Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Oj dobrze wiesz :diabloti:
  2. Sarcia.... :calus:
  3. Tos Ty byla tuz pod moim nosem dziewczyno :evil_lol: Fajne sa takie wyjazdy :multi: A tego nauczyciela to Ci zazdroszcze :loveu: Gdyby taki mnie uczyl to mialabym motywacje do nauki, a z moim szczurem z liceum niestety ciezko bylo :diabloti: A. Jak chcesz miec parowki i zdjesia sllitasnych panienek w galerii to po prostu wrzucaj fotki na tinypic a za pol roku zobacz co Ci wyroslo :evil_lol:
  4. Zeby tak wszystkie psiaki mialy podobne szczescie co do domku jak ten slodziak.... bylabym w raju. Ale! Nie ma co zapeszac.... :oops: Ja osobiscie trzymam kciuki i mam nadzieje ze wszystko wypali :kciuki: A teraz najwazniejsze to zdrrooooowka maluszku :calus: Ciocia Paulinka cie wyprowadzi na prosta :lol:
  5. Hahaha ja sama za kazdym razem jak wchodze teraz na dogo to klikam czy nadal dziala :evil_lol:
  6. [quote name='kamilka91']Uroczy :loveu:[/QUOTE]C'nie? :loveu: [quote name='Luzia']Już nie narzekaj na te swoje fotki :eviltong: Mi się zdecydowanie bardziej podobają niż moje :roll: Śpiącego nie mam, ale coś takiego wczoraj cyknełam [url]http://lh5.ggpht.com/_J7Mllhm_iJs/TP9ktHvVLSI/AAAAAAAAG2c/Jdpgr0ES9O0/Obraz%20017.jpg[/url] To moje się słabo spisują :diabloti:[/QUOTE]Nie narzekam przeciez :diabloti: Ale zachwycac sie tez nie bede :diabloti: O mordeczka moja :loveu: Zalezy w czym tkwi problem :razz: [quote name='Luzia']Zaraz tu się zrobi czekoladowo zamiast kropkowo :evil_lol:[/QUOTE] Mi to nie przeszkadza, uwielbiam choco :D
  7. Ale on jest boskiiii :loveu: Mpzesz wrzucac tu non stop jego fotki :evil_lol: Pierwszy raz sie bede zachwycac zdj w swojej galerii :evil_lol: Chce fotke spiacego pysia z bliska! :loveu: Najlepszymi terapeutami sa PSY!!! Moje potrafia zrobic ze mna cuda ;) A Ty masz teraz 4 psich terapeutow :evil_lol:
  8. A Edycia niech Ci odda, bo sama tez zaniedbujesz nas :shake:
  9. Najlepiej to palnij ja :evil_lol:
  10. Zaniedbujesz nas :evil_lol:
  11. Ciotki, sklei ktoras na szybciaka tekst? Zabieram sie do oglaszania 5 innych psiakow, te jeden nie zrobi mi wiekszej roznicy ;)
  12. [QUOTE]Wiesz że sama nie pamiętam Mam go od dawien dawna na kompie, zachował się z czasów mojej fascynaci skrytobójcami [/QUOTE]:scared: [url]http://lh5.ggpht.com/_J7Mllhm_iJs/TP5ibZ1F1-I/AAAAAAAAG1E/LpE_ZyVlGXA/Zdjęcie-0200.jpg[/url] Fajowy jest :loveu: Kiedy idziemy? :hmmmm: Jak najszybciej :lol:
  13. Edyta :mad:
  14. [quote name='Luzia']:lmaa::megagrin: :vamp: mroczny :errrr:[/QUOTE]Skad zes go wydarla? :evil_lol: [quote name='Luzia']Nie możliwe :o Czekaj aż sama "se" sprawdzę :lol: Edit: Ty no rzeczywiście :evil_lol:[/QUOTE]Te normalnie nie wierze :multi: [quote name='kamilka91']Figa, a masz może jakiś magiczny sposób na zmianę tytułu wątku? Bo mi się temat pierwszego posta zmienia, a tytułu całego wątku nie potrafię...[/QUOTE]Tak - ale jest to scisle tajne. Mianowicie trzeba [COLOR="#afeeee"]napisac do moda[/COLOR] :razz: Ja tez mam z tym problem.......... [quote name='Luzia']Przyszłam się pochwalić 4 psem a 2 tymczasem :evilbat: Jest mały, wystraszony i czekoladowy :loveu: a ja musze iść na leczenie... najlepiej takie psychiatryczne od razu..[/QUOTE]Laaa pokaaaa goo :multi: To jest nas juz dwie :evil_lol: [quote name='Niufciak'][url]http://img28.imageshack.us/img28/355/15499012040979802232210.jpg[/url] Boski:loveu::loveu::loveu: Ciekawe kto był takim bezmózgiem i sie pozbył takiego cudeńka :angryy:[/QUOTE] Pies sie sam siebie pozbyl :diabloti: zwial komus z lancucha, nikt sie tego psa nie pozbywal... :shake:
  15. Kochana psinka :)
  16. Rodzice? Wies i zerowe zainteresowanie tematem ;)
  17. Brrr nie moge juz na ten snieg patrzec :D :loveu:
  18. :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o [SIZE="4"]EDYCJA DZIALA [B]NORMALNIE[/B]!!!!!!!!!!!!!!!! :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/SIZE] Zapomnialam sie i kliknelam ZAPISZ zamiast w ZAAWANSOWANA..... :loveu: :loveu:
  19. [quote name='Luzia']:diabloti::diabloti::diabloti: Zaniedbuję się ostatnio jeśli chodzi o galerie :evilbat:[/QUOTE] Zauwazylam :mad: Co to za av? :hmmmm:
  20. [quote name='docha']pozamieniał w w duzo, dużo poprzednich postach? w trakcie mojego studiowania wątku, wiele zdjęć nie otwierało się.[/QUOTE]Przyajmniej polowa jest do niczego... Zdjecia jakichs panienek, albo po prostu usuniete... :wallbash: [quote name='BBeta']Nie żartuj i w wolnej chwili koniecznie załóż galerie, bo też bardzo chętnie obejrzę fotki Twojej suni ;)[/QUOTE] Jest nas coraz wiecej :multi: Dorotko, no blagamy :oops:
  21. A co tu tak cichooo... :candle:
  22. Przegladam nasza galerie i jestem zalamana :placz: Tinypic pozamienial fotki na jakies inne... :placz: Mam pelno jakichs burakow wszedzie :placz:
  23. [quote name='diabelkowa']to sie dzisiaj pochwalimy PT1 193/200 i I lokata :-)[/QUOTE]:loveu: Spoznione gratulacje :calus: Kciukamy :kciuki:
×
×
  • Create New...