Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. :: FiGa ::

    Diana :)

    [url]http://i922.photobucket.com/albums/ad63/lucawer/DSC_8152.jpg[/url] poruszone :diabloti:
  2. http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_5766.jpg Uposledzona Torka :loveu: (Teos no obkrecaj sie no, no! :kciuki: Bo juz ciotka zakwasow dostaje :diabloti:)
  3. Od nas tez wszystkiego dobrego :loveu: :multi:
  4. http://vpx.pl/i/pDyeY.jpg Czy to jest glut? :evil_lol: http://vpx.pl/i/I3A40.jpg Sonia jaki waryjot :loveu: Uwaga pirat drogowy :evil_lol:
  5. Niekoniecznie nadwaga moze byc jego przyczyna ;) Kot mojej kuzynki ma je co chwile, a to taki dziki wyplosz co ciagle na niedozywionego wyglada ;) A co do milosci malego do Soni to uwazaj bo moze ona pogrzebac Twoje plany co do jego socjalizacji. Maly bedzie sie od niej uczyl ;)
  6. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8971-1.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8973.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8980-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8978-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8975.jpg[/IMG]
  7. Mam nadzieje ze jutro bedzie pieknie bo planujemy rowerowa wycieczke z Marcelkiem ;) Pileczkowania ciag dalszy ;) Grupowe ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8942-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8940-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8939.jpg[/IMG] Moja bedzie, moja! [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8944.jpg[/IMG] MOJAAAAA!!!! [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8946.jpg[/IMG]
  8. Jak cos zajdziecie to deklaruje 40zl miesiecznie dla biedaka.
  9. Beatko mozesz przeslac mi filmik na [email][email protected][/email] ? Wrzuce go ;)
  10. Znajde i wypatrosze :mad: :evil_lol:
  11. Zapisuje sobie psiaka... Wysyp bid w kropki nie ma konca... :(
  12. Czuje sie spokojniej ;) Moim zdaniem Grafit powinien tam zostac, kolejna zmiana miejsca to kolejny stres dla tego psa. Z niecierpliwoscia czekam na filmik :oops:
  13. Ja sobie usiadlam na trampolinie, wiec tez do czarnego ciagnelo... :diabloti: Slonko wyszlo ludzie! :sweetCyb: A jutro mam wolne :loveu: Lepiej nie widze :loveu: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8938-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8936.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8935.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8932.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8931.jpg[/IMG]
  14. Wiesz nagram filmik z moim goopikem, Marcelastym i porownamy :diabloti: Moje psy tez panicznie boja sie lazienki :evil_lol:
  15. Jak przyjdzie do oceny to powiesz "Tora siad" i bedziecie sie ladnie obie usmiechac :evil_lol:
  16. Koniecznie :diabloti: Choc Torka moze sedziom sie nie spodobac.... chyba ze nauczysz ja podzas chodzenia ciagnac doope za soba po ziemi :evil_lol:
  17. Swianiak :loveu: [url]http://i1174.photobucket.com/albums/r610/Korba996/Wiosenne%20treningi/_DSC8507.jpg[/url] Haaa genialne :loveu:
  18. Madziu, jeszcze tak odchodzac od tematu Teosia (:kciuki: :kciuki:)... Zabierz no kiedys Torke na wystawe i pokazcie wszystkim jak wyglada owczarek niemiecki :diabloti:
  19. Figowa tez mi przy MArcelku odmlodniala ;) Frodo jest mlodym psiakiem, super ze ma z kim wariowac :diabloti:
  20. [url]http://images40.fotosik.pl/1554/5bbb7da95ea6c8bfmed.jpg[/url] Piekna!
  21. :: FiGa ::

    Diana :)

    Motylek :loveu: I Dianka :loveu: :loveu: :loveu:
  22. [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Majowka2012Sajno/100_6470.jpg[/url] Uaaa, jak na tapete :loveu: Pieknie tam mieliscie :loveu:
  23. Siemacie glodomory :diabloti:
  24. A u nas teraz okropny deszcz... wiatr... gradu do pelni nieszczescia brakuje :placz: A skora mi schodzic nie bedzie... nieeeeee, nie chceee :placz: Piecze mnie caly czas.. :(
×
×
  • Create New...