Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Patrzcie jakie mam fajneeee :loveu: Owco :calus:
  2. :: FiGa ::

    Diana :)

    Teraz tutaj to ja wyszlam na inna :D:D:D Tylko nie mowcie tego nikomu bo beda sie smiac... :evil_lol:
  3. Tak, jednak te ze schroniska czesciej sa w wiekszej potrzebie ;)
  4. :: FiGa ::

    Diana :)

    [quote name='Asiaczek'] Ja przewijam wskazującym...;) ale nie boli. Wiem, coś ze mną nie tak... hahaha... Pzdr.[/QUOTE]Jak, wskazujacym? :hmmmm: A w glowie Ci sie nie kreci? :lol:
  5. Bo schroniskowce rodowodow nie maja? :razz:
  6. [url]http://img21.imageshack.us/img21/9237/16112010085.jpg[/url] :loveu: :loveu: U mnie srodki zaczely sie gromadzic to mi pies sie pochorowal...
  7. :: FiGa ::

    Diana :)

    I od ciaglego przewijania boli srodkowy palec :evil_lol:
  8. Ale mnie tu nie byloooo..... Jak sie chlopak zmienil :multi:
  9. Pozostaje jedynie zazdroscic tak wspanialej rodziny :)
  10. :: FiGa ::

    Diana :)

    Przeciez mozna sobie ustawic ilosc 10 postow na strone :siara:
  11. :turn-l: :evil_lol:
  12. Tylko dlatego ze ludzie kupuja psy "rasowe bez rodowodu" :angryy: Placa 300-400zl za kundla... Takiego samego kundla jakiego mieliby ze schroniska.
  13. [quote name='przeszlus'][url]http://img28.imageshack.us/img28/355/15499012040979802232210.jpg[/url] super :) Czekaj czyli ty tym konkretnym nie jesteś ? :diabloti:[/QUOTE]Super i bez domu, marznie w schronisku :( Ja do Ciebie mam za daleko by sie wybierac ;)
  14. A wiesz co jest jeszcze gorsze? Mamy zwroty z adopcji... jest masa psow w schroniskach i hotelach a do tego Cezar, Kropek, Baron i Picasso wracaja... Ale nie ma zdjec MOICH psow :evil_lol: bede was zameczac tymi schroniskowymi :evil_lol:
  15. [quote name='DominikaAnna']O, jak widzę nie tylko masz kundelki, jak pisałaś u mnie, ale też dalmata, a ja jestem dalmatami zafascynowana i kiedyś chcę sobie takiego sprawić ;D ;D I mam nadzieję, że jednak nie zawieszacie wklejania zdjęć! ;)[/QUOTE] Moje psy sa kundelkami ;) Nie sa rasowe ;) Ciesze sie ze lubisz dalmaty :loveu: To bez dwoch zdan najlepsze psy na swiecie :lol: (tak, wiem onki, pudle, bokresy i wszystkie inne tez nimi sa :evil_lol:). A jesli juz bedziesz decydowac ie na dalmata to proponuje adoptowac :calus: Jest naprawde wiele psow w potrzebie :( Sama zobacz jakie piekne psy sa w potrzebie... Aristo, schronisko w Toruniu. [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/355/15499012040979802232210.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Czarna_Owieczka']nooo, ale to chyba w ogóle do mnie nie dociera :lol!:[/QUOTE]Mam napisac wiekszymi literkami? :evil_lol: [quote name='docha']figusiu, nawiązując do wątku chantellki, aparat zabieramy zawsze ze sobą( no prawie zawsze) ale mimo naszych wysiłków, a jestem b. ambitna, zdjęcia są nieporównywalne do Waszych. na dodatek obejrzałam fota Bbety i już wiem, że długo nie założę galerii ;)[/QUOTE] Przeciez zakladamy galerie po to by pokazac swoje slonce, galerie nie powstaja po to by robic wyscig szczurow ""kto zrobi lepsze zdjecie". To sa nasze prawatne blogi na ktorych opisujemy co dzieje sie u nas i naszych czworonogow. To nasza wspolna historia ;) W takim razie tutaj dluugo nie bedzie nowych zdjec :evil_lol: Mozecie nas wszyscy usunac z subskrypcji :diabloti:
  17. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]mi się zdarza wymięknąć pomimo mojego stażu na dogo :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Kazdy z czasem by wymiekl :diabloti:
  18. A widziec go teraz po tamtym.... niesamowite uczucie... takie ciepelko rozchodzace sie po calym ciele :loveu:
  19. [quote name='Aleksandra95']Trzecia !!! :D śliczna sunia. ^^[/QUOTE] Taaak, czuj sie :evil_lol:
  20. [quote name='DominikaAnna']Staram się ją utworzyć, ale na razie mam problemy techniczne z działaniem forum.[/QUOTE]:roflt: A kto ich nie ma :lol: Z tym malym wajatkiem, ze my, stare dogomaniackie wygi wiemu juz jak sobie z tym radzic, nowi musza niestety przejsc radykalne szkolenie :diabloti: O Kaja, widze ze sie dalo :razz:
  21. Hej hej, a ktos gdzies mowil ze rasowe psiaki sa lepsze? Ja sama mam 2 kundle w domu :evil_lol: Urocza psianka :)
  22. Bo w schroniskowych warunkach nigdy w 100% nie stwierdzi sie charakteru psa :shake:
  23. [quote name=':: FiGa ::'][SIZE="4"][B]A tak w ogole to zawieszam dodawanie zdjec :diabloti: Strajkujemy :evil_lol:[/B][/SIZE][/QUOTE] :siara:[COLOR="#add8e6"] ......[/COLOR]
  24. Bez rodowodu, ale to nie znaczy ze na gieldzie. Bez rodowodu = ze schroniska ;)
×
×
  • Create New...