Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Agresywne bydle :evil_lol: i do tego ze wscieklizna :evil_lol:
  2. [url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_2605.jpg[/url] CUdenko :loveu:
  3. O to trzeba Koperka pytac :cool3: Ale mysle ze gdyby byl to dalaby znac :(
  4. :-o :-o :-o To fantastyczna wiadomosc :multi::multi::multi:
  5. Zawsze tak bylo ze im pies wiekszy tym gorzej z wyadoptowaniem go :shake: Marchewo czy moja wplata za czerwiec nie dotarla? Wyslalam ja spory czas temu juz :(
  6. [url]http://img32.imageshack.us/img32/3524/dsc0016vk.jpg[/url] Swietne! ;)
  7. http://img818.imageshack.us/img818/2863/p6050070p.jpg Oooo jaki kochany :)
  8. Masz branie :cool3: Ciesze sie ze spedzilas mily wieczor :loveu:
  9. [quote name='sunshine'] P.S Wczoraj jedna z współlokatorek przywiozła nowego lokatora:D Delikwent ma na imię Borys ma 8 tygodni i jest wredny a reprezentuje rasę yorkshare terier:P[/QUOTE] "Joreczek" z pseudo zapewne? :loveu::loveu: :roll:
  10. http://img204.imageshack.us/img204/2108/dsc0824n.jpg No co jest Pancia? Co to za odpoczynki? Lecim dalej, lecim :evil_lol:
  11. [quote name='kamilka91'] Nieskromnie dodam, że ponownie zajęliśmy drużynowo pierwsze miejsce :multi: a indywidualnie... 2! :crazyeye:[/QUOTE]:mdleje: Hahaha moge mowic na miescie ze Cie znam? :D :D :D
  12. Zawsze kiedy siadam do ogloszen to cos mi wypada innego... Dzis wieczorem postaram sie to zrobic :splat:
  13. Ja sama sie doczekac nie moge :loveu: Chce juz mieszkac w domku... Za chwilke zbieramy tylki i idziemy dzialac dalej z tapetami :diabloti:, wiec milego popoludnia kochani :calus:
  14. Biedny.... Jesli jest szansa ze maluch bedzie widziec to trzeba zrobic wszystko, by mu pomoc... Ze swojej strony moge jakims grosikiem wspomoc :oops: ulv, podaj mi nr konta prosze.
  15. [url]http://img695.imageshack.us/img695/3803/1012238l.jpg[/url] Jak jej jezorek wystaje :loveu: Kamilka, cos Ty, polujesz na kaczki? :evil_lol:
  16. [url]http://img827.imageshack.us/img827/4687/dsc9987.jpg[/url] Padlam :D :D :D Jakie miny :roflt:
  17. Jak po tym Grafit nie znajdzie domu to wystapie do allegro po zwrot kasy :evil_lol:
  18. Super :multi:
  19. Jaki wlasciciel taki pupil..... :shake:
  20. [url]http://img821.imageshack.us/img821/7698/dsc0802u.jpg[/url] -----> "Pancia, tak sie nie robi" :evil_lol: [url]http://img846.imageshack.us/img846/8821/dsc0821fz.jpg[/url]
  21. [quote name='Tina.Sara']ajjajajaj buziak :loveu: a od Marcelka też będzie? :evil_lol:[/QUOTE] Boszz..... [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/3262/dsc3777j.jpg[/IMG] A masz i cicho siedz :evil_lol:
  22. [quote name='Vilena']To ja nie wiem czy komp mi to odtworzy :lol: [url]http://img833.imageshack.us/img833/1066/dsc3805n.jpg[/url] Figulcowa buziak zwrotny :* :D[/QUOTE]Postaram sie nie przesadzic :D Figulec dziekuje :multi: [quote name='magdabroy']No to Ci nie zazdroszczę. Ja tą najgorszą robotę mam już za sobą. W tym domu co my kupiliśmy, to tak smierdziało (kolega stwierdził, że starymi ludzmi), że na początku, jak właśnie było zdzieranie tapet, podłóg, itp. to wszystkie okna otwarte i ogrzewanie włączone na full (to był przełom styczeń/luty, więc zimno). I na posesji stał taki blaszany garaż, a w garażu... :crazyeye: jakaś masakra!! Nawet nie chce myśleć już o tym co tam było. Ale na szczęście tego ja nie sprzątałam. Poprzedni właściciele przyszli i to uprzątneli :eviltong:[/QUOTE]My tez mielismy garaz to posprzatania... Nie mam nawet sil tego komentowac :lol: Ale najlepsze jest za domem :loveu: [url]http://img708.imageshack.us/img708/6271/dsc4970n.jpg[/url] Jak posiejemy trawke, zasadzimy drzewka i wpuscimy trzeciego dalmata to bedzie idealnie :loveu: Caly dzien mordowalysmy sie z mama z tym ogrodkiem :splat: Robale, pajaki :scared:, pokrzywy do pasa prawie brrr.... Juz nie moge sie doczekac efektu koncowego :loveu: [quote name='Avaloth']a gdzieś jeszcze maja taką brzydką dalmatynkę Figę ? :diabloti::loveu: coś wymuszony chyba ten buziak, taki typu 'dam Ci już ciotka i spadaj' :eviltong:[/QUOTE]Hmmm chyba nie ma rownie paskudnej maszkary :diabloti: Oj tam, czepiasz sie :evil_lol:
×
×
  • Create New...