Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='nicnasile']No dlatego ja się w końcu na psa nie zdecydowałam... Wiedziałam, że musiałabym zrezygnować z wielu rzeczy, bo psa trzeba nakarmić, leczyć itd... Moja mama za to jest totalnie, ale to totalnie przeciw psom. W sumie to nie wiem co jej nie pasuje, po prostu nigdy psa nie miała, to może dlatego? Za to tata wiedział zawsze, że to moje największe marzenie. Już miałam zarezerwowanego szczeniaka, jego zdjęcia, wybrane imie, tylko wtedy mama właśnie była bardzo przeciwna. Może to dobrze? Wiem, że byłam za młoda w sumie, a moje pojęcie o psach teraz jest niewielkie, a co dopiero wtedy, jak miałam ze 13lat. ;) Ale jak już będę "na swoim"... :evil_lol:[/QUOTE] Zazdroszcze Ci tej cierpliwosci, serio :lol: Bo ja wolalabym psa miec i wychodzic z siebie.... niz nie miec.... :shock: Co to w ogole za mysl... dom bez psa.... :shock:
  2. Bo ona tak cicha woda jest :lol: Z wiekiem dziczeje mi dziewczynka, mniej sie rusza, ale i wieksze odchyly ma :lol: Np - codziennie o 3 nad ranem budzi sie i... bawi pluszakiem :lol: Codziennie! A w zabawach to ona ossstra jest, duzo warczy, biega, rzuca sie i ogolnie czysta agresja :lol: Wiec i ja wtedy mam pospane... Ale nijak mi robic wtedy fotki :roll: A na spacerach rzadko, ale jak juz dostaje glupawki to lepiej wiac... Ostatnio glupawke udalo mi sie ufocic jeszcze w zimie [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6O8T11sI/AAAAAAAAAkU/Lcv_JZiiOQA/_DSC3218.JPG[/IMG] Kiedy Figowa ma TE mine, wiem ze zle ze mna :lol:
  3. Oj tam... :siara:
  4. [quote name='nicnasile']No wiem, dlatego na dogo weszłam :-) Ale ogólnie...no jakby to powiedzieć. Wzięłam samochód, pojechaliśmy sprawdzić, czy w schronisku otrzymamy pomoc weterynaryjną odrobinę taniej, czy coś, w najgorszym wypadku oddać. Chyba tak naprawdę nie dopuszczaliśmy do siebie tej myśli, do tego on był taki zagubiony tam. Jak sobie to przypomnę :( Kumpel stale odbierał wtedy telefony od rodziny. Kiedy powiedział, że jest w schronisku, siostra, mama mówiły: nie oddawaj go, a jak pytał, czy dadzą pieniądze na leczenie, to była cisza. :shake: W końcu się dogadali. Wiesz, zmusił ich jakby trochę, bo każdy chciał mieć psa, a nie było komu zadbać o jego zdrowie wtedy, a on nie mógł patrzeć jak pies się męczy... Nieodpowiedzialnie zachował się dorosły człowiek, który niby ma dawać przykład?! Ale było, minęło :) Ja tam go uwielbiam, taki głupek totalny z niego. Niestety agresywny do innych psów skubany :roll: Aaaależ się rozpisałam... :evil_lol:[/QUOTE] Wiesz co... u mnie w razie wiekszych problemow ze zdrowiem byloby podobnie... bo niestety tylko mame mam psiare, a mama sama pomoc by nie mogla bez szemrania jej drugiej polowki za uszami. Tata jest totalnie antypsi... :roll: Ale mam babcie :p A teraz sama pracuje, wiec nie musze sie martwic ;) [quote name='Onomato-Peja']Figowa dostaje głupawki? :diabloti:[/QUOTE] Balabys sie przy tym byc :diabloti:
  5. Zakladzik jakis moze? :evil_lol:
  6. Hahahaha :roflt: U mnie jest podobnie! A jak Figowa dostaje glupawki i skacze po mnie, szczypie w tylek i wyrywa z rak wszystko co trzymam...... czasami dla Nikosia to prawdziwe sceny rodem z filmow grozy..... :evil_lol:
  7. To bede wiedziec gdzie mam sie przyczaic z aparatem :evil_lol:
  8. Woda - alez Aresik to kocha :)
  9. Spoznione 100lat :loveu:
  10. A to calkiem przez przypadek........ :lol: Ale drugim razem to malo sie nie poplakalam jak zobaczylam roztrzaskana oslonke obiektywu :siara: Na szczescie to maly wydatek :lol: A obiektyw i aparat dzialaja dalej :roll: Kurcze.... w takich sytuacjach to nawet na dogo mogliscie prosic o pomoc. Co prawda nie od razu znylazlby sie ktos chetny do pomocy, ale po sprawdzeniu czy nie robicie ludzi w balona na pewno pomoc by sie znalazla! To sa groszowe sprawy a pies stracilby dom....
  11. Dawaj te najladniejsze.... GADULO!!!! :evil_lol:
  12. [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/_DSC2530.jpg?t=1303147461[/url] :roflt: I.... lysol :turn-l:
  13. Wyczochraj mlodego od nas ;) I napisz czasami ze zyjesz :D
  14. Ja moge porownac ja jedynie na zdjeciach, Ty masz ja na codzien wiec tej roznicy nie widzisz :) Piekna z niej psica rosnie :loveu:
  15. Fuksiku..........
  16. I kapanko sie udalo? :cool3: I pokaz pofki z wystawy :multi:
  17. A nie boicie sie ze ktos nadejdzie? :D
  18. [url]http://img717.imageshack.us/img717/4641/p4166244.jpg[/url] Jakie zalllllotne spojrzenie :cool3: Ja uzywam PhotoFiltre - prosty programik :loveu:
  19. Bedzie dooobrze :calus: :calus: Noski do gory Nerulce ;)
  20. Aniu??? :candle:
  21. Idz Ty wyobrazni nie masz i bawic sie nie potrafisz :diabloti:
  22. [url]http://img534.imageshack.us/img534/4582/1010505.jpg[/url] Samolota robi uszami :loveu:
  23. Chuchac i dmuchac.... czy mowilam ze moj spadl mi znowu? :lol: Wypadl z torby na parkiet... :lol: Nie wroze mu dlugiego zycia ze mna :lol: A Pako jest occchhhh :loveu:
  24. :: FiGa ::

    Diana :)

    Nikony som fajnee :D A Wy gdzie jestescie?
  25. Dwa Aniolki..... :(
×
×
  • Create New...