Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Patrze na tego Twojego Kajtusia i jedyne co mi na mysl przychodzi to... cholera ale paskudztwo :evil_lol:
  2. [quote name='nicnasile']Dziękuję mamo :* Przejrzałam klucz z podstawki, bo tylko ten jest. Trochę się załamałam... Ogólnie rozszerzenie to... laski ode mnie są załamane! A ja taka zadowolona wyszłam po 1h 45 min :shake: Już nie wiem co o tym myśleć, więc już nie myślę :evil_lol:[/QUOTE] Ja tez po przejrzeniu kluczy bylam zalamana, ale pozniej bylo ok, bo roznie z tymi kluczami zamieszczanymi w necie jest ;)
  3. To bedziemy pisac ze Lucus to wulkan energii, a do tego wariat :loveu: Sa ludzie ktorzy lubia takie ciezkie przypadki (np ja :loveu:) Aaaa... jakas cioteczka pokusi sie o napisanie tekstu? I kto by pomyslal ze ten biedny, popsuty, bojacy sie wlasnego cienia i dziurawy piesek jest takim rozrabiara :diabloti: I mysle ze wlasnie to jego nieogarniete zachowanie jest przyczyna tego co stalo sie z jego szyjka...
  4. Napisalam do modow prosbe o zmiane prowadzacego watku na Vilene. Ciekawe jak dlugo bedziemy na to czekac?
  5. Jeszcze jakis czas i bedziecie mogly szalec :calus:
  6. [quote name='Asiaczek']No właśnie. Aż się popłakałam, jak wyjęłam jego Championat z koperty...eh... Pzdr.[/QUOTE] :calus: :calus: i gratki...
  7. Dobrze ze moje psy sa krotkowlose :shake: Super fotka ;)
  8. P.S. [url]http://rola.boo.pl/[/url] - fajna strona. Sugestia ode mnie - zgudzilas cudzyslow na poczatku cytatu u dolu strony ;)
  9. [quote name='nicnasile']Ze tez tego wczoraj nie przeczytałam tego!! Wspomniałabym o tym na maturze...bo właśnie wróciłam z rozszerzenia i było o tańcu. Ogólnie jestem zadowolona! :) Więc myślę, że ładnie trzymaliście kciuki! Dzięki! Jeszcze poproszę jutro i pojutrze! :)[/QUOTE]Brawo :klacz: Mama jest dumna :evil_lol: I kciuki masz zapewnione ;) [quote name='Onomato-Peja']Nie no Marcel bez dwóch zdań wymiata i brawo za te zdjęcia, ja mam problemy żeby Rastę uchwycić a ona nie tak żywiołowa. :D[/QUOTE]:B-fly: Dzieki :lol: To podobnie jak krowka moja, ona jak zacznie sie ruszac to musze niebywalym refleksem sie wykazac bo nie trwa to dlugo. [quote name='docha']Peja fajnego masz Purcela :)[/QUOTE]Dokladnie ;) [quote name='Onomato-Peja']A tam fajny... Miałka śmierdzi i drapie, co w tym fajnego. :shake: Wyglądem ostatnio też jakoś specjalnie nie nadrabia. :lol:[/QUOTE]:mad: Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :diabloti: I powiem CI ze juz pare razy uslyszalam ze z Marcela brzydal jest :evil_lol: Wszyscy sie zawsze tym burakiem, Figowa, zachwacaja :shake:
  10. [quote name='ania90'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5O-TuH4I/AAAAAAAABNM/ZNzft9l[/URL]- jak to zrobilas ze Marcel tak stoi?[/QUOTE]Niestety link mi sie nie otwiera ;) Ale podejrzewam, ze chodzi o te wygibasowe zdjecie. Rzucilam mu pileczke i robilam cyk cyk ;) [quote name='docha']wpadłam Maturzystkom życzyć "połamania długopisów"!!![/QUOTE] Ja tez trzymam za nich kciuki od samego rana :multi:
  11. [quote name='magdabroy']Wiem, wiem :D Jakby ktoś mi powiedział 10 lat temu, że zamieszkam w Niemczech, że kupię dom, to bym go wyśmiała :eviltong: Ale, życie płata figle :p[/QUOTE] Mi jakby powiedziano o tym 1,5 roku temu to parsknelabym szyderczo :lol: Ja stosunkowo swierzak jestem :lol: To Ty jak dlugo juz tu mieszkasz? I jak Ci sie ogolnie zyje? Myslisz o powrocie?
  12. Zadne "zawieszam galerie" Kochana, przeciez zawsze mozemy pogadac jeszcze o glupotach :evil_lol: Pilciaaa :multi:
  13. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5yzHQmiI/AAAAAAAABOs/6MxAqjuNhX0/DSC_0635.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx50CV3uYI/AAAAAAAABOw/v4qAujuUOi4/DSC_0636.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx51eM5aPI/AAAAAAAABO0/1xf-Tm9XoIU/DSC_0638.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx52RRSnwI/AAAAAAAABO4/C_fclgqNxsg/s576/DSC_0341.JPG[/IMG] To wszystko co mam ;)
  14. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5rxV6gQI/AAAAAAAABOY/jHj4HetUDEk/DSC_0616.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5tW0uhOI/AAAAAAAABOc/S8z9buwAsFY/s576/DSC_0623.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5uzfYRCI/AAAAAAAABOg/A-FZd8AfiSA/DSC_0630.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5wOw5WJI/AAAAAAAABOk/FQxMCNNrtY4/DSC_0631.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5xgN2YAI/AAAAAAAABOo/ROjJUK9WZJ4/s800/DSC_0632.JPG[/IMG]
  15. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5i_T-L_I/AAAAAAAABN8/8xDjGBs3Pmc/s576/DSC_0589.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5kIofmyI/AAAAAAAABOA/ZJkIBZvoKRg/DSC_0591.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5mYh2bCI/AAAAAAAABOI/iXJnIPyVIEo/DSC_0596.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5niAk0GI/AAAAAAAABOM/TTpXYKaO2lE/DSC_0598.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5o1oQGhI/AAAAAAAABOQ/apYgVPKJawQ/DSC_0601.JPG[/IMG]
  16. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5dMnH4nI/AAAAAAAABNs/OC3WuEdNtTw/DSC_0563.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5Uc3KdOI/AAAAAAAABNY/t3WB77jLLgg/DSC_0550.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5e1Jr9CI/AAAAAAAABNw/yRCwj9iKVRw/s576/DSC_0567.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5gHCNOAI/AAAAAAAABN0/di1rlLgm2Cs/DSC_0573.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5hWTmW-I/AAAAAAAABN4/Bm8hEoMJvkE/DSC_0586.JPG[/IMG]
  17. I Marcelek w swoim zywiole ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5S_Hq9gI/AAAAAAAABNU/xA-DPMOgNcs/DSC_0549.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5V36Jk3I/AAAAAAAABNc/RDY-NWH3Guk/DSC_0551.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5ZH5YT0I/AAAAAAAABNk/sfuP_1DsYBw/DSC_0555.JPG[/IMG] Jestem z Marcelka niesamowicie DUMNA!!!! Zwykle kiedy pileczka wpada mu w te krzaki konczy sie to placzem "zobacz Pancia, i co ja teraz zrobie :placz:". Tym razem jednak Marcel sam podjal sie ratowania pileczki :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5XXYDL6I/AAAAAAAABNg/DYOZHa8qnZU/DSC_0554.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5bH8zMAI/AAAAAAAABNo/DPkbD2HJ9MI/DSC_0560.JPG[/IMG]
  18. Figuska w swoim zywiole :D [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tbx5Q3yIfoI/AAAAAAAABNQ/e7GRG0dWG8I/s576/DSC_0537.JPG[/IMG]
  19. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TcEbqao1loI/AAAAAAAABUA/8P2vYVzRVXs/144.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TcEbsFcwVXI/AAAAAAAABUE/JhD30tk_J14/167.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TcEbvj-98PI/AAAAAAAABUI/_i2BwqDkPOQ/170.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TcEbv3htzjI/AAAAAAAABUM/-W_nBoO8b7Y/175.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TcEbwiJvBSI/AAAAAAAABUQ/vvzC104bbPc/150.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TcEbxo63hLI/AAAAAAAABUU/eMgM92sDe-E/180.JPG[/IMG]
  20. Jak na moje oko to Grafitek rzeczywiscie sie poprawil ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TcEbnAPzlsI/AAAAAAAABTw/w7pWjwZlDWc/140.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TcEbnP_DRdI/AAAAAAAABT0/x9f0miqElek/139.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TcEbnSyfdbI/AAAAAAAABT4/qbA8BtrCmNM/138.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TcEbqUPEOKI/AAAAAAAABT8/PoaBgu1rs4M/157.JPG[/IMG]
  21. I kolejna pannica nabiera nam cudnych ksztaltow, traci te niezgrabne, szczeniackie :loveu:
×
×
  • Create New...