Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Tak, to mi sie tu niesamowicie podoba :) Na podkarpaciu, gdzie wczesniej mieszkalam bylo z tym ciezko, a to tego jesli nawet byloby gdzie wyjsc to nie byloby ZA CO. Tutaj ze znalezieniem czegos malego, takiego by wpadlo kilka ojro w kieszen malym wysilkiem nie ma problemu :) I mozna sobie na wiele pozwolic :)
  2. Witajcie :multi: Chcialam Wam kochani podziekowac za wsparcie :loveu: Moze wam sie wydawac, ze to nic, te kilka slow... Ale jednak bylo to kilka slow ktore zdzialalo cuda! Dziekuje za to, za pw podnoszace na duchu, ktore dodawaly sily i wiary w to ze moze byc lepiej :loveu: Zaczelam znow ostroznie wcinac, balam sie ze znowu bede miec te potworne bole brzucha, ale jednak dalismy z brzusiem rade :multi: W poniedzialek na sniadanie wcisnelam w siebie pol kanapki w pomidorkiem i serkiem zoltym (kiedys moglam sie tym zajadac do obrzydzenia :evil_lol:). Co prawda smakowalo jak styropian, ale byle do przodu prawda? Na obiad kilka lyzek zupy i mialam dosc... Wtorek rano zjadlam cala kanapke, a w przerwie miedzy zajeciami nabralam ochoty na precelka z maselkiem :loveu: W domu co prawda obiadu nie ruszylam, ale na kolacje wszamalam 2 kanapki... A dzis kochani jestem po sniadanku, precelku, czekoladzie i bigosiku :multi: Znow zaczynam normalnie wcinac :multi: Mam nadzieje ze z biegiem czasu bede mogla wrocic do normalnego rytmu, bo jesc uwielbiam :) Odswierzam stare kontakty stad... Sa tu wspaniali ludzie z ktorymi dlugo nie gadalam bo... moj byly mial z nimi "kose". Ciekawe jak on na to zareaguje? :hmmmm: Na razie nie zamierzam mu nic mowic :razz: Totez za chwilke wskakuje do wanny i smigam na bilard :loveu: [quote name='_ChiQuiTa_']No wiesz co... takie łóżkowe foty kiedy ja muszę wyskoczyć ze szlafroka i zapierniczać caaałe miasto do dentysty aaaaa!!!!!!!!!!!! Boskie są, ale mnie rozleniwiły:D:*:)[/QUOTE]Ale zawsze po powrocie mozesz sie walnac do lozeczka :loveu: [quote name='Czarna_Owieczka']łóżkowe foty super :razz: Figula przytulak :loveu: [url]http://img827.imageshack.us/img827/8977/p1170082n.jpg[/url] mini schoko coś tam mniam :grins:[/QUOTE]Figowa sie uczy od Marcela... i tez zaczyna sie robic meczaca :lol: Taaaaa, ja te pianki wprost ubostwiam :evil_lol: [quote name='kamilka91']Wolałam poprzedni tytuł, miał swój urok :) Ale nowy też niczego sobie :)[/QUOTE]Nie mialam pomyslu na ten tytul... a tamten mowil o ciurkach ktorych juz z nami nie ma... i Flaka tez nie ma :placz: A czy musze pisac ze ja sama sobie go zmienic nie moge? Ze musze pisac do moda? I czy musze pisac ze prosbe o zmiane tytulu wyslalam spory okres czasu temu? :shake: [quote name='Sznaucerka-Balbina']no to łap moje kiloski:cool3:[/QUOTE]Daaaaaawajj :D [quote name='_ChiQuiTa_']Dzień doberek Orzechy :) Jak leci? :***[/QUOTE]Witaj Kochana :calus: Wrocilam sobie ze szkoly i pracy... Mam chwile dla siebie, na spokojnie :)
  3. [quote name='limonka97'] ta, RODOWODOWY mix labladola i wyrzła, no co ! za 2 stówy na giełdzie, to się nazywa porządny pies :P [/QUOTE] Ty wiesz co to rodowod? :lol: A co do tinypic - odradzam. Po pewnym czasie zdjecia wessie Ci w kosmos i zostana zastapione innymi. Ja od dawna wrzucam na tinypic i na starszych stronach galerii mam zdjecia parowek i jakichs glupot :roll:
  4. [quote name='kamilka91']Moja też. A połowa zdjęć właśnie z łóżka pochodzi :D [url]http://img221.imageshack.us/img221/7269/p1170504.jpg[/url] - to jest przeurocze :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]Ale te zasady nie ustalalam ja, ustalali je rodzice :evil_lol: A sami psy czesciej biora do lozia :mad: [quote name='Sznaucerka-Balbina']Żmijkaaaaaa ty mi tu nie smutaj kochana :calus: będzie dobrzeee, musi być a co do tych 7 kilo to ja Ci mogę oddać swoje, noł problem:evil_lol:[/QUOTE] To cho, dawaj :razz: :calus:
  5. [url]http://img269.imageshack.us/img269/1595/dscn4184l.jpg[/url] :loveu: [COLOR="#4169e1"][SIZE="7"][B]100 lat![/B][/SIZE][/COLOR]
  6. Piki na zdjeciu robi mine jakby mowila "No ulv, wagladam wystarczajaco groznie? :cooldevi:". Wiadomo kto trzesie ta dzielnia :cool3: :evil_lol: Ja rowniez podczytuje ;) ulv, przeslij mi nr swojego konta prosze na pw. Jak bede miec jakies ojro luzem to sie podziele ;)
  7. Bo wpadne w samozachwyt :oops: :oops: :lol: Znalazlam pare ciekawych fotek :evil_lol: [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5223/p1170433.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4106/p1170435.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/7269/p1170504.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/4617/p1170514.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/8977/p1170082n.jpg[/IMG] (dop. Nasze psy maja kategoryczny ZAKAZ wstepu na lozka :evil_lol:)
  8. Dzien dobry :multi: [quote name='_ChiQuiTa_']Chyba trza bedzie :] Cóż, mam nadzieje że Wariat wrócił do swojego domku :)[/QUOTE] Jesli nie biega sobie po miescie to na pewno ;) Jak mija dzionek? :loveu:
  9. [quote name='_ChiQuiTa_']MArtwie się o Ciebie :([/QUOTE]Nie smutaj :calus: [quote name='Czarna_Owieczka']Figula jesteśmy z Tobą :calus: Kochana, wiem, ze to trudne, a postaraj się zebrać w sobie trochę siły, jesteśmy tutaj i wiedz, że wspieramy Cie jak najmocniej ![/QUOTE]Dzieki :calus: [quote name='docha']wstydzisz się dziewczyno psychoterapeuty?! nie rozśmieszaj mnie. tak na prawdę to każdy z nas powinien mieć w zanadrzu terapeutę. na zachodzie to standard. problem w tym gdzie jest ten lekarz? masz Tam po nosem Polaka? Pamiętaj to nie jest psychiatra, którego się tak wstydzimy, tylko [U]psychoanalityk[/U] , ktoś znacznie więcej jak psycholog.[/QUOTE]Wstydze sie swoich problemow, tego ze moga to byc glupoty w czyichs oczach... Ze znalezieniem polskiego terapeuty mysle ze nie byloby najmniejszego problemu....... Ale mi glupio... :oops:
  10. Ja o tym wiem i naprawde probuje jesc...
  11. Dopadnijcie dziada w jakims ciemnym zaulku :mad: :diabloti: (sasiada znaczy sie :evil_lol:)
  12. Ale to nie ma tak latwo... :(
  13. Z tym ze ja jestem tu juz dosc dlugo.... Powinnam miec do tego czasu mase znajomych.... nic z tego. Jestem zamknieta w sobie, nie dopuszczam do siebie ludzi...i rownoczesnie ubolewam z tego powodu... znasz bardziej pokrecona osobe.......?
  14. :loveu: Badz tam grzeczny piesku :)
  15. Tak, na stale... I ja sama tego chce a rownozesnie nie radze sobie tutaj... Wiem, ze jak juz naucze sie jezyka i bede miala nowych zaufanych znajomych to spokojnie dam rade... na chwile obecna wszystko za co sie biore konczy sie klapa..... jedna wielka cholerna klapa..... a to nie pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji psychicznej... Dziekuje kochana, ze jestes....
  16. Jestem tragicznie slaba psychicznie... Wiele osob mowi ze za delikatna. Ale ja nic na to nie zaradze. Jedna znajoma sugeruje mi pojscie do terapeuty... a ja nie wiem... boje sie... wstydze swojego problemu...
  17. Nie strasze... znajomi zaczynaja do mnie mowic per "Szczypior", a ja myslalam ze to chwilowe.... a trwa juz ponad miesiac... Wiszenie na telefonie nic nie daje, spacery z psami na ktorych ciagle rycze tez nie... Jestem z rodzina ale... nie uklada nam sie tak jakbym chciala, ciagle mam kose z rodzicami, aj to dluga historia...
  18. Te, mloda, chcesz dalmata na dt? :evil_lol:
  19. Labki takimi psiakami sa, ze kochaja wszystko i leza za kazdym... pewnie wrocil do domu :)
  20. Kochana, jak Ty sobie wtedy z tym radzilas? Bo zaczynam sie sama o siebie martwic... To moze byc naprawde problem... Potrafie nie jesc 3 dni totalnie nic a mimo to nie jestem nadal glodna. Jem jak juz zaciagna mnie gdzies i na sile wsadza.... zarcie nie ma smaku... I nie nie odchudzam sie, nie mam z czego. Schudlam juz 7kg, boje sie co bedzie dalej... Dzis ugrazlam schabowego i dalam reszte Marcelowi, nie moge jesc................ :placz:
  21. Alez Slonko, ja jestem w München, a nie w Japonii :diabloti:
  22. Dziwnie ;) Ojj nie drąż tego ;)
  23. :grins: Ja Ci go nie zlamalam!
×
×
  • Create New...