-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No to Lui bierz sie do roboty :evil_lol: Czesc gaduly :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Siemano :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Tez bym tak chciala... zeby wspolnie z TZ zdecydowac ze TERAZ staramy sie o dziecko :loveu: Ale to tylko wtedy jak bede miec ustabilizowana sytuacje finansowa i psychiczna, bo na razie to jestem w ciaglym biegu, nie wysypiam sie i o niczym podobnym nie ma mowy :lol: To kiedy masowo stajemy sie mamuskami? :evil_lol: Magda juz zaczela i daje przyklad :evil_lol: A moja znajoma dzis poronila :( Co prawda jest to osobka ktora z byle powodu histeryzuje (co tez pewnie bylo powodem poronienia :() ale mimo wszystko strasznie szkoda :( -
Moze w tej turze znajdzie sie DOM... :modla:
-
Odpowienia dawka milosci i ciepla i sunia poczula sie bezpiecznie :)
- 196 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatyńczyki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Pewnie chciala wam pokazac ze zle to robicie :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='junoo'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9008.jpg[/URL] Boziuuu jaką on ma śliczną tę sznupkę :calus: ukradnę Ci go:megagrin: a za Justyśkę... :obrazic:[/QUOTE]A bierz... :megagrin: Po 2 dniach ciaglego upominania sie o uwage oddalabys go z powrotem :megagrin: Oj nie fochaj :calus: Justysko :loveu: [quote name='ania90']kropki:loveu:[/QUOTE] Witaj Aniu ;) [quote name='monika&karol']Zamiast zachwycać się kropkami to zachwycam się Amelką :loveu::loveu: Piękna jest!!! Całuski przesyłam dla małego człowieczka :kiss_2:[/QUOTE] Oj Amelka to mi strasznie w glowie zawrocila :loveu: Jeszcze pare razy ich odwiedze i bede chciala swoja Amelcie w domu miec :lol: To w ogole dziwne jest. Nasi rodzice w naszym wieku (mam na mysli ok 20 lat) mieli juz dzieci, to bylo normalne. Owszem, mam kolezanki, ktore maja juz dzieci, ale nie sa to szkraby ktore byly w 100% planowane. Ja np bylam planowana, moja mama urodzila mnie jak miala 21 lat :grins: Ja czuje sie za mloda na to by zostac matka (chociaz czasami skreca mnie jak widze takie malenstwa :loveu:). Mimo wszystko wyznaje przekonanie ze dzieci sa fajne tylko na zdjeciach. Albo tylko na chwile :evil_lol: Jednak moja mama powtarza mi, ze natura sie kiedys o to upomni :diabloti: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Tora widziala ze wam to marnie idzie i postanowila pomoc :evil_lol: Torka to pies pracujacy :grins: -
Nawet nie waz sie myslec o zawieszeniu galerii ;) Piekne zdjecia :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']A ja myślałam, że z tym jak z seksem i tego się nie zapomina :evil_lol:[/QUOTE]Oj po dlugim celibacie i w seksie mozna zgubic wprawe :evil_lol: [quote name='Vilena'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9023.jpg[/URL] Jaka poważna babeczka :evil_lol:[/QUOTE] Burak jeden :loveu: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
A co bylo w uwadze? ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Pokaze wam jeszcze raz Amelke, bo tamte fotki wcielo :loveu: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9058-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9061-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9120-1.jpg[/IMG] Ech... z drugiej strony kit takich fotek nie zrobi.... wiec i tak zle i tak nie dobrze :lol: Porzucilam calkowicie na jakis czas robienie fotek, a jak wzielam do reki aparat po tym czasie to nie wiedzialam od czego zaczac :lol: Musze sie nauczyc uzywac go znowu :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dzis zdjecia z kita. Chyba do niego wroce, bo wychodza mi lepiej niz te ze stalki czy tele :lol: -
[URL]http://img528.imageshack.us/img528/2375/dsc07186z.jpg[/URL] No mega jest ta fota :)
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Czesc buraki ;) Ja tej reki na ostatnim zdj nie zauwazylabym gdybys o niej nie napisala :lol:
-
Ojej Luii... przykro mi z powodu Stefcia... :( :calus: Lapka biedna....
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9032.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9042.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9077.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9079.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9081.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8971.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9008.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9009.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9011.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9023.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Cierpliwosci ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8925.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8940-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8942.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8943.jpg[/IMG] -
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Alez one sie kochaja........ :loveu:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
http://vpx.pl/i/APV8.jpg Haha jaka mina i poza :evil_lol: WIdac ze Twoje skarby sie kochaja :loveu:
-
Wolac TOZ, pies zaniedbywany jest :evil_lol: Szybkiego powrotu do zdrowia :calus: Ogladam piekne fotki, szczesliwego do granic psa :loveu: To jest najpiekniejsze w ratowaniu psiakow, to ich szczescie ze los sie odmienil i dal tak wiele :) Wielkie gratulacje postepow ! Po malym kroczku a jednak bardzo wiele z Brutkiem wypracowaliscie :klacz: Trzymajcie sie cieplutko ;)
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Fotka z butelka jest swietna :loveu: Cudnie ogladac takie szczesliwe kropki ;)- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_5600.jpg Swietnie wyglada za tym badylem :loveu: