-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[url]http://img694.imageshack.us/img694/4332/dsc0707h.jpg[/url] ZABILAS MNIE .......... :mdleje: -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
[url]http://img687.imageshack.us/img687/4283/dsc9904m.jpg[/url] Swietne sa te zbiorowe fotki :loveu: Ale ta szczegolnie :loveu: -
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
[url]http://img228.imageshack.us/img228/4649/lostsz.jpg[/url] Lostus jak ty wygladasz kotku............ Jak dobrze ze sie znalaazl............... (zacina mi sie klawiaturaaaaaaaaaa :D)- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Patrzcie co dopadlam :diabloti: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HqbHLc4LYQk/Teyf9ctOeUI/AAAAAAAABj8/LOED742QjbM/DSC_4797a.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6B6N_8JCQAI/Teyf_PGuhrI/AAAAAAAABkE/TrxWKebroTI/s576/DSC_4823.JPG[/IMG] Kupilam sobie hula-hop HELLO KITTY :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-dg3O6j4U9e4/Teyf_3fi0rI/AAAAAAAABkI/gJl_cMZF6zs/DSC_4831.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VNkCmZvky-c/TeygAg63cqI/AAAAAAAABkM/b7ior6nHY9E/s576/DSC_4867.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A tego czlowieka kiedys zabije............. Zastrzelil mnie! W sklepie z zaaaabawkami :evil_lol: Urzadzil wojne z gromadka dzieciakow na pistolety wydajace irytuace dzwieki............. Na szczescie ochrona nas wyprosila bo zastrzelilby wszystkich w sklepie :D [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-V4YsYYmwkUU/Teyf5QWDQaI/AAAAAAAABjs/pVp8c-x8j5E/DSC_4617.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1Lyc2ktTEN8/Teyf6ZcAiWI/AAAAAAAABjw/i7qTeRtMhWI/s576/DSC_4699.jpg[/IMG] A tu przyklad do czego moga sluzyc takie oto pomniki :evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nEwz62SxUww/Teyf7RCeWGI/AAAAAAAABj0/ZlhmlqIt5MI/s576/DSC_4723.JPG[/IMG] Siema chlopcy :lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bTwK4e_4QJM/Teyf8__k5pI/AAAAAAAABj4/S9WQOytuYz4/DSC_4767.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Madziu! :evil_lol: Przeciez ona moglaby byc jego babciaaa!! Toz to patologia :D :D Powiedzcie mi.......... Jak bardzo trzeba miec PUK zeby ubrac sie tak i prosic ludzi o to by przywalili nam plackiem w twarz? :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-IEcEDbySx40/TeyfzyRSQtI/AAAAAAAABjc/zDyPlzpqdpY/DSC_4525.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-N7Ao0EMqD3w/Teyf1nXxeXI/AAAAAAAABjg/p4R6eRSfi5M/s576/DSC_4543.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-oQch7l0qA4g/Teyf2zbS0HI/AAAAAAAABjk/ao_Gwld3v28/s576/DSC_4546.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pmWDDNFUWi0/Teyf4EqSuFI/AAAAAAAABjo/ICssPMo0h5E/DSC_4570.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Cos sugerujecie? :evil_lol: Co ciekawe wszystkie macie te same skojarzenia zboczuchy!!!!!! :D [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/737/dsc4695dgm.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-091gqFHfbbs/TeEAl2Da2ZI/AAAAAAAABhc/4K-aGFzLTtg/DSC_3607.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-PVFdyDE4drE/TeEAnTf7P4I/AAAAAAAABhg/sI_SiDGStt8/DSC_3620.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-z3aWu7gwIRw/TeEAowFuLUI/AAAAAAAABhk/7lvLjR8tB9Q/DSC_3625.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-di_-EIWIhBw/TeEAqFgCgXI/AAAAAAAABho/EsqoEL3_hjM/s576/DSC_3630.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Rht-3y2ZiFM/TeEArpX7agI/AAAAAAAABhs/m6hArI2Elho/DSC_3654.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Czesc Kochani :calus: [quote name='nicnasile'][url]https://lh5.googleusercontent.com/-rOMdsMUB1ww/TeEAKAQDLEI/AAAAAAAABgI/vb1vjc1sh8E/s576/DSC_3249.JPG[/url] :loveu: KOCHAM FIGĘ!! BTW. co do wielkości lustrzanek, tez często żałuję, że one takie wielkie :| ale za to jakie efekty ;D a ten ekran z Sony, hmm, fajna sprawa, ale i tak bym nie kupila Sonego :evil_lol:[/QUOTE]Ale na zdj jjjjjjest Marcel :evil_lol: Nikon 4ever :evilbat: Szkoda ze nie ma takich przedluzanych wizjerkow hahaha to by sie bardziej przydalo niz przekrecany wyswietlacz :lol: [quote name='justyska2'][url]https://lh3.googleusercontent.com/-j4DGHgOPkUc/TeEAVH0p-LI/AAAAAAAABgs/G0TAc64sbs4/DSC_3408.JPG[/url] słońce^^ cień vv [url]https://lh6.googleusercontent.com/-sqYAl7Xgegg/TeEAgAF0i0I/AAAAAAAABhM/LL7Z8ViP52c/DSC_3547.JPG[/url] i kto teraz zaprzeczy, że Figa nie działa na baterie słoneczne?[/QUOTE]Hahahahahahaha wiesz ze ja nie zwrocilam na to uwagi ? :lol: [quote name='Vilena'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-1qSR9BDCXUw/TeEAi8JxH0I/AAAAAAAABhU/6L0373SsmoE/DSC_3565.JPG[/URL] Ooooo super :D :D :D[/QUOTE]Czesc Paula ;) [quote name='magdabroy']Na tym zdjęciu widać buty. Ty też się kompałaś?? Czemu nie ma fotek jak się otrzepujesz z wody?? :D:D:D[/QUOTE] Moje siostry sie kapaly :diabloti: [quote name='Tina.Sara'][url]https://lh3.googleusercontent.com/-sPtHYowfZM0/TeEAe8Je3oI/AAAAAAAABhI/q4Taqb1BRtk/DSC_3527.JPG[/url] Figowa robi genialne miny, przyznaję :evil_lol: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-rOMdsMUB1ww/TeEAKAQDLEI/AAAAAAAABgI/vb1vjc1sh8E/s576/DSC_3249.JPG[/url] a ten wcale nie lepszy :evil_lol:[/QUOTE]Dobrali sie....... tak jak i Twoje bestyje :evil_lol: [quote name='Kaja10014']Ja mam ruchomy wyświetlacz, ale wcale z niego nie korzystam ;) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-sPtHYowfZM0/TeEAe8Je3oI/AAAAAAAABhI/q4Taqb1BRtk/DSC_3527.JPG[/url] siekły pies :lol:[/QUOTE]Ale kiedys na pewno Ci sie przyda :cool3: -
Jaka parowka :lol:
-
Kurrrcze, jak ja dawno tego nie robilam ;) Wyroznione allegro Herci ;) [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1650896980[/url] Mam naturalnie pozwolenie Koperkowej na to by dawac kontakt na nia ;) A jak to nie pomoze to nastepne allegro bedzie na stronie glownej. Tak sie szarpne, a co :evil_lol: Reszta ogloszen jak wroce do domu bo lece na zakupy z TZtem (juz wlasciwie jestem chhhhholernie spozniona :evil_lol:)
-
Runo, jesli naprawde chcecie szukac dla niej domu to moge wrzucic ja na strone Owczarkow w potrzebie.
-
[url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rasta/DSCF3447.jpg[/url] TO zdjecie mnie polozylo na lopatki... Piekne jest! Jak na pocztowke! Co do glanow to tez swego czasu je nosilam. Ja ogolnie zawsze bylam chlopczyca, mialam tylko kumpli, gralam w noge i bylam zdania ze nigdy nie bede miec faceta :diabloti: I dlugo to trwalo, ale stopniowo to upierdliwa chec bycia kobitka wygrala... ale na codzien i tak peferuje raczej ubior sportowy :diabloti: Co do fotki z koncertu to myslalam ze to Bieber :mdleje:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Aresik to scur :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-j4DGHgOPkUc/TeEAVH0p-LI/AAAAAAAABgs/G0TAc64sbs4/DSC_3408.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sPtHYowfZM0/TeEAe8Je3oI/AAAAAAAABhI/q4Taqb1BRtk/DSC_3527.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sqYAl7Xgegg/TeEAgAF0i0I/AAAAAAAABhM/LL7Z8ViP52c/DSC_3547.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1qSR9BDCXUw/TeEAi8JxH0I/AAAAAAAABhU/6L0373SsmoE/DSC_3565.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ldXTn0_1odc/TeEAkRBapvI/AAAAAAAABhY/0_gvK9Fye5I/s576/DSC_3586.JPG[/IMG] [B]Narzekaliscie kiedys ze za malo Figowej :evil_lol:[/B] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KwhnDIKOOVM/TeEAX-uf-_I/AAAAAAAABg0/s2iOgLSQjvI/DSC_3411.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qNQ-ZpWh2A4/TeEAaybfTVI/AAAAAAAABg8/lvvdRylCAk4/DSC_3476.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-goBZNbJRCV4/TeEAcaqD0UI/AAAAAAAABhA/ePFDCMjQSFE/s576/DSC_3489.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-AppUw59f3no/TeEAdmfuuCI/AAAAAAAABhE/qZcKGG2Ubfk/DSC_3510.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-k5YW_By6GU4/TeEAP8NSROI/AAAAAAAABgc/iCoF8e85ckM/s576/DSC_3342.JPG[/IMG] Marcelek tez sie kapal :evil_lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jyy4w2LorRw/TeEAROWfspI/AAAAAAAABgg/dagqu9qMTHw/DSC_3388.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-56VWs7PmcFo/TeEATni8ntI/AAAAAAAABgo/eu3xlB-EQbs/DSC_3403.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZPaJ1Fmbjvk/TeEAWQa2rrI/AAAAAAAABgw/YQweVeDLMKw/DSC_3409.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AebOam2TF2k/TeEAZfnEGlI/AAAAAAAABg4/udqJGdq_-hs/DSC_3440.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Czesc wszystkim, dziekujemy za odwiedziny i mile komentarze :multi: Wera - lezalam na ziemi jak przyczajony snajper :evil_lol: Minusem lustrzanek jest ich wielkosc - a zazdroszcze mojemu znajomemu ktory ma sony alfa costam i ruchomy wyswietlacz :placz: Aniu, sprobuj Figowej zeby umyc :diabloti: Ona tylko wyglada ladnie :evil_lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rOMdsMUB1ww/TeEAKAQDLEI/AAAAAAAABgI/vb1vjc1sh8E/s576/DSC_3249.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-O7uOZ81UNhI/TeEALMCix6I/AAAAAAAABgM/32XCzm3neGA/DSC_3259.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vDUqL0GBcKw/TeEAMY7MZyI/AAAAAAAABgQ/CRF_llxD6zo/DSC_3284.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pW5y-xROnpY/TeEANje_zwI/AAAAAAAABgU/a20h8dLou9s/DSC_3333.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HoOuJCts1I8/TeEAOpIPWFI/AAAAAAAABgY/BS1BwCciqgw/DSC_3337.JPG[/IMG] -
A jaki przytulasny z niego chlopak :loveu: Och ciezko go nie kochac... :shake: Takze Fiera zazdroszcze i wspolczuje jednoczesnie ze bedziesz musiala sie z nim rozstac.
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
Ostro trenujecie :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rF3vKX0CtkM/TeEADJkN7CI/AAAAAAAABfw/P58d5kmRPlE/DSC_3214.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--5skGTLZoFQ/TeEAEdpb2_I/AAAAAAAABf0/CI1ZQOnYctM/DSC_3215.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rXRuuVH0s7A/TeEAFtZfepI/AAAAAAAABf4/KU3syQ-4Pys/DSC_3219.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-whEChSy-Sao/TeEAIKiGuJI/AAAAAAAABgA/dxIEb4zsLNc/s512/DSC_3240.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-pxbA5ZlCaU4/TeEAJA1-9RI/AAAAAAAABgE/hQ1hLLQkyE0/DSC_3246.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Macie krowke ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Vq0ZBqBp-Ns/TeD_9tJUmUI/AAAAAAAABfc/v3WS3PqwS4Y/DSC_3178.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zcoF1rM_zrs/TeD_-jUuXsI/AAAAAAAABfg/0zuSgHeYSWw/DSC_3179.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VQxXYUXGFME/TeD__0HuG5I/AAAAAAAABfk/dCdQmuDj8Yg/DSC_3188.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HVGdK7j_m9I/TeEAA2eJe9I/AAAAAAAABfo/yUYMsc9jmRs/DSC_3196.JPG[/IMG] [url]https://lh5.googleusercontent.com/-oWwh-ZYiSd8/TeEACBVTuXI/AAAAAAAABfs/x5uzWGnK39I/DSC_3197.JPG[/url][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-oWwh-ZYiSd8/TeEACBVTuXI/AAAAAAAABfs/x5uzWGnK39I/DSC_3197.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Jaka ona śliczna :loveu: Pewnie nie długo będą spać jak mój Lumpek i Tora:p Układasz puzzle?? Ja też się tak relaksuję. Ale jedne jak złożyłam, wsadziłam w antyramę i powiesiłam nad łóżkiem. Pewnego dnia wracamy z pracy a puzzle leżą na poduszkach rozwalone. Dobrze, że nam w nocy na głowy nie spadły.[/QUOTE]Mam nadzieje bo z psami jak narazie sie nie spouchwala (dzis rano probowala atak na Marcelka przeprowadzic, ale ogolnie jest ok ;)) A puzzle uwielbiam ;) [quote name='agrazka']OOO, nowy domownik - śliczna kocica, po miesiącu będą razem brykać - zobaczysz:)[/QUOTE]Oby :multi: [quote name='Akrum']prześliczne to zdjęcie z kropeczkami i kocicą na narożniku :) FiGa już jakieś imię dla kocicy wybraliście?? widać, że kocica u Was czuje się jakby od zawsze z Wami mieszkała - pełen relaks :)[/QUOTE] Wlasnie z tym imieniem sprawa stoi w miejscu, mysle ze na dniach cos wymyslimy ;) Troszke sztywno jeszcze z psami, ale musimy dac jej po prostu wiecej czasu ;) [quote name='NightQueen']ale cudny kociak a jak odrośnie to dopiero będzie boska :loveu::loveu: [URL]http://img857.imageshack.us/img857/8824/calatrojca.jpg[/URL] super widok btw. moja mama ma taką samą firankę, której ja osobiście nie znoszę bo jest taka "duszna" i nie przepuszcza światła Figa ty masz nikona tak? jakie masz ustawienia jak robisz zdjęcia? bo psów nie przepalasz ale tło wychodzi ci ciemne, spróbuj pokombinować z Bilansem bieli, a konkretnie- wybór temperatury bieli, ustawiaj w granicach 5300K i ISO między 100, 120, kiedy słońce jest dość mocne, popróbuj, bo tło masz ciemne :p oczywiście nie musisz mnie słuchać, bo ja nie potrafię robić dobrych zdjęć :evil_lol:[/QUOTE]Taaa :evil_lol: Ja tez jej nie lubie ale mama jest w niej zakochana :evil_lol: Balansu bieli nigdy nie tykalam bo nie wiem o co z nim chodzi :oops: Pobawie sie ;) [quote name='nicnasile']w d90 najnizsze iso to 200 ;-P a ten balans bieli to i moja zmora :([/QUOTE]tak :) Moja tez :shake: [quote name='Tina.Sara']nie ma mnie parę dni a tu już nowy sierściuch :diabloti: ślicznaaaa :loveu:[/QUOTE]Hahah widzisz ni znikaj wiecej bo co ja wtery zdobir :evil_lol: [quote name='Vilena']Zdjęęęęćććć chcę Kotka! :evil_lol:[/QUOTE]Nie mam :grins: [quote name='NightQueen']serio? nie wiedziałam Ale Figa ma chyba d 300 jak się nie mylę (ale znając siebie bardzo się mylę) ja właśnie wszystkie zdjęcia robię ustawiając sobie temperaturę bieli, bo najlepiej można dopasować, czasami robię z PRE czyli aparat sam mierzy, ale na tym lubi się przypalić pies [/QUOTE] d90 mam ;) Dla mnie to za duzo na raz :evil_lol: [quote name='Vilena']Figa, mam Lostka!!! Wrócił :Cool!:[/QUOTE] Wooooo super :multi: