-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
My mielismy podobna sytuacje ostatnio jak Ty z rotkiem :shake: Wiem jaka przerazona musialas byc :shake: Pogadaj z tym kolesiem, ew zglos go do strazy miejskiej :angryy:
- 1616 replies
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Śnieg na początku lata, to jest najlepsze :D[/QUOTE]Tam lezy i w srodku lata :loveu: Wszyscy rzucalismy sie sniezkami :) [quote name='Ptysiak']Nie mamy dość :eviltong: Ja lubię oglądać zdjęcia :) [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0472.jpg[/URL] gdyby nie kropeczki to mógłby się zgubić w tym śniegu :D[/QUOTE]Jeszcze pozalujecie swoich slow :evilbat: Wyobraz sobie spacery noca w zimie... :evil_lol: [quote name='Ada_Mirra']trochę mnie nie było a tu tyle nowości :mad: robisz bajeczne zdjęcia! :loveu: jesteś samoukiem? :lol: Wyprawę niezlą mieliście z tego co widzę hihi :D[/QUOTE]Zdjecia jak zdjecia :grins: Samouk, do tego nadal zielony w niektorych sprawach :evil_lol: Ale dziekuje ;) Ale mielismy sytuacje w czwartek :mdleje: Pojechalismy na miasto z Marcelastym i po drodze naturalnie musielismy zahaczyc o McDOnalda :D Wychodzimy zza rogu a tam stoi pani z dwoma ASTami na smyczach. Psy zbaranialy w pierwszej chwili zaskoczone, Marcelkowi wlaczylo sie "pieski pieski pieski!!!! Pancia pieski!!!!!", a w nastepnej skoczyly w naszym kierunku ujadajac... Ich wlascicielka (NIE WIEM JAK TO SIE STALO) puscila smycz kiedy te sie szarpnely, wiec psy mialy wolny dostep do Marcela :( Ja juz mialam najgorsze w glowie :( Psy pedem w nasza strone.... Zaslonilam Marcelastego soba i wystawilam noge zeby w razie potrzeby go bronic (nie uderzylabym psa, ale w obronie jestem w stanie wszystko :angryy:) ale na szczescie nie musialam bo moj TZ zareagowal blyskawicznie i zlapal pierwszego biegnacego ASTa, doslownie!, w locie za szyje a pozniej za obroze. Drugi pies byl na tej samej smyczy wiec TZ odciagnal oba.... Ich wlascicielka malo nie spalila sie ze wstydu i wcale jej sie nie dziwie. Moglo dojsc do tragedii :shake: Gdyby te psy Marcela dopadly.... Nawet boje sie myslec :( Doczlapalismy sie jakos do stolika, nogi sie pod nami uginaly, w glowie krecilo od tego naglego skoku adrenaliny we krwi... A Marcelasty nieswiadomy niczego patrzyl tesknie w strone PIESKOW i popiskiwal cichutko..... :stupid: Do auta wrocilismy szerokim lukiem omijajac pania z psami. Do dzis mam ciary jak o tym mysle. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0495.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0496.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0522.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0566.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0573.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0473.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0475.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0482.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0483.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0487.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91']Ehh, no cóż poradzić... Nawet po kastracji mu tak od razu nie przejdzie... :shake:[/QUOTE]Wiadomo ze nie od razu ;) Waham sie co do tego. Mimo wszelkich zapewnien ze kastracja nie zmienia psa ja w to nie wierze. Figowa zrobila sie odwaazniejsza, bardziej terytorialna i dominujaca w stosunku do innych psow na wlasnym terenie i w jego okolicach. U Marcelka troche wiecej pewnosci siebie na pewno by nie zaszkodzilo ;) Ale jesli pojdzie w druga strone to wole go nie kastrowac :shake: [quote name='ania90']ladna sesja z gor:loveu:[/QUOTE]Dziekuje :loveu: [quote name='kalyna']Łoo Jesssssso jakie cudne fotki nie wiem czego bardziej zazdroszczę tego wypadu bo kocham góry, czy takich cudnych zdjęć z tego wypadu... zdjęcia wody rewelacyjne a Marcelek chyba był w siódmym niebie, że mógł tak pobiegać po łonie natury aż oglądam ten zdjęcia i już słyszę ten szum wody [/QUOTE] Bylam juz na tym szlaku 2 razy i pewnie jeszcze nie raz tam zawitam :loveu: Jest cudownie, a szum wody jest wszechobecny, miejscami ogluszajacy, uwielbiam to :loveu: [quote name='magdabroy']Ja chcę na Bawarię [/QUOTE]Kuperkiem krecic i Teosia przewracac, a nie bawarie jakies tu :mad: (swoja droga musze dzis nadrobic i dowiedziec sie... a noz sie obrocil a ja znowu w plecy z wiadomosciami :oops:) [quote name='Ptysiak']Ale cudne zdjęcia !!![/QUOTE]Dziekuje! :) [quote name='Vilena']A co to za góry? Czy w Niemczech wszystko musi być ładniejsze niż u nas? No może oprócz kobiet bo Polki przecież najładniejsze są Ta woda taka czysta... góry rewelka, cudowne widoki jak w raju A Figowa nie była z Wami? Ciotka, nie wykastrowałaś Marcelinka jeszcze - bardzo nie ładnie [/QUOTE] Niemcy maja pociurpane z ochrona srodowiska i czystoscia. DLatego woda taka czysta itp. My jstesmy w tych sprawach daleko za nimi :shake: Figowa na calodniowe wypady sie nie nadaje ;) Gdyby Marcelek byl normalnym psem to podejrzewam ze juz dawno bylby bez jaj :diabloti: Ale on nie przechodzil tak jak wszystkie psy jakie mialam okresu buntu, nie bylo prob gwalcenia nas (Figowa przechodzila sama siebie :D) czy pluszakow :lol: Smialismy sie w domu ze ten pies naturalnie w lebku wykastrowany jest, a jajca to tylko atrapa :diabloti: Az do teraz. Dopiero 4 letni pies zaczyna wykazywac zainteresowanie suczkami :shake: [quote name='magdabroy']Alpy Chyba, że Figowa wybrała się gdzieś indziej [/QUOTE]Alpy Alpy :loveu: [quote name='docha']pięknie Marcel przeskakuje przeszkody, a tarasy nad wodospadem są wspaniałe. Nasza Dosia też uwielbia ganiać po górach, skacze po skałkach jak kozica[/QUOTE]Marcelkowi tylko rozki dokleic i tez za koze moglby robic, brode ma ;) Wiem, ze pewnie juzmacie dosc :lol: ALe innych nie mam. Od tygodnia pada deszcz i aparat lezy na polce. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0420.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0421.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0427.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0439.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0472.jpg[/IMG] -
Halo halooo....
-
Brak slow na komentowanie tego, maile poszly. Jest zmiana, od teraz trzeba maile slac bezposrednio do Suwalk. Zapiszcie na pierwszej stronie. http://www.pzl.suwalki.pl/indi.php?id=kontakt
-
Co tu tak cicho... :candle:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0369.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0396.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0397.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0410.jpg[/IMG] Dalej trzeba bylo sie niezle przedzierac, wszedzie lezaly drzewa... Marcelek dawal rade ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0418.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0314-1.jpg[/IMG] Marcelek pietro wyzej [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0316.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0320.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0321.jpg[/IMG] I tu na smyczy bo bylo juz bardzo stromo [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0339.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0226.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0229.jpg[/IMG] Tydzien wczesniej szlak byl zamkniety, zasypany :razz: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0236.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0255.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0303.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Wiecej z gor [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0174.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0180-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0191.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0200.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0224.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='docha']Marcel nie jest wykastrowany?[/QUOTE]Nie :shake: Mielismy to w planach, ale ciagle bylo cos wazniejszego. I nigdy nie wykazywal podobnych odruchow, wiec nie spieszylismy sie z tym. A teraz rozkojarzony jest potwornie na kazdym spacerze :mdleje: Trzeba bedzie sie jednak zastanowic nad tym :cooldevi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Jakas sunia w okolicy ma cieczke i Marcelek nie jest boski. Jest koszmarem na 4 lapach :placz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ja niby tez nie, jednak wole na nie patrzec niz dotykac :lol: -
Przystojnego kolege ma Mikulec :loveu:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Hahaha moje psy robia to samo :evil_lol:
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Widze ze nie tylko my mielismy nakrapiany wypad w gory :multi: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-oaQSZbg9pAA/T8uba4mTPQI/AAAAAAAABaY/OoONpF2C4nU/s640/DSC_6575.jpg[/url] CZego ona od nas chce? :evil_lol:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Ale mi smaka narobilas :mdleje:
-
MOtylki piekne :loveu: No i Dianka oczywiscie tez ;) A jak sie kociak sprawuje? ;)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='docha']piękny szum wody :), a to jest mieżdunarodnaja ekipa? czy tylko polska? Figusi na długie spacery już nie zabieracie? O. i traszka jest.[/QUOTE]Ekipa mieszana, polsko-niemiecka ;) Figowa dlugie spacery tak, ale calodniowe, meczace wypady juz niestety nie. Pozniej mamy problemy z wchodzeniem po schodach, lepiej nie przemeczac suni :shake: [quote name='magdabroy'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0089.jpg[/URL] a Marcelisty ma w dooopce zdjęcia :D Piękne górskie widoki :loveu:[/QUOTE]On ma wszystko (poza jedzeniem :D) w doopce :lol: Jak ja kocham gory :loveu: [quote name='Anecioreczek'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0154.jpg[/URL] Marcelowe łapki :loveu: widoki cudne! ale tego paskudzstwa bym na rece nie wziela! :P ( przepraszam to jest sliskiee!!!!) :D[/QUOTE] Ja tam tego nie dotykalam :evil_lol: A siostra jeczala ze obslizgle bleee :evil_lol: -
[url]http://vpx.pl/i/2012/06/04/ODz1.jpg[/url] Jak to rosnie... :mdleje: Witajcie :loveu: Gdzie to szkolenie dorwaliscie? Daleko miec bedziecie? ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
No to jak tam krecenie kuperkiem? Praktykowalas juz? :evil_lol: [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6431.jpg[/url] Taaaak, to Ci zdecydwanie wyszlo :loveu: -
Grafcio jak Twoj brzuszek? Nie schudles? :razz: