Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. To gratulacje ode mnie :loveu: I dzien dobry ;) U nas znow dzis upalnie :loveu:
  2. No to teraz kciuki... zeby Grafit sie spodobal :) Marchewo gratulacje! :loveu:
  3. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9039.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9037.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9036.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9032-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9046.jpg[/IMG]
  4. Ciesze sie niesamowicie ze fotki sie podobaja :loveu: A skoro tak to nastepna porcja... :evilbat: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9044-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9042-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9043.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9041.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9040.jpg[/IMG]
  5. A ja jak bylam wege to przytylam strasznie wiec wrocilam do miecha :diabloti:
  6. Wiecie dla Grafita, psa ktory jest tak naladowany energia ze biega po drzewach, autach, krzywdzace byloby zamkniecie w mieszkaniu. Pewna byc nie moge, moja opinia opiera sie jedynie na tym co pisalyscie o Graficie tu na dogo. Ogrod, buda, kolezanka do zabaw, kochajacy czlowiek. Czego wiecej mu trzeba? To jest nawet wiecej niz mi sie marzylo dla niego :loveu: Mysle ze warto sprobowac, ale wczesniej odpowiednio upewnic sie ze dom jest ok.
  7. [quote name='magdabroy']Figowa jeszcze ma kawał życia przed sobą i będzie dobrze ;) Dobrze, że ma Marcelka obok, bo to zawsze jakiś "dopalacz" dla niej :) A zdjęcia śliczne :loveu:[/QUOTE]Mam nadzieje ze jeszcze wiele przed nami. Dzieki niej zaczelo sie krecic w "psich sprawach", adpcjach, schroniskach itp. A najlepiej ma moja 12 letnia siostra, ona nie pamieta domu innego niz z nia tuchtajaca wiecznie u boku :) A Marcelek to rzeczywiscie jej motywacja ;) [quote name='monika&karol']Zdjęcie jest boskie :lol: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8990.jpg[/URL] Szczerze mówiąc to nie widać na zdjęciach takiej różnicy wieku :) Figa ładnie wygląda i nie jeden pies w jej wieku chciałby się tak dobrze trzymać :eviltong:[/QUOTE]Dziekuje :) Wiele osobek mi to mowi, ze sie trzyma i nie wierza jak mowie ze za chwile 10 ;) Ale zachowanie jej sie zmienilo znacznie, wyglad tez, nie jest juz ta mloda, tryskajaca energia wredota. Skora gdziniegdzie zaczyna jej zwisac, ale i tak jest piekna :loveu: [quote name='kalyna']woooow ale szalejesz z fotami dzisiaj :loveu: wszystkie takie piękne, że aż wstyd wstawiać swoje :roll: no to napiszę, że ona na 10 lat na pewno nie wygląda.. na wiele młodziej :) pocieszę Cię, bo w sąsiedztwie mam dalmatkę, która będzie mieć już z 13-14 lat... ona już była dorosła zanim ja dostałam Barrego. Barry odszedł 2,5 roku temu, gdy miał 9. A Dalmatka nadal na spacery chodzi :) jest o wiele spokojniejsza niż jak była młoda, ale na tamten świat jeszcze się nie wybiera :) A Marcelek to gooowniarz :D a z drugiej strony 10 lat to na spa sporo, więc mogą zacząć dokuczać stawy czy spowolnienie... hmm może zainwestujesz w jakieś preparaty na stawy, jak tam Cię niepokoją?[/QUOTE] Przestan, u Ciebie przynajmniej cos sie natych fotach dzieje :evil_lol: Iiii... mam ich wiecej! :diabloti: U nas jest 14 letnia sunia w typie ktora probuje brykac :D Chodzi sztywno i powoli, ale jak widzi moje psy to sie ozywia i chce sie bawic, smutny widok, ale i cieplutko sie robi w srodku jak widze jej pania patrzaca na nia jak na najwiekszy skarb :loveu: Ogladali ja weci, macali, przygladali sie jak chodzi i mowili ze nic nie ma i jestem przewrazliwiona (nie chcialam dac sie tak latwo przekonac) :diabloti: I na wszlki wypadek dostalismy tabletki wzmacniajace stawy, przez jakis czas je podawalismy i byla lekka poprawa. Teraz kupujemy RC dla starszych psow chroniacy wlasnie stawy, FIgowa juz rok na nim jedzie i jest ok :) Ale ja nadal jestem przerazliwiona :lol: I kazde jej potkniecie rejestruje zeby w zarie potrzeby gonic do weta o pomoc, boje sie ze bedzie ja bolalo a ona mi o tym nie powie :(
  8. [quote name='Kaaasia']Znam to doskonale :evil_lol:[/QUOTE]A masz przy okazji cyrki w postaci popiskiwan, czasami wycia? :evil_lol:
  9. A ja nie znosilam polskiej muzyki kiedys. Ale powolutku sie nawrocilam ;) Happysad, Coma, Strachy na Lachy, Pidzama porno :loveu: Takie luzackie i jednoczesnie zyciowe kawalki maja ;) I ja tez chce kocys zobaczyc :multi:
  10. I znowu dzis jakas baba sie na mnie krzywo popatrzyla jak zawolalam do krowy "Figa".... chyba ja przechrzcze na starosc :lol: Tu jest wielu wlochow i krzywo patrza jak wolam w ich jezyku do psa "Cip*a chodz do mnie" :evil_lol:
  11. I wiecej Marcelka ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9026.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9025-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9023-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9022.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9020.jpg[/IMG]
  12. Kolejne Marcelkowe [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9016.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9013.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9012.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9010.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9009-1.jpg[/IMG]
  13. To juz babunia :loveu: Ja strasznie boje sie tego wieku :shake: Figowa juz ma odpaly ze stoi godzine w jednym miejscu i patrzy w podloge albo sciane. Siada tak by oszczedzac tylne lapki :( To wszystko mnie rozwala, bo pamietam ja jak nie mogla znalezc sobie miejsca i non stop rozpierala ja energia :loveu:
  14. U nas swoje robi tez wiek krowiastej. Marcelek fiu bzdziu, 3,5 roku, a Figowa zbliza sie do granicy 10 :( Kora babunia czy po prostu len?
  15. ...kocham Cie, juz posmarowaleeem TOba chleb... :loveu: :evil_lol: A teraz kto wie o co chodzi? :razz:
  16. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-3Rt38C9plXg/T5KL2hRVcMI/AAAAAAAAJlU/1gQmZWcxO1U/s640/11032012113.jpg[/url] Im bardziej w prawo tym wiekszy bzik :evil_lol:
  17. Przeciez byl :diabloti: Czy ma byc jeszcze jeden? :razz:
  18. http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_5708.jpg ale fajne :loveu: Ale ja bym chciala zeby tak Marcelek mial w doopie inne psy i zajmowal sie pileczka w ich obecnosci :mad: Nie zlicze ile pileczek zgubilismy w trawie bo Marcelowi wlaczyl sie "OOOO PIESEK PIESEK PIESEK KOCHAM PIESKIIIIII!!!!" :watpliwy: :evil_lol:
  19. Witamy sie serdecznie, piekne zdjecia ;) [url]http://img859.imageshack.us/img859/8297/photo0018w.jpg[/url] To jest wprost genialne :loveu: Prince to cudny psiak, ma taka mocna, samcza budowe pyska - kocham to w dalmatach :loveu:
  20. [url]http://img405.imageshack.us/img405/9774/dsc4603n.jpg[/url] Jak ja uwielbiam taki jezor zwisajacy bokiem o mamooo :loveu:
  21. Witam wagarowiczke ;)
  22. Zdjecie zrobione pod nogami Marcelastego [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9007.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9001.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9000.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8999.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8998.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Anecioreczek']Marcel mowi "seeeerr" a Figa mówi " fuuuu" xD[/QUOTE]:megagrin: Ten tekst swietnie ich okresla - MArcel zawsze chetny, a Figowej nic sie nie chce :evil_lol: [quote name='kalyna']a myślałam, że w końcu kitem będziesz foty robić :) hmm to dama z niej a nie pies :D[/QUOTE]Wyszlam z kitem, bo wkurzylam sie na scura :megagrin: A jak przypomnialam sobie jak sie foci kitem to i scur juz problemow nie sprawia :grins: Ze smakiem robilam jej fotki i sa kilka stron wczesniej. Ale scurem nie da sie niestety tak zeby sunia zrobila "oooo smaczek", a juz zupelnie kiedy sa dwa psa do focenia na raz :lol: Przynajmniej ja tego nie ogarniam. Podobnie jest z rzucaniem pileczki i foceniem jednoczesnie. Niezla gimnastyka i sprawdzian refleksu :evil_lol:
  24. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8997.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8995.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8993.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8990.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8988.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...