Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Czesc Kochane (gaduly:evilbat:) :multi: Nadrobilam zaleglosci :loveu: FOtki z wystawy - TO SA ONKI?! :crazyeye: Niektore z nich naprawde wygladaja jak kundle :lol: A tybetany rzeczywiscie skromnie owlosione :lol: Dozie :loveu: Jak mi sie marzy dozek niemiecki :loveu: http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6129.jpg TRAWAAAAA.... jaka milusia w dotyku :evil_lol: Zaciesz Torkowy boski :loveu: Teos obracaj sie chlopie :kciuki:
  2. [quote name='Naklejka']Ten pies jest głupi :P Nie dość, że się przejadł, to dalej sępił i chciał więcej... [/QUOTE] A myslalam ze tylko ja mam takiego bezmozga w domu... :mdleje: A czy on tez tak ma, ze jak widzi zarcie to caly sie trzesie? :lol: Bo ja nie wiem co mam z Marcelem zrobic zeby sie uspokoil.... dostaje adhd w jednym momencie :lol: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-t12v2kcmhxA/T66go4RRdNI/AAAAAAAAGcc/ZaMsIfQqX_M/s640/IMG_6928.JPG[/url] DObra fota :roflt:
  3. [quote name='kalyna']to Wy tam aż takie słońce macie? u nas od kilku dni pochmurno i chłodno :loveu: czyli dla mnie raj ;) To ty szybko zbieraj się w garść, bo lato dopiero przed nami.... ale faktycznie tak poleżeć sobie, albo spać na dworze :loveu: ja pewnie poszłabym pod drzewo, w cień :diabloti:[/QUOTE]2 dni temu bylo piekne slonko i upal, a od wczoraj znowu deszcz :shake: Ja tez nie lubie mocnych upalow :watpliwy: [quote name='ania90'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9155.jpg[/URL] Marcelek przybity do pionu :evil_lol:[/QUOTE] On najchetniej by z niego nie schodzil :evil_lol:
  4. Troche Marcelka ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9154.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9155.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9169.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9170.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/g.jpg[/IMG]
  5. Czesc Kochani :multi: Dziekujemy za odwiedzinki i pamiec o nas :) Po weekendzie nadal sie zbieram. Ubralam swoje super wysokie buty na sobotni wieczor, a ze przeciagnal sie on do niedzielnego popoludnia... tak moje stopy przypominaja mi o tym do dzis :lol: Ale jest gorzej... Wczoraj wzielam psiaki, kocyk, pilusie i poszlismy nad jeziorko posiedziec i sie poopalac. I polozylam sie na kocyku, slonko pieknie swiecilo, bylo taaaak pzyjemnie i... Zasnelam :oops: A teraz mnie tak cholernie pieka plecy :placz: Nigdy wiecej :placz: Jedyny w tym plus jest taki, ze tz musi mi sparowac kremikiem plecki co kilka godzin :diabloti: :cool3: Zasze staram sie widziec plusy :evil_lol: Ale pocieszam sie ze nie jest ze mna tak jak ze znajomym, ktory lezy w szpitalu z rozleglym poparzeniem plecow... :mdleje:
  6. Lepiej siac panike. To na pewno psu pomoze. Ja stad nic zrobic nie moge. W samochod nie wsiade i nie przyjade, bo do Grafita mam nie 100, a grubo ponad 1000km. Na dalsza wymiane zdan zapraszam na pw. [B]Marchewko[/B], jesli bedzie potrzeba przekaz prosze moja deklaracje z lipca na taxi dla Beaty, ja w nastypnym miesiacu przesle ja ponownie.
  7. [quote name='Lolalola']............boje sie o Grafita..........mam nadzieje,ze zyje i ze nie jest jakos zle...[/QUOTE] Przesadzasz. Czekam na wiesci.
  8. Tez czekam na wiesci :(
  9. [url]http://img825.imageshack.us/img825/623/27856015.jpg[/url] Odmlodniala :loveu: Pobyt u Magdy jej najwyrazniej sluzy ;)
  10. Tora pewnie mysli "no niech ona juz urodzi i da mi w koncu chwile spokoju" :evil_lol: Cofam to co powiedzialam o weekendzie.... czuje sie bardziej zmeczona niz w tyg... :mdleje:
  11. Zazdroszcze... ale glownie nie z tego powodu :loveu: Czym zajmujesz sobie czas? Szydelkujesz? :evilbat:
  12. SObota, weekend.... jak ja na to czekalam :lol: :loveu:
  13. Sialalala fotki ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9148.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9144.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9143.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9138.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9134.jpg[/IMG]
  14. http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_5966.jpg ACOTO? :evil_lol: Jaki scur :loveu: Kolyska bombowa :cool3:
  15. Dziekuje za info. Porozglaszam troche poza dogo :(
  16. Dzieki :loveu: Figowa to taki pryczor, ktory na spacerach siedzialaby najchetniej na doopie i obserwowal okolice ;) Pileczek nie lubi, jedynie w domu czasami dostanie zajawki na szarpanie pluszaka :evilbat:
  17. Wiesz co wetka ma troche racji, bo za duzo meczyc psa ktory ma problemy ze stawami tez nie jest dobrze, ale bez przesady.... Rasta i 20min :grins:
  18. [U][SIZE=5]Prosze was kochani o glosik w ankiecie na dogomaniaczke z Wroclawia:[/SIZE][/U] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj%21-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj%21-%29[/URL]
  19. Haha zycytuje to samo zdj... [url]http://vpx.pl/i/KyAIM.jpg[/url] CU-DEN-KO! :loveu: A szczeniaki to najgorsze wsrod psow co moze byc, niewinnie i slodko to tylko na zdjeciach :lol: Wspolczuje :lol:
  20. To oni nie wiedza komu psa oddaja???? :mdleje:
  21. Biedna Torzasta :shake: Takie paskudztwo jej sie czepilo, niech sobie idzie juz.... Nie jest mile widziane :lol:
  22. Macie garsc fotkow :D [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9130.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9128.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9125-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9108.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9105.jpg[/IMG]
  23. :: FiGa ::

    Diana :)

    Latajaca kropka :loveu: I wszystkiego najlepszego ;)
×
×
  • Create New...