Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Ptysiak']Co do tego wicia... to ja chyba byłabym bardziej szczęśliwa od niej bo uwielbiam jak psiaki to robią :loveu::evil_lol: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0294.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE] Mina mowiaca "masz prze****ne" :D
  2. [quote name='docha']może nie są fachowe, ale ujęcia są wspaniałe- dynamiczne.[/QUOTE]DLatego pisalam ze musialabym sie rozdwoic, bo nikt mi psow nie nakrecic nie potrafi zeby zaczely sie wyglupiac i fotki sie same nie zrobia :lol: [quote name='Izabela124.'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0292-1.jpg[/URL] fajna fałdka jej się robi :D[/QUOTE] Zgredzior moj :loveu:
  3. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0353.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0398.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0427-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0431.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0296-1.jpg[/IMG] Uszko :( [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0300.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0306.jpg[/IMG] Pulpecik :lol: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0315.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0332.jpg[/IMG]
  5. Ostatnia tura zdjec z tamtego dnia ;) Te fotki nie byly robione przeze mnie, wiec z gkory prosze o wybaczenie :lol: Figowa pozowac chciala, ale niestety zostala okrutnie poobcinana na niektorych fotkach :( [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0269.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0285.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0292-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0294.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0295-1.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Ptysiak']Jak przyniosłam szczurka do domu to od początku stawiałam klatkę w pobliżu klatki koszatnika i tak powoli ciekawość wygrała. Zaczęły wychodzić do siebie, wchodzić do klatek i obwąchiwać no i teraz nawet nie zwracają na siebie uwagi czasami :D Na początku pilnowałam bardzo bo bałam się, że szczurek zrobi coś Lou ale teraz już wiem, że nic sobie wzajemnie nie zrobią :) Mam tylko problem z Ptysiem bo goni szczurka jak widzi ją na ziemi czy stole i usiłuje złapać za kark...:/ Na Lou tak nie reaguje. Chodzi za nim i piszczy. Jak przypomnisz sobie kawał to ja czekam :evil_lol:Mialam 2 koszatniczki i 5 szczorow i nie wiem o kogo balabym sie bardziej :lol: Bo i szczury i koszki laly sie miedzy soba jak kibole :D Figowa tez musialam pilnowac, bo choc nie ugryzlaby, bo jedynie nosem popychala to gorzej z lapami, lubila je przyduszac, pilnowalam by tego nie robila :lol: Na szczescie szczury sa dosc elastyczne :evil_lol: Ja sama kochalam je trzymac przodem do mnie i memlac w rekach, moje za tym przepadaly :) https://lh6.googleusercontent.com/-cOlHBXyL_H0/T9w87Sc2TTI/AAAAAAAAAhU/Nu8Nt4hnveQ/s655/12.jpg Smacznego :evil_lol:
  7. [quote name='Ptysiak']U Nas też słonecznie i cieplutko :) Zagłaskałabym ją po tym brzusiu :D:loveu:[/QUOTE]A ona wilaby sie jak waz pod Twoimi palcami bo uwielbia smyranie po brzuszku :evil_lol: [quote name='Vilena']Ale super foty, matko jakie te zdjęcia wszystkie są ostre! Ekstra!!! Ja też takie chcę robić :placz: W Bielsku też od rana super grzeje :) Wreszcie bo ostatnio ciągle padało. Niestety na 14 idę do pracy :roll:[/QUOTE]Przeciez wasze tez sa ostre :loveu: Zachwycam sie niesamowicie bo do tego masz chetnie wspolpracujace modelki! :loveu: :loveu: :loveu: Wszedzie cieplo :) Polacy beda miec fajna pogode na meczu dzis.... ojj ale sie boje :oops:
  8. [quote name='Ptysiak']Dzień dobry ;) Jak zwykle wszystkie zdjęcia śliczne :) [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0190-1.jpg[/URL] to mi się bardzo podoba:loveu: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0205-1.jpg[/URL] [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0246.jpg[/URL] sama sobie biegnij po tą piłkę :evil_lol: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0266.jpg[/URL] kocham jak one tak robią :):loveu:[/QUOTE] Dobry bo od rana mega sloneczny :loveu: Zastanawiam sie czy by nie wziac dzis Marcelka do miasta, na Marienpl, pofocic ludzi i ogolny zgielk najbardziej zatloczonej ulicy w Monachium :loveu: Dzieci mmmm :loveu: Zobaczymy czy nie wybiore wypadu nad jezioro :evil_lol: Dziekuje :) :loveu: A Figowa uwielbia to robic, moglaby w sumie nie przestawac :lol:
  9. Oczywiscie ze ten foch to na dogo ;) :mad: W sumie nie pisalam nic szczegolnego. Pytalam tylko czy koszatniczka i szczur dogaduja sie bez problemow i chwalilam wytrwalosc pluszakow, u nas szybko bylyby pozbawione wnetrznosci :diabloti: I napisalam kawal kontynuujac te wesola wymiane zartow, ale na chwile obecna nie pamietam juz jaki :evil_lol:
  10. Musisz nad soba panowac, chocby sie palilo i walilo musisz byc spokojna. Ja tez na poczatku reagowalam zdenerwowaniem na jego wybryki, z biegiem czasu nauczylam sie na to nie reagowac w zaden sposob i mowic do niego spokojnie "Marcel, nie boj sie". Problem w wiekszej mierze lezy w nas, wlascicielach :evil_lol: To nam bardziej trzeba tego psiego psychologa niz naszym czworonogom :lol:
  11. Dlugo nie pospalam :lol: Psy obudzily mnie na siq :mad: [LEFT]Patrzylam sobie z ciekawosci na googlach ile km jest z Jaworzna do Gwiezdzina... i chyba raczej nie skorzystam z podpowiedzi googli :evil_lol: [url]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/1.jpg[/url] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/2.jpg[/IMG] [/LEFT]
  12. I to co wredoty lubia najjjjbardziej :diabloti: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0258.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0259.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0264.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0266.jpg[/IMG] [I]I samolot ;) [/I][IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0267.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0220.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0223.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0229-1.jpg[/IMG] Reakcja Figi na rzucona pilke :megagrin: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0246.jpg[/IMG] I reakcja Marcela :lol: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0249.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0199c-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0204.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0205-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0209.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0213.jpg[/IMG]
  15. Wszyscy mi mowia, ze dobrze prowadze, a tu jedyny Marcelek tak naprawde jest szczery!!! :evil_lol: Ale tak naprawde to on od zawsze ma chorobe lokomocyjna (ale zawsze ja prowadzilam :megagrin:). I nie rozumiem czemu w pociagu i metrze ona nie wystepuje (nie zebym narzekala! :lol:) a w aucie nie posiedzi 5min i cala morde ma zasliniona :shake: Dzis bedzie troche wiecej Figowej niz zwykle ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0187.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0188.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0190-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0194.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0196.jpg[/IMG]
  16. http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6557.jpg OOoooo bombowe to zdjecie! :multi: No i ja tez licze na fotki nowej fryzury. Cholera tylko ja nowego imidzu nie mam, wszyscy do fryzjera ostatnio biegaja :D
  17. Moj pies jest dziwny ;) W pociagu pelnym ludzi jest mega wyluzowany, macha ogonem obijajac wszystkich wokol, a po wejsciu do zoologa dostaje oczoplasu i jakiejs mani (klapie zebami po swojej siersci, tak jakby cos po nim chodzilo). Najwieksza zmora sa wysokie i geste zywoploty. Dzis mnie mega zaskoczyl. Co prawda podszedl, powachal, po czym schowal ogon pod siebie i odbiegl na sztywnych lapach, jednak na moje "Marcel, nie boj sie" spojrzal na mnie, pomachal ogonem i usiadl na drodze tuz przy krawezniku jakby chcial powiedziec "spoko, nie boje sie, ale siedziec obok TEGO nie bede" ;) :loveu: Uspokoil sie bardzo szybko :loveu: Marto nosek do gory ;) Marcel dolaczyl do nas jak mial ok 1 roku, nie znalismy jego przeszlosci, nie ufal nam i naprawde bylo zle. Teraz ma 4 lata i poczynil niesamowite postepy. Jedynie chcialabym go jeszcze otworzyc na obcych. Ludzi nie boi sie do momentu az sie zaczna do niego odzywac, wyciagac rece. Szczeka, odstrasza. Ale dzis powachal wyciagnieta w jego kierunku reke i tylko burknal :loveu: A druga powachal i olal :loveu: Mam nadzieje ze zaczyna cos kumac i nie jest to chwilowa poprawa ;) Najlepiej jednak sprawa sie ma z obcymi odwiedzajacymi nasz dom :evil_lol: Szczeka, siada przed czlowiekiem, pakuje mu lapy na kolana, burczy i prosi o glaskanie jednoczesnie :evil_lol: Cieszy mnie bardzo ze to jego burkanie i darcie mordki to jedynie glosne oznajmianie o tym ze ON TU JEST, a nie cos gorszego podparte agresja lekowa :)
  18. Napisalam posta i mi go wcielo :placz: Foch i ide spac.
  19. [quote name='Pestka'][URL]http://i1174.photobucket.com/albums/r610/Korba996/Wystawa Lowicz 26052012/_DSC8890.jpg[/URL] a to co? :-o[/QUOTE] Pestko, to jest PIES :lol: Takie zwierzatko, ktore szczeka, na pewno kiedys widzialas :D A booooski jest, tak swoja droga :loveu:
  20. Witajcie ;) Ale mialam zwariowany dzien :lol: Rano do pracy na 2 koniec miasta, po pracy do TZta po dokumenty, z dokumentami do Autohausu (przyznali nam kredyt na autko :multi:), zmordowana wrocilam do domu by dowiedziec sie ze musze giac z powrotem do München po auto rodzicow do mechanika :placz: I znow godzine kisic sie w S i U :roll: Ale wzielam ze soba Marcelka, wiec mi sie nie nudzilo :multi: Ogolnie to byla 4 podroz Sbahnem Marcelka i jestem z niego dumna :multi: Siedzial grzecznie i juz nie chcial wychodzic na kazde otwarcie drzwi, patrzyl na mnie wzrokiem "to juz? idziemy? nie? eeech..." :loveu: I dal rade w godzinach szczytu w Ubahnie :multi: Ludz na ludziu a on pelen spokoj i luz :loveu: A jeszcze rok temu ta sama sytuacja wygladala zupelnie inaczej. Pies byl przerazony i chcial uciekac nie wazne gdzie byle do przodu!!! I tak 1,5h jazdy Sbahnami i Ubahnami przebiegly spokojnie, a 30min jazdy autem zaowocowalo pawiem :diabloti: Az tak koszmarnym kierowca jestem? :evil_lol: I przed chwila wrocilam do domu, bylam po mame w pracy..... Ufff w koncu ten dzien sie skonczyl :mdleje: [quote name='kalyna']taaa nabity jest.. bo jak patrzą na zdjęcia t gadają, że mógłby schudnąć, ale jak głaskają to widać, że nie za bardzo wypada mu schudnąć coraz bardziej nachodzi mnie myśl, że z jakimś bullem jest skojarzony.. kto wie co matka jego wyprawiała a raczej Staffikiem dlatego ja, jak mi Ciap za 15 lat odejdzie to będę też szukać psa coś w ten deseń..cobym nei musiała się martwić, że coś mu przez Owczarki sie stanie ja byłam w schronie chyba z 5 razy. i nie wytrzymałam więcej a pierożki [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/tttt.jpg[/URL] jakie zdjęcie [/QUOTE]Im grubszy tym lepiej, moglyby nim ONki kulac po podworku :evil_lol: I tluszczyk robilby za powloke ochronna :evil_lol: Cos w tym jest, ze Ciap to taki urodzony masochista :evil_lol: A moze 3 poczwarek? :diabloti: Nie bedziesz musiala sie martwic :diabloti: Dla mnie schron to hmmm... nie wiem jak to ujac. Jak wchodzilam do chroniska to przelaczalam sie na inna rzeczywistosc :D Bylam tylko ja i pieski nad ktorymi trzymalam piecze. Pomimo tego wszechobecnego i widocznego we wszystkich psich oczach cierpienia tam potrafilam sie wyluzowac i wiedzialam ze MUSZE TAM BYC, jestem potrzebna tym istotkom... Smutne, ale i krzepiace, kiedy widzialas jak za Twoja pomoca zamkniete w sobie psiaki otwieraly sie na ludzi, zaczynaly ufac, a nawet powolutku i niepewnie prosic o kontakt, dotyk.... :loveu: Niesamowite uczucie :) Pierogow narobilysmy ok 130 :mad: I do wieczora nie bylo nic :placz: Mama ciocie z dziecmi zaprosila :evil_lol: I pojedzone :diabloti: [quote name='magdabroy'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0079.jpg[/URL] dobrze, że to Figowa a nie Marcelek, bo byśmy za dużo zobaczyły [/QUOTE]Ciocia, Ty sie Marcelkowymi jajcami naciesz, bo ja juz powoli knuje, wiec za jakis czas nie bedzie Ci dane ich ogladac :evil_lol: [quote name='Ptysiak'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0079.jpg[/URL] zakochałam się Uwielbiam pierogi ruskie i z truskawkami też [/QUOTE]:loveu: Dla mnie najlepsze pierogo pod sloncem to te z kapusta i grzybami :loveu: [quote name='monika&karol']Te zdjęcia [/QUOTE] :loveu: [quote name='kamilka91'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0079.jpg[/URL] - aaa Figulec Uwielbiam! [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0186.jpg[/URL] - "o nieee, jestem cała mokra... " [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/tttt.jpg[/URL] - świetne! [/QUOTE] Czesc Kamilko :multi:
  21. Gdzies musi padac, teraz padlo na was :evil_lol: A jesli chodzi o zarty - lubicie suchary? :diabloti: Czarny humor jest najlepszy.... :evil_lol: Np najgorszy jaki slyszalam ostatnio... Jaka jest niejadalna czesc warzywa? . . . . . . . . . . . . . . . . Respirator :diabloti:
  22. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0172.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0178.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0183.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/tttt.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0186.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...