Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Ty calej winy na nas nie zwalaj :mad: Widocznie kiepsko machalas kuperkiem i Teos stwierdzil ze co sie bedzie wysilal :mad: :evil_lol:
  2. [quote name='monika&karol']Dokładnie - ludzie wybierają psa bo modny...jadąc do stajni, poznając nowego koniarza to słyszę, że ma Jacka. Blond, solarka i tipsy mają yorki/chiuaue a typowy dres kupi sobie amstafa/bulteriera :angryy:[/QUOTE] A masochisci biegaja z dalmatami :loveu: :evil_lol:
  3. Ja chce na weekend 30° :sweetCyb: Od 3 tygodni non stop leje :placz:
  4. Bedzie filmik bedzie filmik :sweetCyb: :evil_lol:
  5. Sie przylaczam :mad:
  6. Jaki ze mnie beznadziejny kciukotrzymacz :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6512.jpg Foczka :loveu:
  7. [quote name='magdabroy']Śliczna :loveu: nawet pomimo braku ogona ;) Szkoda, że nie mogę sobie pozwolić na drugiego psa (no i mam kota) :placz:[/QUOTE]Brak ogona dodaje jej swego rodzaju urok :loveu: Podobnie jak te klapciate uszy :loveu: Tez ubolewam ze nie moge miec jeszcze jednego :placz: [quote name='Vilena'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9620.jpg[/URL] O jacie, jakie to pyszne!!! [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9540.jpg[/URL] Brak mi słów! Ta piękność dech mi zapiera! Daj mi ją! :loveu:[/QUOTE] A bierz :D Poustawia Ci kropki po katach :evil_lol: [quote name='Ptysiak'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9618.jpg[/URL] o jak słodko :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]:loveu: [quote name='ania90']piekny oneczek:loveu:[/QUOTE]I bezdomny :( [quote name='kalyna']Bossss :mdleje: jaka piękna... aż kotka z góry obczajała teren, kto jedzenie rozdawał :D uwielbiam w tych pozach Marcela :loveu: edit. a może chcesz na odchowanie mojego szczeniaka? bo uwierz, że chwilami to wszystko opada :D[/QUOTE]Nie dzieki, jesli kiedykolwiek pojawi sie u nas sczeniak to nie bedzie on moj :D Wole dorosle psy :lol: A nastepny psiak to najlepiej by mial nascie lat. Wezme jakiegos dziarskiego dziadunia ze schronu, najbrzydszego jakiego znajde :loveu: zeby u mnie mogl doczekac sie spokojnie ostatnich dni :loveu: [quote name='Ptysiak'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-YJkHLsux2n8/Tla6NJiNkuI/AAAAAAAADXA/BF_6Kb9U13A/s500/2.jpg[/URL] O teraz doczytałam o niej... ale śliczności... gdybym tylko mogła... :([/QUOTE]Ja gdybym mogla to bym choc 5€ na hotelik sie zdeklarowala dla niej, ale juz cholera za duzo tych deklaracji zlozylam ostatniego czasu i moja kupeczka pieniazkow na motor stanela w miejsci :placz: [quote name='monika&karol']Jaki piękny kot chce więcej zdjęć :eviltong: Tyle wspaniałych psów szuka domu co się dzieje z tymi ludźmi...[/QUOTE] Postaram sie o wiecej ;) [quote name='magdabroy']We łbach im się poprzewracało :angryy:[/QUOTE] Bo teraz to niemodne :diabloti: Modne sa male pieseczki, najlepiej shih tzu, bo juz nawet jorunie z lask wypadly :diabloti:
  8. O prosze i Madzia meczy psiaki na rowerze :multi:
  9. Odwiedzalam Fuksika czesto, nie mozna go tak latwo zapomniec :loveu: Nie smuc sie, Fuksik na pewno by tego nie chcial. Wie ze masz psoego przyjaciela ktory sie Toba opiekuje ;)
  10. Pol nocy siedzialam tu i czytalam watek od deski do deski... :mdleje: Cudowna historia Mak-Siusiaka, pisana przez wiele osob o cudownych sercach. Lezka wiele razy stawala w oku, czesciej jednak z radosci niz smutku. Jestescie WIELKIE :Rose: Neris, Ty i Twoje szkraby szczegolnie... znoszac mrowkojadowe humorki. Piszecie tak tu wszyscy o darciu mordy i pomyslalam ze pewnie wiecej osob chcialoby to uslyszec :evil_lol: Moze krotki filmik ;)
  11. [SIZE=5][B]ONkowe cioteczki widzalyscie te pieknosc? :placz: [/B] [/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/217248-Czila-ze-stresu-odgryz%C5%82a-sobie-ogon.-Sunia-ju%C5%BC-w-hoteliku!-NA-CITO-DEKLARACJE?p=17941189#post17941189"] [/URL][SIZE=6][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/217248-Czila-ze-stresu-odgryz%C5%82a-sobie-ogon.-Sunia-ju%C5%BC-w-hoteliku!-NA-CITO-DEKLARACJE?p=17941189#post17941189"][COLOR=#ff0000]C[/COLOR][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/217248-Czila-ze-stresu-odgryz%C5%82a-sobie-ogon.-Sunia-ju%C5%BC-w-hoteliku!-NA-CITO-DEKLARACJE?p=17941189#post17941189"][COLOR=#ff0000]ZILA [/COLOR][/URL][/SIZE]
  12. Mi jeszcze nie zdarzylo sie by bateria mi padla ;) Jak widze ze mam ok 50% to laduje, dmucham na zimne :diabloti: My mielismy dzis identyczna sytuacje :shake: Tylko ja mialam rower i bylismy bardzo daleko od domu :D Wskoczylismy w gesty las z kropkami i przeczeklismy deszcz. Bo od wczoraj nekaja nas takie przelotne opady wlasnie i wiedzialam ze wystarczy chwilke poczekac ;) A raczej liczylam na to :evil_lol:
  13. [quote name='magdabroy'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9538.jpg[/URL] koteczek :loveu: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9618.jpg[/URL] jak się wczuwa w oblizywanie :D[/QUOTE] Figowa stanelaby na glowie zeby dostac troche smietany czy jogurtu :evil_lol:
  14. https://lh5.googleusercontent.com/-2EfdmchcE2k/T9SWZO30M9I/AAAAAAAAQjg/CcvoPpW_3h8/s720/DSC_8433.JPG Nieziemski :loveu:
  15. [quote name='magdabroy']Ty podła :mad: Faworyzujesz Marcelka :mad: Czyli przed każdym foceniem, Marcelek musi moczyć pyszczek :evil_lol:[/QUOTE] No dobra..... zeby nie bylo.... :evil_lol: Fotki ponizej ;) Marcelek skazany jest wiec na plywanie w jeziorku czy tego chce czy nie :evil_lol: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9538.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9540.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9618.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9620.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9627.jpg[/IMG]
  16. https://lh5.googleusercontent.com/-fEm5AP0o0Ks/T9OHaYUovFI/AAAAAAAAALY/aj-j61r-31g/s640/P6095782.JPG Jaki mrowkojad :evil_lol: WIecej prosimy ;)
  17. :: FiGa ::

    Diana :)

    Aaaaaa... nie wiem ktore cytowac :loveu: Kociak mmmmm :loveu:
  18. [url]http://img41.imageshack.us/img41/6489/dsc09392y.jpg[/url] Jaki bull :megagrin:
  19. Bajeczka sie przypomina ;) Nie ma zadnych tel o nia? :shake:
  20. Grafit sie przypomina....
  21. [quote name='magdabroy']Nie wierzę :eviltong:[/QUOTE] :evil_lol: :megagrin: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9441.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9444.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9448.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9452.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9453.jpg[/IMG] Ostatnio zauwazylam ze jak Marcel ma mokry pyszczek to AF widzi go wyrazniej :diabloti:
  22. http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6503.jpg Umieram normalnie :loveu: Marcelek tez tak czesto trzyma pileczke po wyciagnieciu z wody. Przednimi zabkami :loveu:
×
×
  • Create New...