Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. ALez ona sie zmienia! :crazyeye: Zaczyna tracic te niezgrabne ksztalty i nabiera zupelnie nowych... staje sie smukla... ajjj piekna!!! :loveu:
  2. Biegalas na golasa? :evil_lol:
  3. [quote name='Onomato-Peja'] Ahh jak mi się marzy Nikuś D90 ;) Ale boję się, że jak już dostanę lustrzankę to po tygodniu będzie kaput. :D[/QUOTE]Czemu kaput? :hmmmm:
  4. [quote name='Onomato-Peja']No przecie masz manualny pierścień ostrości na obiektywie. :diabloti: [url]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDdvQ_hDI/AAAAAAAABJI/WyMzNuT5P40/s576/_DSC8816.JPG[/url] extra! :D[/QUOTE] To ze mam to wiem :diabloti: Ale nie nagrywalam jeszcze filmow... tj nie bawilam sie :lol: Haha, a to wlasnie dzisiejsze bawienie sie na manualnym ustawianiu ostrosci [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDsbpSf0I/AAAAAAAABJs/Hv40xcvF6sw/_DSC8881.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDtUj4DgI/AAAAAAAABJw/veB48UhZb6c/s576/_DSC8917.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDu_ZWcyI/AAAAAAAABJ0/kkuU-R63LDo/_DSC8920.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDwXOka7I/AAAAAAAABJ4/Iwyg1J-f5dA/_DSC8929.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDxulxVBI/AAAAAAAABJ8/_BheCtbc6vw/s576/_DSC8936.JPG[/IMG]
  5. [quote name='nicnasile']Tak tylko musisz przełączyć obiektyw na "M", tam przy bagnecie. A bossssssskiego piesa mam więcej :P[/QUOTE] To umiem zrobic :sweetCyb: To pokaz! :p [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDiFApwRI/AAAAAAAABJU/BYT4I4gZBcA/_DSC8826.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDj57-QZI/AAAAAAAABJY/IORg8cJ-rQc/_DSC8827.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDlQ2BxFI/AAAAAAAABJc/UH270Rr7AWs/_DSC8833.JPG[/IMG] Ktore lepsze? :hmmmm: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDoJ4OBqI/AAAAAAAABJk/EUVupHZjLXs/s576/_DSC8846.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDrAoNqFI/AAAAAAAABJo/EPHZMqnHigE/s576/_DSC8848.JPG[/IMG]
  6. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDaX8AJiI/AAAAAAAABJA/9kIfKyJnESQ/s576/_DSC8794.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDcF0eoBI/AAAAAAAABJE/ILkFeWFE5vU/_DSC8813.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDdvQ_hDI/AAAAAAAABJI/WyMzNuT5P40/s576/_DSC8816.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDfDCGHwI/AAAAAAAABJM/H7U6d52ok3I/s576/_DSC8817.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDgihwzYI/AAAAAAAABJQ/zTG5gimxwW0/_DSC8820.JPG[/IMG]
  7. Fiera, udzielalas sie w nim? Jesli tak to latwo go znajdziesz. Wejdz w swoje subskrypcje, masz tam wszystkie watki w ktorych zabieralas glos: [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/2920/beztytuu1bk.jpg[/IMG]
  8. Ja nie bede wymieniac moze czego ja nie ogarniam :lol: :roflt: To mozna zmieniac ostrosc podczas krecenia? Woooo bede musiala sie pobawic :multi: Juz mam taka wizje haaaa :evil_lol:
  9. [quote name='Onomato-Peja']Mam, już coraz mniejszy. Rastę jako tako opanowałam i coraz lepiej mi idzie, ale obce psy... ledwo co je widać, zwłaszcza czarne. A jak już widać psa to i tak oczy to czarne kropki.[/QUOTE]Uooo jesooo :evil_lol: Ja nawet swoich opanowac nie moge (a dziwne jak na tym sie kompletnie nie znam :evil_lol:) [quote name='nicnasile']no to nieciekawie z tymi kolorami już przy 200... :roll: Figa, to jest ciężki temat. Czarne, białe. Ja jak mam okazję focić psa, to właśnie czarno-białego spaniela. I to jest jakaś masakra! Wydłużę czas- biała sierść prześwietlona, pokombinuje inaczej, nie widać oczu, zlały się z czarnym pyskiem. No masakra... :roll: Ale da się to opanować, tylko jeszcze nie wiem jak :evil_lol: Trzeba ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć :) tutaj nawet już lepiej wyszło, widać oczy (wow!), ale uszy całe...sklejone :placz: [url]http://img534.imageshack.us/img534/3802/pakson.jpg[/url] a zaraz łapa byłaby prześwietlona, a więcej się nie zdąży, bo pies nie poczeka :mad: ;)[/QUOTE] Hmmm a moze trzeba zapytac starych wyjadaczy..... myslisz ze pomoga? :lol: Aaaa moze inne f albo czas w stosunku do siebie? Kontrast? Balans bieli? :lol: A ten pies bossski, masz go wiecej? :loveu:
  10. Przykro z powodu kroliczka...... A kupka siersci powazna ;)
  11. Czeeesc :razz: Widzialam kwiatuszki :multi: Swietnie Ci wyszly :razz: :loveu: Wcale nie trzeba miec bog wie czego zeby robic ladne fotki :klacz: I te psie nosy aaaaach :loveu:
  12. Tyle kciukow zacisnietych... zdasz na 101% :razz:
  13. A nawet... nie do rozpoznania ;)
  14. Piasek wygladzony przez morze i psie laki odbite na nim.... czy moze byc cos piekniejszego laaaa.......
  15. Ostre ;) I widze ze Ty masz tez ten problem ze czarny pies sie zlewa z tlem :shake: U mnie oczy/uszy uciakaja.... ale podejrzewam ze wszystko przez to cholerne iso! :lol:
  16. O jezuuu... Dziewczyno wymiatasz z tymi fotkami nad morzem :loveu: I siwczuszki sprzed ilus tam stron tez mrrrr :loveu: [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Purcel/DSCF9766.jpg?t=1303398710[/url] Ja go cheeee :placz:
  17. A tos Ty pancia nie wiedziala ze nagrzany piaseczek to cos co misie lubia najbardziej? :diabloti:
  18. Model pozuje jak zwykle pieknie :razz:
  19. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDQ08VedI/AAAAAAAABIk/udCJhiq9Y0I/_DSC8758.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDTFoK7QI/AAAAAAAABIs/j2RgzcQmRcI/_DSC8774.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDV09rAEI/AAAAAAAABI0/EXgWBibm7mM/_DSC8778.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDXtzmoYI/AAAAAAAABI4/LpDvTTTmpQE/_DSC8784.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDZLP5C9I/AAAAAAAABI8/kPuXM09wsSk/_DSC8792.JPG[/IMG]
  20. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDHSND4xI/AAAAAAAABIM/DID9RulhTLo/_DSC8728.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDIo3dMHI/AAAAAAAABIQ/q0tectLZdL8/_DSC8731.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDKMI7_-I/AAAAAAAABIU/xdC_TYlFRPw/_DSC8735.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDL6QRS4I/AAAAAAAABIY/mqRd9v1fe3k/_DSC8747.JPG[/IMG] :placz: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDNT1Db1I/AAAAAAAABIc/B1Hz56urBmI/_DSC8750.JPG[/IMG]
  21. Mam ochote sobie w leb strzelic jak patrze na te zdjecia :splat: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCC7C-CeQI/AAAAAAAABHw/clT3neJqyDM/_DSC8680.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCC8vdLXwI/AAAAAAAABH0/klFmOsNOqyk/_DSC8683.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDAThGXOI/AAAAAAAABH8/o1MoZJYYWUA/_DSC8707.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDDS5Z0yI/AAAAAAAABIE/zmrpeFwZjIo/_DSC8713.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCDFc_Xb4I/AAAAAAAABII/l4HxZD68oC8/_DSC8717.JPG[/IMG]
  22. [quote name='Onomato-Peja']2 lata temu jak nie wiedziałałam w sumie kompletnie nic ustawiłam w pięknym słoneczku iso 800 i 1/200s wszystkie zdjęcia z wystawy mogłam wydrukować na białym papierze i nawet bym tuszu nie zużyła! :D W moim aparacie iso zżera kolory tu jest na 100 [url]http://wd1.photoblog.pl/np1/201101/B7/85785110.jpg[/url] tu na 200 [url]http://wd3.photoblog.pl/np2/201101/EF/85174622.jpg[/url] wzwyż robię już tylko b&w[/QUOTE] Toooo nie sprawdzilas jak wychodza? :evil_lol: Dobree :lol: Zabijcie mnie, ale ja przekonana bylam ze ISO ma duzy wplyw na nierozmazywanie sie :lol:
  23. [quote name='kalyna']nie martw się, bo ja nawet nie wiem o czym wy piszecie, więc wiesz niektórzy mają gorzej :lol:[/QUOTE] kalyna, ale tu nie o to chodzi.... to tak jak miec rower i nie umiec na nim jezdzic :lol:
  24. [quote name='Onomato-Peja']ISO 1000 : o Ja mam zawsze na 100, w słabym świetle 200 a w bardzo dobrym 64. No jedynie domowe mam 400,800 itd[/QUOTE] Pf. Ktos jeszcze chce sobie poszydzic? :lol:
×
×
  • Create New...