Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Siedza w domu, na tylkach z dzieckiem na kolanach i nie maja zycia, staja sie - jak to ujelas - matkami polkami. Zyja z dnia na dzien... "Tatusiowie" albo sie wypieli, albo zyja z nimi i robia ciagle problemy... Ale mam kolezanke, urodzila w Twoim wieku wlasnie (cora ma teraz 3 lata :loveu: - haha zdjecie jej w galerii dalam ostatnio) i.. zyje dziewczyna swietnie :) Co prawda ojcem dziecka jest kretyn (dzis z nia jest, jutro nie i tylko ona sie dzieckiem opiekuje :roll:). Laska ma cele i konsekwentnie realizuje je z pomoca rodziny i znajomych. To dla mnie rowniez babka z jajem :razz: Tez chce kiedys takiego malego urwiska :loveu: Uwielbiam dzieci :) Ale wiesz czego sie boje? Straszny nacisk klade na swoje cialo :grins: Morduje sie cwiczeniami, bieganiem itp, a niestety ciaza troche n wyglad wplywa - moze mi przejdzie :lol:
  2. [quote name='Pusiakowa']A mi się glany nie podobają :diabloti: Znowu jestem inna, weeeeeeeeeeeeee! :D[/QUOTE] Mnie tez nie (ale kiedys mialam :grins:)
  3. Kiedys zrobie z niego rosol, przysiegam, ale uwielbiam go focic :loveu: Zeby jeszcze AF go czesciej widzialo :lol:
  4. Dziekuje ;) To zdjecie jakosciowo jest do doooopy, ale Marcel...:evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5O-TuH4I/AAAAAAAABNM/ZNzft9l-bJ0/DSC_0527.JPG[/IMG]
  5. Buty sportowe 4ever :p
  6. Gronio nie opusci schroniska... spedzil tam mase czasu i jego ostatnie miesiace rowniez beda zwiazane z tym miejscem... :(
  7. [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rasta/DSCF0961.jpg?t=1304353852[/url] O fuuuu :mdleje: Surykatka piekna! :multi:
  8. [quote name='kamilka91'][url]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx40kWt9KI/AAAAAAAABL0/ky05gVp2muU/DSC_0288.JPG[/url] wariatka :loveu:[/QUOTE]:loveu: :loveu: [quote name='Onomato-Peja']Różnica? Na pewno kolory lepsze. ;) [url]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx48odzGoI/AAAAAAAABMQ/XgQ6OFxWbBg/DSC_0392.JPG[/url] on leżo biegnie? :D[/QUOTE]Juz wiecej nie popelnie tego bledu :shake: Chyba :diabloti: Nabiera rozpedu xD [quote name='Vilena'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx4yEsSzoI/AAAAAAAABLs/4GJaKgW8nyQ/DSC_0256.JPG[/URL] Ile stokrotek! :cool1: Super zdjęcia jak zawsze ;) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5HGyVr4I/AAAAAAAABM0/QC66OqP2Niw/s576/DSC_0481.JPG[/URL] Figa wymiata :loveu:[/QUOTE]Dzieeekujemy ;)
  9. Ogrrrrromne gratulacje! To sukces :loveu: :klacz:
  10. Swietne zdjecia ;) Swoja droga - bez pianki chyba do tej wody bys nie weszla :lol:
  11. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5K1pwB7I/AAAAAAAABNA/7ILgmbdDjOs/s576/DSC_0502.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5HGyVr4I/AAAAAAAABM0/QC66OqP2Niw/s576/DSC_0481.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5IYYsFmI/AAAAAAAABM4/0wXTNE1I_lQ/DSC_0500.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5NIYtpvI/AAAAAAAABNI/6i0nDxtZVr4/DSC_0506.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5JufafwI/AAAAAAAABM8/cZd0UswKSEY/DSC_0501.JPG[/IMG]
  12. Nie przepalaja sie tak :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5CMyX-OI/AAAAAAAABMk/u1ufuJjcpaU/s576/DSC_0418.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx4-6D5_3I/AAAAAAAABMY/ZAwVId3cjp0/DSC_0410.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5DHAyvzI/AAAAAAAABMo/igIbJocDyf8/s576/DSC_0419.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5ESbpx8I/AAAAAAAABMs/BIqSeIrDOuw/DSC_0427.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5F4-jRvI/AAAAAAAABMw/Vgmr2r6Af5E/s576/DSC_0473.JPG[/IMG]
  13. Weselicho sie szykuje, tiruriru... :cool3: Tak, z JAJEM :lol: Moje kolezanki tez mialy male dzidzie, urodzily, nie braly slubu i... egzystuja... :roll: A Ty kurcze wielkie plany snujesz :)
  14. [quote name='NightQueen']byleby nie Hanna Montana :evil_lol:[/QUOTE] :loveu: :loveu: Achhh
  15. Gratulacje z postepow :klacz:
  16. Winx :evil_lol:
  17. A ja lubie tzw "spontany" :diabloti:
  18. [url]http://img842.imageshack.us/img842/8240/dsc0822m.jpg[/url] Z tego zdjecia emanuje magia :loveu:
  19. [url]http://i55.tinypic.com/2i23hiw.jpg[/url] Ojeeej oboje zrobili swietnie minki :evil_lol:
  20. Patryyyyyycjaaaaa!!! Ale nowina Kochana! Gratulacje! :sweetCyb: Wielkie, OGROMNE zmiany w Twoim zyciu sie szykuja. Widze ze podeszlas do tego z jajem! Brawo :klacz:
×
×
  • Create New...