Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Wlasnie, jak Sonia reaguje na malego? ;)
  2. Cleo, juz wiesci sa. Inny psiak znalazl dom u tej rodziny. Grafitku gdzie sa Twoi ludzie? :(
  3. [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_5811.jpg[/url] Aaaaa :loveu: Piekne ujecia Madziu :loveu: A Bira rzeczywiscie mistrzyni z ta swoja mina :evil_lol: Latajace fafle molosowatych sa zaje*iste :loveu:
  4. Nie maaaaaa :placz: A co to za Leczo? Cos przegapilam? :hmmmm:
  5. Moj Marcelek ucieka przed takimi terrorystami z mina "Weeeeeezcie to ode mnieeeee!!!!" :evil_lol:
  6. Piszac "ciapkowce" masz na mysli psa i aparat :razz: To zyczymy udanych ujec, ktore to beda cieszyc nasze oczy i zmysly po poludniu :diabloti: Milego spacerku :loveu:
  7. Wiosenna trawka dzisiejszego poranka :loveu: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/ssssssmalesssss.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8952hhjjj.jpg[/IMG]
  8. Wolalabym zeby mi sie 2 psie jajka rozkleily niz 1 suczy brzuch, wierz mi :lol: Takiego stresa jak wtedy nie mialam chyba nigdy. Wsadzilam sucz do auta i jedna reka prowadzilam,a druga trzymalam ten nieszczesny brzuszek.. Uaaa... nigdy wiecej takich sytuacji :lol: Bede adoptowac wysterylizowane suki :lol:
  9. Genialne sa te Twoje skarbki :loveu: Antos jaki grzeczniutki :loveu: Cudo :loveu:
  10. [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/000_0839.jpg[/url] Jak to wyglada :evil_lol:
  11. [QUOTE=makot'a;19022875] A gra nazywa się Aion :diabloti:[/QUOTE] Ooo super :diabloti: I jak Ci sie podoba? Ja ciupie czasami w WoWa, pvp kocham nad zycie :loveu:
  12. No kalyna zaskoczylas mnie! Nie bylo mnie 2 dni na dogo i co zastaje? GRATULACJE :loveu: Zdjecia SOni i Ciapa super :loveu:
  13. Mysle Madziu ze niebawem wlasnie nastapilo :diabloti: Dzien dobry :calus: Ale wam dobrze spacerowicze ;)
  14. Cudowna metamorfoza :loveu: Szorstkowlosy ONek? :lol:
  15. Na swoje szczescie yorki sa malenkie, a tacy terrorysci naczesciej wzbudzaja usmiech u obcych ludzi ;) Bo widzisz taka pchelke ktora udaje "kozaka", a tak naprawde tupnac na nia i zacznie uciekac :evil_lol:
  16. Te latajace pilki nie przeszkadzaly czlonkom zespolu? ;)
  17. Trzymam za slowo ze bedziesz nam wszystko relacjonowac :diabloti: To rusz tylek i wyjdzcie poza teren ogrodka ;) NA PEWNO jest gdzies tam u was to ustronne piekne miejsce, ktore tylko czeka az je odkryjecie i wykorzystacie jako tlo do pieknych zdjec :loveu: :evil_lol: To wyobraz sobie co czulam jak weszlam do pokoju i zastalam sunie ktora mimo moich wszlkich staran rozwalila sobie szwy sterylkowe... Malo zawalu nie dostalam -.-
  18. ALez tam u was pieknie! :)
  19. "Chyba Ty" :mad: Niedobra jestes :evil_lol: Bowski Sopelek :)
  20. Witajcie sobotnio :) Weekendowo :) M sobie grilujemy dzisiaj :evil_lol: Milego wieczoru :loveu:
  21. :: FiGa ::

    Diana :)

    Ale wiekszosc projektow pokazywanych na takich pokazach i tak zostanie zapomniane, bo nikt tego nie ubierze :roll: A ja walcze zeby szczupla byc :mad: To ze niektorzy maja tak naturalnie wg mnie jest niesprawiedliwe :evil_lol:
  22. Ciapulec i frisbee ulala :razz: A pancia uczyla sie juz rzucac? :razz: Bo to jest chyba najtrudniejsze :evil_lol: I avek swietny! :klacz: Makota tak z ciekawosci zapytam, jaka? :diabloti:
  23. Dajcie linka, tez chce zobaczyc :loveu:
  24. Ludziom wydaje sie ze yorki to zabawki, pieski na kanape. Ale mimo swej niewielkiej wagi nadal sa terierami i te terierze charakterki w nich siedza :diabloti: U nas tez sa sprzeczki o zabawki :shake:
  25. Figowa tez uwielbiala wygrzewac sie na balkonie :) A Miunia jest piekna, taka delikatna :loveu:
×
×
  • Create New...