-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Hahahaha :megagrin: Ale Ty przynajmniej nie musisz meczyc sie ze swiadomoscia ze Twoj pies jest homo :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']Matura.... kiedy to było :oops: jakas stara się poczułam :evil_lol: Świetne fotki z zoo, chcę więcej! :loveu:[/QUOTE] Ooooo.... Ciocia ZoooUzaaa do nas zajrzala :evil_lol: WItaj Agaciu :calus: Koope lat :lol: Dziekuje ale nie mam wiecej fotek z zoo ;) Ale mam za to jedno, jedyne zdj z ostatniego spaxeru - wzielam aparat, cyknelam fotke i... nie chcialo mi sie :diabloti: [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/6703/dsc1453z.jpg[/IMG] -
[quote name='Onomato-Peja']Tak! :D Ona sie nie rozstaje z aportami. ;)[/QUOTE] I Ty pisalas ze Marcel to wariat :roflt:
-
[url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rasta/DSCF1175.jpg?t=1304607982[/url] Rasta robi koope z pilka w pysku? :megagrin:
-
I bez lozka :evil_lol:
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Uknulas to perfidnie :evil_lol:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Szkoda ze nie mialas jakiegos awaryjnego DT w ktorym psiaki bylyby bezpieczne....
-
Super ze byla wizyta :multi: W koncu wszelkie watpliwosci zostana rozwiane ;)
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Mlecyki :loveu: I piekna panna :)- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Szalejesz :D:D:D
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Jakby nie bylo zawsze mozesz podejsc po raz drugi :D Laaa u nas tez tak bylo :multi: Po maturach zrobilismy klasowego grilla, pilismy z nasza wychowawczynia, nauczycielka chemii i wfistami :evil_lol: To byla impreza :D Jaki koncert? :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Vilena']Ooooo ile zwierzątek! :loveu: Super zdjęcia! :klacz:[/QUOTE] Dzieki Paula ;) [quote name='nicnasile']Kocham pandy, po prostu. Dodatkowo moj kolejny ulubiony zespół ma pandę jako swoją maskotkę itp itd, eh eh! :) Zoo....już niedługo mam full czasu, więc coś tam wymyślę :D[/QUOTE] Haha pewnie juz nie mozesz sie doczekac.... miec to wszystko za soba... Pamietam to... w jednym momencie usiedziesz i poczujesz jakbys wazyla mniej :D Przynajmniej ja sie tak czulam po maturach :D -
[quote name='Onomato-Peja'][URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100000533269400"]Terererere[/URL][/QUOTE] :grins: [COLOR="#ffffff"]....[/COLOR]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Widzialam to! :loveu: :loveu: Hmmm ciekawe czy w monachijskim zoo sa pandy. Nie odwiedzilismy wszystkich zwierzakow bo zaczal padac deszcz :shake: -
Mysle ze dla Runo sama strata psa jest bardziej bolesna niz wasze ataki... totez sa one zupelnie niepotrzebne... Wierze ze wiecej podobnego bledu nie popelni, bedzie pamietac, ze musi myslec nie tylko za siebie, ale i za psa.
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
To zazdroszcze :placz: Ja mam podobne podejcie do tego jezyka jak Ty... okropienstwo bleeeee.... ale mus to mus :( I tez przy TZcie ledwo co z siebie wyduszam cokolwiek :evil_lol: Krydyt... dostalismy na samochod 20tys bez problemu. Zobaczymy jak to bedzie z "troszke" wieksza sumka... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Onomato-Peja']Pogody zazdraszczam. :loveu: Flamingi są boskie. :lol: Ja chyba zainwestuję w sztucznego z Flo. :D[/QUOTE]Mimo tego pieknego sloneczka po wyjsciu na podworko czuje sie przejmujacy chlod :roll: Brrr.... Kolory flamingow... cos pieknego :loveu: SZtucznego tzn? :lol: Wypchanego hahah? :evil_lol: [quote name='nicnasile']Boże, tele... ja o tym marzę... Może namówię rodziców na kupno i moją spłatę... W sumie później zawsze tego żałuję, ale co do złotówki oddaję. A ze zwierzaczków, to marzy mi się, żeby pandę pogłaskać. To są dopiero stworzonka :loveu:[/QUOTE] Czemu akurat panda? :cool3: Mnie zawsze kotowate krecily :loveu: Mrrr.... -
[quote name='Onomato-Peja']Zdjęcie przypadkowo zrobione, bo chciałam zrobić portret, ale koleżanka machnęła mi testem przed aparatem. Muszę jej za to podziękować. :) Ja na matmie się starałam w sumie jakoś to ogarnąć na więcej, mam 4 z matmy a mogłabym mieć i 5 no ale na sprawdzianach mi nie idzie, nie potrafię myśleć na czas chociaż wszystko rozumiem. A z tymi testami to było tak, że matmę robiłam ostatnią i tak mnie już znużyło lekko po około 100 zadaniach, miałam po prostu dość i nie chciało mi się już myśleć, a jak do tego dochodzi to nawet jak się sprężę - nic nie wykombinuję. :lol:[/QUOTE]Ty tez masz w tym swoja zasluge bo w dobrym momencie cyknelas fotke :razz: Ja mialam ten sam problem :roll: Lubie rozwiazywac rozne zadania, ale potrzebuje czasu, zeby na spokojnie wszystko przemyslec.... na sprawdzianach sie nie dalo :roll: Probowalam Cie znalezc na fb, ale jak zobaczylam ilosc Karolin Sz. to zwatpilam :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Jak bede miec juz to tele (za rok moze dwa) to pojade do tego zoo ponownie i ufoce tygryski... bo one maja swoja wyspe na ktorej lazily i bawily sie ale byly jednak za daleko by moj kitek podolal :( -
Tatus ten sam, wiec mozna uznac ze to rodzenstwo :angryy: Spamuj na watkach malamutow, tam najwiecej malamuciarzy siedzi... sama nic nie zrobisz :shake:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Titanic :lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6NIY2hkVI/AAAAAAAABTY/PA6xtVPye9A/s576/DSC_1375.JPG[/IMG] I pogaduchy :lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6NJ1-B2ZI/AAAAAAAABTc/jZ_iI_nPF98/DSC_1385.JPG[/IMG] I to wszystko co mialam ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6NBTOLMqI/AAAAAAAABTA/3GQ8SuAqmr0/s576/DSC_1233.JPG[/IMG] Jesoooooo, one sa niesamowite :loveu: Chcialabym miec kiedys ogrodek pelen flamingow o mamo :loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6NCsXOQgI/AAAAAAAABTE/WoMPnLxUDIA/DSC_1255.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6NE2bmWdI/AAAAAAAABTM/b1u6cJTwaIo/DSC_1299.JPG[/IMG] Jak mozna spac na stojaco? I to na jednej nodze? I czemu wszystkie spia na prawej? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6NGY11zVI/AAAAAAAABTQ/7eJgsBjCfXI/s576/DSC_1314.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6NHSRZ_aI/AAAAAAAABTU/OdcWOu1LRU4/s576/DSC_1337.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6M6-_yoGI/AAAAAAAABSs/7mz_484JXhM/DSC_1195.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6M8K7IrJI/AAAAAAAABSw/KF_eHrDZT4U/DSC_1202.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6M9i-S3fI/AAAAAAAABS0/gObWzkLO8ko/s576/DSC_1222.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6M_ISvbNI/AAAAAAAABS4/RZlrY5LFmGs/DSC_1225.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6NAYdmDQI/AAAAAAAABS8/tiUAdAK3ABM/s576/DSC_1229.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Cudowna mala kacuska :loveu: :evil_lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6MyXSb0fI/AAAAAAAABSQ/K3dn5krUpQ8/DSC_1105.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6M0o4sAjI/AAAAAAAABSY/264Ywrjmc6w/DSC_1113.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6M3Fv4MXI/AAAAAAAABSg/gu3iMSbfjKs/DSC_1131.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6M4UsMW8I/AAAAAAAABSk/qYJ8NGkF3rA/DSC_1169.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6M5j9-FYI/AAAAAAAABSo/x8HBY7bpSy0/DSC_1183.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6MoETuMQI/AAAAAAAABR0/9rY4XwfN47A/s576/DSC_1033.JPG[/IMG] Idziemy sobie.... az tu nagle... :crazyeye: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6Mv-drmiI/AAAAAAAABSI/OSojcRvKqf0/DSC_1068.JPG[/IMG] Ten misiek byl swietny :evil_lol: Tylko szkoda ze tak daleko.... za daleko :( [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6MrGsOXhI/AAAAAAAABR8/SzrWwDKeMGs/s576/DSC_1055.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6Mph_nq6I/AAAAAAAABR4/kgQ_Bv_BCvA/DSC_1052.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6MxLr2dRI/AAAAAAAABSM/LBaBTeDXt3A/s576/DSC_1082.JPG[/IMG]