi: Znow zaczynam normalnie wcinac :multi: Mam nadzieje ze z biegiem czasu bede mogla wrocic do normalnego rytmu, bo jesc uwielbiam :) Odswierzam stare kontakty stad... Sa tu wspaniali ludzie z ktorymi dlugo nie gadalam bo... moj byly mial z nimi "kose". Ciekawe jak on na to zareaguje? :hmmmm: Na razie nie zamierzam mu nic mowic :razz: Totez za chwilke wskakuje do wanny i smigam na bilard :loveu: [quote name='_ChiQuiTa_']No wiesz co... takie łóżkowe foty kiedy ja muszę wyskoczyć ze szlafroka i zapierniczać caaałe miasto do dentysty aaaaa!!!!!!!!!!!! Boskie są, ale mnie rozleniwiły:D:*:)[/QUOTE]Ale zawsze po powrocie mozesz sie walnac do lozeczka :loveu: [quote name='Czarna_Owieczka']łóżkowe foty super :razz: Figula przytulak :loveu: [url]http://img827.imageshack.us/img827/8977/p1170082n.jpg[/url] mini schoko coś tam mniam :grins:[/QUOTE]Figowa sie uczy od Marcela... i tez zaczyna sie robic meczaca :lol: Taaaaa, ja te pianki wprost ubostwiam :evil_lol: [quote name='kamilka91']Wolałam poprzedni tytuł, miał swój urok :) Ale nowy też niczego sobie :)[/QUOTE]Nie mialam pomyslu na ten tytul... a tamten mowil o ciurkach ktorych juz z nami nie ma... i Flaka tez nie ma :placz: A czy musze pisac ze ja sama sobie go zmienic nie moge? Ze musze pisac do moda? I czy musze pisac ze prosbe o zmiane tytulu wyslalam spory okres czasu temu? :shake: [quote name='Sznaucerka-Balbina']no to łap moje kiloski:cool3:[/QUOTE]Daaaaaawajj :D [quote name='_ChiQuiTa_']Dzień doberek Orzechy :) Jak leci? :***[/QUOTE]Witaj Kochana :calus: Wrocilam sobie ze szkoly i pracy... Mam chwile dla siebie, na spokojnie :) -
[quote name='limonka97'] ta, RODOWODOWY mix labladola i wyrzła, no co ! za 2 stówy na giełdzie, to się nazywa porządny pies :P [/QUOTE] Ty wiesz co to rodowod? :lol: A co do tinypic - odradzam. Po pewnym czasie zdjecia wessie Ci w kosmos i zostana zastapione innymi. Ja od dawna wrzucam na tinypic i na starszych stronach galerii mam zdjecia parowek i jakichs glupot :roll:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91']Moja też. A połowa zdjęć właśnie z łóżka pochodzi :D [url]http://img221.imageshack.us/img221/7269/p1170504.jpg[/url] - to jest przeurocze :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]Ale te zasady nie ustalalam ja, ustalali je rodzice :evil_lol: A sami psy czesciej biora do lozia :mad: [quote name='Sznaucerka-Balbina']Żmijkaaaaaa ty mi tu nie smutaj kochana :calus: będzie dobrzeee, musi być a co do tych 7 kilo to ja Ci mogę oddać swoje, noł problem:evil_lol:[/QUOTE] To cho, dawaj :razz: :calus: -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
[url]http://img269.imageshack.us/img269/1595/dscn4184l.jpg[/url] :loveu: [COLOR="#4169e1"][SIZE="7"][B]100 lat![/B][/SIZE][/COLOR] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Bo wpadne w samozachwyt :oops: :oops: :lol: Znalazlam pare ciekawych fotek :evil_lol: [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5223/p1170433.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4106/p1170435.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/7269/p1170504.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/4617/p1170514.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/8977/p1170082n.jpg[/IMG] (dop. Nasze psy maja kategoryczny ZAKAZ wstepu na lozka :evil_lol:) -
Dzien dobry :multi: [quote name='_ChiQuiTa_']Chyba trza bedzie :] Cóż, mam nadzieje że Wariat wrócił do swojego domku :)[/QUOTE] Jesli nie biega sobie po miescie to na pewno ;) Jak mija dzionek? :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_']MArtwie się o Ciebie :([/QUOTE]Nie smutaj :calus: [quote name='Czarna_Owieczka']Figula jesteśmy z Tobą :calus: Kochana, wiem, ze to trudne, a postaraj się zebrać w sobie trochę siły, jesteśmy tutaj i wiedz, że wspieramy Cie jak najmocniej ![/QUOTE]Dzieki :calus: [quote name='docha']wstydzisz się dziewczyno psychoterapeuty?! nie rozśmieszaj mnie. tak na prawdę to każdy z nas powinien mieć w zanadrzu terapeutę. na zachodzie to standard. problem w tym gdzie jest ten lekarz? masz Tam po nosem Polaka? Pamiętaj to nie jest psychiatra, którego się tak wstydzimy, tylko [U]psychoanalityk[/U] , ktoś znacznie więcej jak psycholog.[/QUOTE]Wstydze sie swoich problemow, tego ze moga to byc glupoty w czyichs oczach... Ze znalezieniem polskiego terapeuty mysle ze nie byloby najmniejszego problemu....... Ale mi glupio... :oops: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ja o tym wiem i naprawde probuje jesc... -
Dopadnijcie dziada w jakims ciemnym zaulku :mad: :diabloti: (sasiada znaczy sie :evil_lol:)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ale to nie ma tak latwo... :( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Z tym ze ja jestem tu juz dosc dlugo.... Powinnam miec do tego czasu mase znajomych.... nic z tego. Jestem zamknieta w sobie, nie dopuszczam do siebie ludzi...i rownoczesnie ubolewam z tego powodu... znasz bardziej pokrecona osobe.......? -
Głuchy Dalmatyńczyk Felek - W NOWYM DOMU !!
:: FiGa :: replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
:loveu: Badz tam grzeczny piesku :) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Tak, na stale... I ja sama tego chce a rownozesnie nie radze sobie tutaj... Wiem, ze jak juz naucze sie jezyka i bede miala nowych zaufanych znajomych to spokojnie dam rade... na chwile obecna wszystko za co sie biore konczy sie klapa..... jedna wielka cholerna klapa..... a to nie pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji psychicznej... Dziekuje kochana, ze jestes.... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Jestem tragicznie slaba psychicznie... Wiele osob mowi ze za delikatna. Ale ja nic na to nie zaradze. Jedna znajoma sugeruje mi pojscie do terapeuty... a ja nie wiem... boje sie... wstydze swojego problemu... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nie strasze... znajomi zaczynaja do mnie mowic per "Szczypior", a ja myslalam ze to chwilowe.... a trwa juz ponad miesiac... Wiszenie na telefonie nic nie daje, spacery z psami na ktorych ciagle rycze tez nie... Jestem z rodzina ale... nie uklada nam sie tak jakbym chciala, ciagle mam kose z rodzicami, aj to dluga historia... -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
Te, mloda, chcesz dalmata na dt? :evil_lol: -
Labki takimi psiakami sa, ze kochaja wszystko i leza za kazdym... pewnie wrocil do domu :)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Kochana, jak Ty sobie wtedy z tym radzilas? Bo zaczynam sie sama o siebie martwic... To moze byc naprawde problem... Potrafie nie jesc 3 dni totalnie nic a mimo to nie jestem nadal glodna. Jem jak juz zaciagna mnie gdzies i na sile wsadza.... zarcie nie ma smaku... I nie nie odchudzam sie, nie mam z czego. Schudlam juz 7kg, boje sie co bedzie dalej... Dzis ugrazlam schabowego i dalam reszte Marcelowi, nie moge jesc................ :placz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No tak, prawie zadna :D -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Alez Slonko, ja jestem w München, a nie w Japonii :diabloti: -
Dziwnie ;) Ojj nie drąż tego ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
:grins: Ja Ci go nie zlamalam! -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
A fe! Sopel Ty brudasie! :lol: