Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6499.jpg JAki piekny portrecik :multi:
  2. Juz jej nie kocham, wiec nie robie jej zdjec :evil_lol:
  3. Sprobuje z tym nawozem u mojego. Boje sie troche zeby nie przedobrzyc :roll:
  4. Dwa? :hmmmm: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0199c.jpg[/IMG]
  5. Piekne.... :) Fuksiku, WIEM, ze Ci tam dobrze :loveu:
  6. [quote name='Ptysiak']Jest wystawiany :) Bardzo się podobają :loveu:[/QUOTE]Wiec ma moje blogoslawienstwo :loveu: :evil_lol: Bardzo mi milo :multi: [quote name='kalyna']pańcia jak Marcelek tak się ciągle cieszy., że żyje to potem ogonka nie idzie zamrozić w ruchu :D foty są piękne ;) co tam 8 miesięczny... Gandi ciągle próbuje zdominować Ciapka.. od jakiegoś miesiąca :roll: więc niezły dominant mi rośnie :D[/QUOTE]Przy adopcji poza zmiazdzona lapa nie mowili o innych wadach fabrycznych, zglosze reklamacje :evil_lol: :mdleje: Czy mowilam juz ze nigdy nie zdecyduje sie na szczeniaka? :evil_lol: [quote name='magdabroy']Nacieszyłam oczy Marcelkiem i górami :loveu: Teraz poproszę Figową ;)[/QUOTE] Figowa ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0042-1.jpg[/IMG]
  7. Wooooow ile fotek :multi: Coraz wiekszy ten Twoj Ptys :loveu:
  8. [quote name='Ptysiak']Ma już 8 miesięcy tylko nie wiem czy Oni nie chcą go uczynić tatusiem w przyszłości :roll: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0765.jpg[/URL] śliczne!!! [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0824.jpg[/URL] i to... wow :) [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0844.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0953.jpg[/URL] to tak zasnęło się z głową w górze ?:D Piękne zdjęcia :) Idę spać bo znowu rano o 7:00 pobudka :D Dobranoc:)[/QUOTE]A wystawiany jest? :mad: Jesli nie to pranie mozgu trzeba wlascicielom zrobic :mad: I to mlody psiak, wiec przechodzi przez ten zwariowany okres ;) Przejdzie mu ;) Ciesze sie ze fotki sie podobuja :loveu: [quote name='docha']widok z parkingu na góry jest wspaniały. ,,,i te ujęcia koron drzew- super....i widoczki górskie :loveu: widać, że Marcel był padnięty, ale po takich wyprawach to psy dobrze śpią ;)[/QUOTE] Widze ze nie tylko ja nocny mark jestem ;) Czytam od deski do deski watek Maksia bez rzuchwy, jestem w polowie... :mdleje: Ciezko bedzie rano wstac... :lol: Marcelek naprawde spal mocno, ale panci pospac nie dal i o 7 skomlal jak zwykle ze chce na spacer :mad: Bez serca :mad: Musze wam kiedys nagrac jego spiewy jak uslyszy o spacerku albo te poranne jak sie go domaga :lol:
  9. [url]http://images41.fotosik.pl/1556/0521a9b29fce6f41gen.jpg[/url] To cudenko to ta sama Gaja?! :crazyeye: Cudownie wyglada malenka w porownaniu do tego jaka ja pamietam :multi: Podeslijcie prosze nr konta razem z kodem swift banku. Duzo nie pomoge bo juz obiecalam sobie ze za duzo na psiaki idzie :oops: ale jednak to jest silniejsze ode mnie :oops:
  10. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0935.jpg[/IMG] Tu juz sie nam padalo :lol: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0953.jpg[/IMG] Widok z parkingu ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0975.jpg[/IMG] Kooooniec ;)
  11. Ogon Marcelka naturalnie rozmazany :lol: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0843.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0844.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0851.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0863.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0923.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0799.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0805.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0824.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0829.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0839.jpg[/IMG]
  13. Ostatnia juz seria z gor ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0755.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0760.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0765.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0776.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0778.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Vilena']Nie lubisz hamburgerów? Jejku, ja uwielbiam! A te z McDonald są takie uzależniające :siara: Tak tak, tylko trzeba mieć warunki żeby je zapuścić, a ja w pracy zaraz bym je połamała ;)[/QUOTE]Przeciez to nie ma smaku :diabloti: Ja tez ciagle je lamie ;) Majac dwa psy nie da sie miec ladnych paznokci... ale walcze ! :evil_lol: [quote name='kalyna']ja tylko po to chodziłam do MC :D i byłam na fazie snikersowych :D A Szejka nadal nie spróbowałam..... :roll: o tak :loveu: w technikum to swoje naturalne miałam dłuższe niż tipsy koleżanek.... i codziennie inaczej pomalowane.. a teraz? kurna Soń jest tak roztrzepana, że co wyjdę do niej w dłuższym paznokciu to już go spisuję na straty...raz bawiłam się i miałam całe, więc byłam przeszczęśliwa i jak wchodziłam do domu to jakoś tak podskoczyła.. i co? po paznokciu... :D oczywiście, że my w każdej ilości akceptujemy zdjęcia :loveu:[/QUOTE] O taaaaak snickersowe byly genialne, ten karmel mniaaam :D Shakei sa cudowne, szczegolnie na upalne dni :cool3: A w liceum to mialam ciagle ciete pazury na 0, bo niestety koligowalo mi to z siatkowka i reczna ;) A teraz juz nie mam gdzie grac :placz: [quote name='Ptysiak']No i gdzie te zdjęcia ?:roll: Ciesz się, że Marcelek tak do suczek bo np. ten misio co wczoraj wstawiłam zdjęcia lubi tak też do psów :evil_lol:[/QUOTE]Juz za moment beda ;) Ojej to ja bym ciachala w trymiga :mad: Chyba ze to mlode jest i tylko glupi okres przechodzi? :lol:
  15. [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/IMG_4495.jpg[/URL] Ooooo Sarunia patataja :evil_lol:
  16. Bo kropki to idealne psy do rowerowych wycieczek :multi: Szukamy pana z rowerem :evil_lol:
  17. Mysle o Tobie piesku :(
  18. [quote name='Korenia']Zaginiona sara napisała "psa bez żuchwy sobie nie wyobrażam", więc ja pokazałam, że pies może tak żyć. Nie wiem Alu z czym masz problem... doszukujesz się drugiego dna, zupełnie niepotrzebnie.[/QUOTE]Padly glosy ze i wlasciciela trzeba ukarac za uspienie psa, wiec gdzie tu masz doszukiwanie sie drugiego dna? Mam wielka nadzieje ze uda sie wygrac te sprawe i zwyrodnialec zostanie przyzwoicie ukarany. Czy jakies nowe wiadomosci sa odnosnie postepowania? Wiem ze ukazal sie artykul w gazecie, ale czy jest cos ponadto?
  19. Tez uwielbiam storczyki :loveu: Mam 3, ale jeden cos nie chce zakwitnac :(
  20. :: FiGa ::

    ......

    Uwazaj z tymi duzymi zdjeciami bo mod Ci je w linki zamieni ;) A Luka piekny :loveu: I swietne te fotki z treningu ;)
  21. Lostek :loveu: Bruno :loveu: Kropeczki :loveu: :loveu: Cudne te fotki :multi: Takie calusne :evil_lol:
  22. [IMG]http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201006/1339281677_by_mwardzia.jpg[/IMG] Marzy mi sie zeby prawo w Polsce tak dzialalo...
  23. Wymknela sie wlascicielom z posesji. Szukali jej, ale bezskutecznie i juz przygotowywali sie na najgorsze. Zasugerowalismy obrozke z identyfikatorem, jednak sunia podobno takowa posiada, tylko nie miala jej tamtego nieszczesnego dnia na sobie. Wazne ze wlasciciel sie znalazl :multi:
  24. Tyle dni bez domku... :( Wiadomi kiedy kolejne odwiedzinki u Grafita?
×
×
  • Create New...