-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Po dzisiejszym spacerze doszlam do wniosku ze powinnam sie sklonowac :roll: Byla z nami moja mlodsza siostra i jak prosilam ja by rozbawila psy to one patzyly na nia jak na idiotke... a jak dalam jej aparat do rak to przegladam teraz pelno zdjec gdzie albo widac noge psa i nic wiecej, albo pies jest mala kropka i nawet nie jest sie w stanie stwierdzic czy to Figa czy Marcel :watpliwosci: I zastanawia mnie jedna sprawa :roll: Marcel na spacerach w obecnosci mojej siostry zachowuje sie zupelnie inaczej. Jest spiety, to widac golym okiem. Nie wszedl dzis do wody tak gleboko jak wczoraj, bal sie. Na pilke tez nie byl dzis nakrecony tak jak normalnie, macie jakies pomysly dlaczego tak jest? :shake: [quote name='kalyna'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0049.jpg[/URL] się usiadła jak jakiś bull :D ** ja wychodzę z założenia, że człowiek musi dojrzeć do kolejnego psa... ja go rozumiem i nawet polecam trochę odczekać... najpierw Ptyś musi podrosnąć,a dopiero potem wprowadzać kolejnego psa, bo oba psy trzeba uczyć, a przy dwóch nowych to idzie to jak... :angryy::angryy: u mnie różnica jest Cip 5lat, Soń 3 lata, Gandi 3 miesiące :D wszystko po woli, bo to nie są sprawy aby się spieszyć ;)[/QUOTE]Bo Figowa to AST w przebraniu dalmata :evil_lol: Ale z kolei roznica wieku nie powinna byc tez razaca, tak mysle. U mnie jest np 6 lat roznicy miedzy psami i Marcelek nie ma sie z kim bawic na spacerach bo Figowa swoje zrywy do zabawy raczej ma rzadko ;) [quote name='Ptysiak'] To racja, mój mąż zanim nie poznał mnie to nigdy nie miał w domu psa. Lubi je bardzo ale nie miał zielonego pojęcia jak to to chować. No i prawda, że lepiej niech Ptyś podrośnie :) [/QUOTE]A moj TZ na szczescie ma psiaka i jest na jego punkcie zakrecony :loveu: Wiec jesli nam sie kiedys sytuacja ustabilizuje to na pewno i ja i on bedziemy miec po SWOIM czworonogu :loveu: [quote name='junoo']Jak ja kocham Marcela :multi: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0237fb.jpg[/URL] on jest taki radosny i pocieszny Figowa powaliła mnie ta miną xD [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0041.jpg[/URL][/QUOTE]I glupiutki, zapomnialas dodac :loveu: Figowa burak jak zwykle :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Musi byc czujny, zeby w razie powiklan szybko z niej wyskoczyc :evil_lol: -
[url]http://vpx.pl/i/2012/05/25/icRUK.jpg[/url] Jakie urocze :loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Jest tu na dogo watek amstafki Fioneczki, ktora rowniez miala strupki i nikt nie wiedzial co to... Uspili ja, tak bardzo cierpiala :( A szukali odpowiedzi wszedzie, nawet za granice wymazy szly i nic... :( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0095.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0096.jpg[/IMG] I Figowa glupawka... (stalam sie obiektem na ktorym wyladowala swoja frustracje wiec fotek niewiele :evil_lol) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0098.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0106.jpg[/IMG] I tarzanko ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0111.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0072.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0086.jpg[/IMG] Figowy ryjek [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0087.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0091.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0094.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0052.jpg[/IMG] Uwaga, pierwszy raz za pilcia.. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0055.jpg[/IMG] E niee, sama se idz... [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0065.jpg[/IMG] Drugi raz... :multi: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0068.jpg[/IMG] Bueee mokro... [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0070.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6238.jpg[/url] Piekna :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ada_Mirra']Melduję się u Was w pięknym wątku:loveu: super zdjęcia! Pozdrawiam :D[/QUOTE]Witamy serdecznie i zapraszamy czesciej :loveu: [quote name='magdabroy'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0041.jpg[/URL] pięknie Figowa reklamuje Wasze miasto :)[/QUOTE]Taak, jest zapraszamy do Monachium :D [quote name='Ptysiak'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0042.jpg[/URL] uśmiechnięta i szczęśliwa :loveu: Filmik pokazywałam, co chwilę mu jakiś filmik, artykuł, zdjęcie pokazuje z nadzieją, że się skusi na kompana dla Ptysia. Wzrusza się ale...niestety twarda bestia z Niego :( On myśli bardziej racjonalnie niż ja, że problem z wyjazdami już będzie z jednym psiakiem a co dopiero z dwoma, że jeden jak coś mu się dzieje to ja panikuję, nie jem, nie śpię itd... a co dopiero dwa, że finansowo też musimy się podreperować jak na razie a dwa pieski to już konkretny wydatek... no i zna mnie... nie skończyłoby się na 2 psach bo ja to wszystkie futerka bym przygarnęła i zrobiła zwierzyniec z domu :D[/QUOTE] Twardy zawodnik :evil_lol: Moze kiedys zmieknie, moze bdziecie miec lepsze warunki dla 2 psiaka w domu i wtedy sie zgodzi ;) -
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Skora nie piecze? :evil_lol:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Cudna jest :loveu:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
My tu rady dajemy, a jak przyjdzie sierpien to same bedziemy o male slowko skomlec :razz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A teraz UWAGA :cool3: sama Figowa ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0039.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0041.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0042.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0047.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0049.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
CO Ty mi kobieto kazesz robic... [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0035.jpg[/IMG] Figowa otrzepuje sie za kazdym razem gdy jest w wodzie :lol: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0031.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0028-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0026-1.jpg[/IMG] Coraz bardziej zanuzony :loveu: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0023.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Vilena miala te na mysli :evil_lol: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0237fb.jpg[/IMG] Ale od poczatku ;) Wejsc, nie wejsc? [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0010.jpg[/IMG] No w sumie to moge wejsc... [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0012.jpg[/IMG] Juz juz prawie serek jest moj... [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0016.jpg[/IMG] I co pancia nie wierzylas we mnie :cool3: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0007-1.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Wpuszcze je w bagno i same sie przemaluja :diabloti: Ale im budy na ogrodzie postawie :evil_lol: To pozostaje Ci samej sie bawic ;) To sa w sumie 2-3, no gora 4 guziczki do regulacji :diabloti: -
Jak swietnie doopa zamiata :loveu: :evil_lol:
-
Jaka Grzeczna DIanka ;) Figowa by zrobila uklon i wymachiwala tylkiem powarkujac :evil_lol: Ale ruchy ma podobne Dianeczka do mojej kropci :loveu:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Mam nadzieje :loveu: Mam fotki :multi: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
A jeszcze lepiej foci sie czekolady :loveu: Ostrosc sie ich trzyma i kolory sa zawsze super stonowane :loveu: Madziu sprobuj manualnie :D A jak nie, to moze jak kiedys bedziesz w moich rejonach to dasz mi swoj aparat do lap (o ile nie bedziesz sie bala :evilbat:) i mniej wiecej wytlumacze Ci o co biega :D -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Tak, ale moj TZ nie ma na tyle czasu dla psa jak narazie :( Bylismy nad jeziorkiem :multi: Pokusilam sie nawet o wziecie Figowej bo bylismy rowerem. Spisala sie dziewczynka :multi: A Marcelek to w ogole odlot :loveu: Sam wchodzil do wody po pilusie :loveu: Pekam z dumy :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ja tez jestem amator, a jesli chodzi o obrobke zdjec to lama totalna :evil_lol: U mnie na auto kropki sa przeswietlone, nie ma szans tym focic dalmatow :lol: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ale na manualu ustawiasz sobie raz i focisz.. nic wiecej nie zmieniasz :siara: A na fotkach roznica bylaby ogromna :cool3: Oj nie naciskam ;) Ale gdybys chciala kiesys sprobowac i miala pytania - wal :razz: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Wez ze w koncu sie przerzuc na manual :diabloti: To nie jest trudne, naprawde :cool3: Zuch chlopak :loveu: