Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. http://vpx.pl/i/hI3iL.jpg :loveu: Sama mieszkalam na wsi i wiem, ze bez psiaka ktory przychodzi na zawolanie strach gdzies wychodzic :shake:
  2. Zawozilam do Rybnika pewnego schroniskowego kudlacza i wydawalo mi sie ze to swietne miejsce, stad moje pytanie :) DZieki za wyjasnienie ;)
  3. Czesc :loveu: Filmik naprawde swietny :) Niufy to takie powolne i wydawaloby sie znudzone psy :loveu: :evil_lol: [quote name='Luzia']Cień dobry :lol: Witam się i ostrzegam, że zamierzam wpadać częściej :evilbat:[/QUOTE] Luzia trollu :evil_lol:
  4. Wiele psow nie zalatwia swoich potrzeb od razu bojac sie ze spacer szybko sie skonczy, moze sunia nie miala zbyt wielu spacerow? Szybkie siq obok i do domu :shake:
  5. Ile odwiedzin :multi: Dawno tylu nie mielismy :loveu: [quote name='junoo'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9187.jpg[/URL] Gburek Figowy [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9286.jpg[/URL] mój książunio i te ząbeczki [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9527.jpg[/URL] jakbyś tak ewentualnie miała go dość to ja chętnie go przygarnę [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9455.jpg[/URL] [/QUOTE]No ja nie wiem czemu ona zawsze zaczyna wygladac jak dziad kiedy widzi ze robie zdjecia :evil_lol: Tak jak napisala Docha - chyba specjalnie. Zwykle zachowuje sie/wyglada normalnie, a jak widzi ze zaczynam sie bawic aparatem to wyciaga uszy do tylu (koniecznie jedno wyzej, drugie nizej:diabloti), mruzy oczy i odwraca leb :mad: ALe to pewnie jest moja wina, bo wczesniej gdy robilam jej fotki to czestowalam ja bardzo czesto fleszem po oczach, a to nie jest przyjemne :shake: Sama ja sobie tak wychowalam, gburek moj :loveu: Jak chcesz to jest teraz taka sunia do adopcji... :siara: [quote name='magdabroy'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9286.jpg[/URL] Trzeba jej było wianek na głowę zrobić ;)[/QUOTE]Nastepnym razem pomyslimy o wianku :evil_lol: [quote name='agaciaaa']Dokładnie [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9241.jpg[/URL] no i gdzie tu gburowatość? :loveu: Kolor piłki pod psa wybierany? [/QUOTE]Czasami nie zdazy zmienic miny :evil_lol: No ba :evil_lol: [quote name='docha']niebieska, nie poznaję młodej Sylwii ;) Figusia dobrze wie, że jest focona, to jest aktorka, jej minki są wspaniałe, zresztą Marcelego również :) słodziaki kochane.[/QUOTE]Boje sie troche zamawiania takich rzeczy przez internet, bo wiadomo ze cos moze wygladac na modelce cudnie a na normalnej dziewczynie juz nie, ale zobaczymy, raz kozie smierc ;) Cos w tym jest ;) [quote name='Luzia']A nie można by tak, żeby urodzić i zaraz były w wieku do pracy? :roll: W Chinach dają radę :diabloti::diabloti: A jak inaczej ? :eviltong: Chyba jacyś totalni desperaci musieli by być :evil_lol: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9158.jpg[/URL] Uwielbiam Go :loveu: Co do kiecki to ja nie doradzę, bo się nie znam. W mojej szafie nie uświadczysz nic bez nogawek :cool1: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9183.jpg[/URL] Ładna obroża :cool3:[/QUOTE] Przeprowadz sie do Chin :evil_lol: Bo w zwiazek wlasnie na tym polega - na braniu, ale i dawaniu czegos od siebie :diabloti: Oj Luzia. A nie chcialabys czasem ubrac kiecy, wysoki obcas i wyjsc z domu, zobaczyc miny znajomych? :diabloti: No dobra... jak Cie znam to iem ze to zupelnie nie Ty :evil_lol: To tak jakbym chciala Messiego w koszulke Realu wcisnac :evil_lol: Dzieki ;)
  6. Lostus :loveu: Dzielne kocisko :loveu: U nas tez zapowiadalo sie wczoraj pieknie... a pozniej mielismy grad i deszcz przez caly dzien :watpliwy: Moze dzis....
  7. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-i8IBFcVCiN4/T5QRGAoSyZI/AAAAAAAAHpk/t_F1gAFeI6U/s640/DSC08460%20%28Kopiowanie%29.jpg[/url] :mdleje: Bluznisz nazywajac ja paskuda :loveu:
  8. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9520.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9527.jpg[/IMG] Tyleee :evil_lol:
  9. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9286.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9299.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9301.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9375.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9455.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9204.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9225.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9241.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9274.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9278.jpg[/IMG]
  11. [quote name='magdabroy']Najlepiej zwalić na siostrę :evil_lol: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9158.jpg[/URL] świetna fota :loveu:[/QUOTE]No dobra nie zwalam wszystkiego na siostre. Te ktore wam sie podobaja robilam ja :evil_lol: [quote name='junoo']Sesja Marcela, rozumiem, że z dedykacją dla mnie xD:sweetCyb: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9115.jpg[/URL] suuuuper Marcel :loveu:[/QUOTE] No to ba :D Najwieksza fanka :megagrin: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9179.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9183.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9186.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9187.jpg[/IMG] "Cudowna", dumna Figowa :lol:
  12. Nic sie nie boj, obronie Cie :loveu: zadna siekiera mi nie straszna :razz:
  13. Mam jakies marne foty, totalnie bez obrobki i robione na auto :diabloti: Cofam sie :evil_lol: (niektore fotki robila mlodzsa siostra :lol:) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9101.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9110.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9111.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9115.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9158.jpg[/IMG]
  14. [quote name='BBeta']Hej :) [URL="http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/22/81/63/13/2281631352"]TA[/URL] jest ładna ;)[/QUOTE]Witaj :) Mi sie wszystkie podobaja i w doopie jestem ;) [quote name='Luzia']No tak a potem kto bachora utrzymywał :diabloti: A on by mi teren skarpetkami znaczył? :eviltong: Nie dzięki :lol: Ta chyba w kolejce do drzwi :diabloti:[/QUOTE]No mama :D A pozniej "bachor" by na Ciebie robil :evil_lol: Ty bys chciala zeby zawsze same pozytywy byly :diabloti: Pod klatka :lol: [quote name='magdabroy']No to kup białą :)[/QUOTE] I chyba tak zrobie :)
  15. I jak sie nasz chlopak ma? ;)
  16. Brakuje jej tylko idealnego wlasciciela ;)
  17. [quote name='ania90']oni jak zauwaza kota to sie ich nie da dowolac tylko leca za kotem a co sie z tym wiaze ze moga wpasc pod auto albo cos w tym stylu poniewaz mieszkam blisko ruchliwej drogi a ogrodzenie mam takie ze oni i tak znajda szczeline pod siatka i juz ich nie bedzie:shake:[/QUOTE] A nie mozecie chodzic na spacery w miejca gdzie nie ma blisko ulicy i kotow? ;)
  18. bisciut, moze byc taka? :diabloti: SIema gaduly :calus:
  19. Chyba obstawialabym biala... wyglada slodko :loveu: Jest jeszcze czarna, ale doszlam do wniosku, ze za duzo mam juz czarnych rzeczy :evilbat:
  20. Gratuluje :) Madry, grzeczny Butkus :loveu:
  21. Od jakiegos czasu poluje na jakas fajna kiecke :loveu: Zastanawiam sie pomiedzy tymi ;) [url]http://img847.imageshack.us/img847/8318/image1xxl2.jpg[/url] [url]http://global.images9.fotosik.pl/1514/ec120eb4238e230c.jpg[/url] [url]http://global.images9.fotosik.pl/1514/5ff4eb7819519817.jpg[/url] [url]http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/22/81/63/13/2281631352[/url] [url]http://img828.imageshack.us/img828/9238/91071466.jpg[/url] Mnie najbardziej podoba sie ta ostatnia :loveu: Ale mam juz podobna, wiec pewnie predzej zdecyduje sie na ktoras z tych koronkowych :loveu:
  22. [quote name='Luzia']Wcale nie będę na taki stan rzeczy narzekać :lol: Przynajmniej nie będę musiała koło chłopa łazić :evil_lol:[/QUOTE]Moglabys go wychowac by to on lazil kolo Ciebie :evil_lol: Z nimi jest jak z psami :evil_lol: [quote name='magdabroy']Na te 5 minut jakiś chętny się napewno znajdzie :evil_lol:[/QUOTE]W kolejce sie ustawiac beda, jak to faceci :evil_lol:
  23. Luzia wez sie za siebie bo stara panna zostaniesz :evil_lol:
  24. Trzymamy kciuki i liczymy na relacje! :multi:
×
×
  • Create New...