-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Poproscie szkoleniowca o rady na nastepnym szkoleniu :shake: Wiem co czulas jak Butkus sie nie pojawial, ostatnio moja sunia tez tak pognala za zwierzyna i szukalismy jej 30min zanim okazalo sie ze wrocila sama do domu :shake:
-
http://vpx.pl/i/2012/06/10/NBg5w.jpg Cala trojca razem :loveu:
-
[url]http://i1133.photobucket.com/albums/m600/daaarciiia/IMG_0175-1.jpg[/url] Chyba niezbyt mu sie to podobalo :lol:
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Dlatego ja wiekszosc ubran mam w kolorze szarym :diabloti: Bo na bialych widac czarne wloski a na czarnych :mdleje: biale.- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']No to kiedy Marcelka tniecie?[/QUOTE] Trzeba bedzie rozejrzec sie po klinikach w Munich i wybrac taka ktora bedzie nam odpowiadac cenowo i nie bedzie za daleko. Chcialabym do konca czerwca miec to juz za soba. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Witajcie! :multi: Nie moglam sie zebrac zeby tu zajrzec :evil_lol: Pogode mamy okropna :placz: To ja juz wolalam zime od tego ciaglego deszczu :placz: A Marcel idzie pod noz. Definitywnie :mad: Wczoraj zobaczyl psa wczesniej niz ja, 100m dalej i po prostu rura za nim.... -.- Powachal sie, poskomlal i wrocil, a ja zapielam na smycz i godzine nie spuszczalam, taka bylam na niego zla :mad: A gorzej jak spotkmy suczke. Skacze wokol bidy i probuje sie do niej dobrac, nie reaguje na zadne komendy, musze podejsc, zapiac na smycz i odciagnac :angryy: [quote name='magdabroy']Ja się rzadko żywię w McDonaldzie, bo wolę KFC Ale milchshak'a waniliowego mogę pić codziennie [/QUOTE]W KFC jest Dlight Salat ktora uwielbiam jeszcze bardziej :D Ja ogolnie nie lubie zadnych hamburgerow, dla mnie to nie ma smaku. Zawsze podjadam TZtowi "na sprobowanie", ale gdyby dali mi calego to po gryzie bym zostawila. (czyjes zawsze smakuje lepiej niz nasze hahaha :evil_lol: to przekonanie zostalo mi jeszcze ze szkolnych korytarzy :megagrin:) [quote name='kalyna']śliczne zdjęcia to dużo się pewnie nachodziliście, a jacy zmęczeni pewnie padliście a co do Astów to z jednej strony Wam współczuję a z drugiej strony nie dziwię się tej Pani. Chodzi mi o to, że Soń jest cięta na inne psy, a też nie chodzi wiecznie w kagańcu. Tzn. kaganiec ma w dużych skupiskach psów jak wet i cała poczekalnia. Ale jak idziemy choćby ulicą czy pod sklepem to nie ma kagańca. Ale wtedy to ja mam oczy na około głowy. No i w razie nie pożądanej sytuacji ja ryknę aż mnie gardło boli i Soń się ucisza. No ale jak ja jestem spięta, bo obczajam teren to Soń to wyczuwa i nie jest z niej oaza spokoju No, ale ja w każdej sytuacji staram się jakoś reagować. No i Sonia ludzi nie kocha ale lubi A pod McDonalds jest małe prawdopodobieństwo przynajmniej u nas, że ktoś z psem tam pójdzie. na ale tez wyprowadzając takie psy to trzeba brać pod uwagę, że trzeba je utrzymać. Ja zawsze jadę gęba po ziemi ale nie puszczę smyczy. Sonia i Ciap (odpukać) mnie nie przeciągły..[/QUOTE]Dziekuje :) Zmeczeni bylismy na drugi dzien niemozliwie. Ale tylko my. Marcelek jak nowo narodzony :D Tamta pani trzymala za luzno w rece smycz i nie spodziewala sie ze psy jej zwieja :shake: Dobrze ze ja mialam Marcelka na smyczy bo on by do nich podlecial mimo ich ujadania :shake: Dopoki go nie wyciacham chyba skonczysie beztroskie bieganie bez smyczy :( [quote name='Ada_Mirra']Super zdjęcia nooo! Ja do McD. to tylko po "szejka" czekoladowego, ciastko jabłkowe lub Mc Flurry <3 [/QUOTE]Mc Flurry mniaaam :D Kiedys byla seria z Magnuma, najlepsze lody na swiecie :loveu: Pozniej zmienili na Snikersowe, Twixowe i jakies tam :evil_lol: A teraz jakies lesne g*wna i nie jem juz lodow w MCD :placz: [quote name='Vilena']Zapomniałaś doliczyć jakieś 10 godzin drogi do Ciebie O kurcze, to jemu nieźle się powodzi [/QUOTE]Oj tam, wytnie sie :evil_lol: No ba ;D [quote name='Ptysiak']Mistrzowskie zdjęcia!!! Cudne, wszystkie [/QUOTE]DZiekuje :loveu: [quote name='Vilena']A w ogóle to fajnie masz z tymi kręglami. Ja nigdy nie grałam w kręgle, w Bielsku do niedawna była tylko jedna kręgielnia w dodatku w dyskotece, więc chyba nie wytrzymałabym gry przy "umcy umcy" [/QUOTE]Tu jest w czym wybierac jesli chodzi o kregielnie. ALe mamy jedna ulubiona, najlepsza naszym zdaniem i choc moglibysmy jezdzic do takiej 5km od naszego domu to smigamy do Monachium bo tam jest lepiej :D I jest muzyka, glosno, rozna ;) To jest swietny pomysl, bo nie tylko gra sie ale i dorze bawi tanczac, spiewajac itp :loveu: [quote name='magdabroy']Ja lubie kręgle, ale zawsze "po" mam połamane paznokcie [/QUOTE] Oj tak, z tym sie trzeba pogodzic niestety :diabloti: Czesto przed wyjsciem zeruje :placz: Paznokcia na kciuku, bo inaczej moge narobic wiecej szkod :shake: [quote name='docha']ja też nigdy się tym nie znudzę [/QUOTE] Cieszy mnie wiec ze moge wrzucac dowolna ilosc zdjec, a wy niezmordowanie bedziecie je ogladac :loveu: [quote name='Vilena']Oooo to ja przynajmniej nie miałabym czego łamać [/QUOTE] Dlugie paznokcie SOM fajne :D [quote name='kamilka91'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0578.jpg[/URL] - Marcelasty jak się wtapia w tło, prawie go nie widać [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0652.jpg[/URL] - piękne! Chcę jeszcze [/QUOTE]To zaraz bedzie jeszcze :diabloti: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Madra Torka :loveu: -
Ptysiak :loveu: Nigdy nie myslalam o tym by nazwac psa tak, jak ulubione ciastka. Hmmm :hmmmm: Gdybym miala wybierac moj pies pewnie nazywalby sie Knopers, Milka albo Zelka :evil_lol: Mi z kolei marzy sie zeby kiedys psiaka nazwac Barca, Messi, Iniesta (Inka ;)), albo Suzuki, ooo :evil_lol: A co do czekania na DIII to lotto mnie to ;) To tylko gra :diabloti: Nie zamierzam no life'ic, zanidbywac wszystkiego wokol i grac w gre :evil_lol: Jak mam czas i bardzo sie nudze, a pogoda nie nadaje sie na spacer czy zdjecia to zajrze :diabloti: W innym wypadku mam milion ciekawszych zajec :evil_lol: Kumpli Ptys ma groznych :cool3: I slodkich :loveu: Pilka nozna? KOchaaaam :multi: ALe hiszpanska :razz:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Udalo sie wyjac pileczke? :multi: -
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Ja czesto przed wyjsciem z domu biegne do lazienki i nawilzonymi dlonmi przeczesuje ubrania :evil_lol: Py dostepu do szafy nie maja, ale co chwile sie przytulaja i nie da sie uniknac paru wloskow na ubraniach. Zadne rolki czy odkurzacz do siersci nie pomagaly :watpliwy: Chyba tylko ogolenie na lyso pomoze :diabloti:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Laaaaa jacie jaki piekny... [url]https://lh6.googleusercontent.com/-9K04vlrt6oM/T9UGvAegSXI/AAAAAAAABgA/wW7HhWPWSNs/s640/DSC_6862.jpg[/url] :loveu:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Witajcie :multi: Znowu musialam nadrabiac :( Normalnie az glupio mi ze tak was zaniedbuje :oops: Torka moglaby byc terapeuta dla dzieci, a wyczytalam tez ze Lumpek moze robic za terapeute dla ludzi nieprzepadajacymi za kotami :evil_lol: Piekne zdjecia :multi: I ja tez mam psa ktory moczy wiecej niz brzuszek :multi: Marcelek moczy brzuszek i cala glowe podczas wyciagania pilki z wody... nie potrafi jej normalnie w zeby wziac tylko wklada cala glowe pod wode :lol: Ale nad jezioro nie chodzmy ostatnio wcale, bo pogody nie ma :placz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0725.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0726.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0732.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0739.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0743.jpg[/IMG] Uciekam sie zbierac na kregle, milego wieczorku kochani :calus: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Ja wolę Big Tasty Becon :loveu:[/QUOTE] Ja poprzestaje na gartenslat i milchshaku :evil_lol: Nie lubi sie tam zywic :diabloti: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0652.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0691.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0694.jpg[/IMG] Tam bylo wysoko.... wczesniej szlismy dolem miedzy skalami, pozniej gora i wiedzielismy to z innej perspektywy ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0695.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0709.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Doszly mnie sluchy ze nie macie dosc.... wiec jedziemy dalej :evil_lol: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0574.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0575.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0578.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0580.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0619.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Wiesz Figa, to że psy są "łagodne" dla dzieci itp. to super ;) Ale nie wierzę, że sytuacja z Marcelkiem była pierwszą w życiu tych astów i ich właścicielki :/ A skoro tak, to wiedziała, że nie jest wstanie nad nimi panować w obecności innych psów, więc powinna tak zabezpieczyć ich zęby, żeby innym zwierzętom krzywdy nie zrobiły.[/QUOTE]Mysle ze raczej nastawiala sie na to iz zawsze bedzie w stanie nad nimi zapanowac (stac i trzymac smycze, czekac az obcy pies przejdzie bokiem :lol:). Nie wiem co myslec :shake: Bylam przerazona i cholernie wkurzona, ale z drugiej strony sama nie chcialabym by moje psy wszedzie chodzily w kagancach :shake: [quote name='Vilena'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0495.jpg[/URL] Zabierz mnie tam! Sytuacja pod McDonaldem mrożąca krew w żyłach. A kupiłaś chociaż Marcelkowi bigmaca na odstresowanie? :D[/QUOTE]To wpadaj, to godzinka drogi ode mnie :cool3: Wsunal calego cheeseburgera :evil_lol: -
Ja musze tu czesciej zagladac bo pozniej musze przekopywac sie przez tony postow i nadrabiac :evil_lol: Jak sie Ptys czuje? CZytalam ze nie bylo za dobrze :shake: Fotki piekne :loveu: Filmik nieziemski :evil_lol: Bedziesz kiedys miala swietna pamiatke jak juz Ci Ptys wydorosleje i bedzie zrownowazonym psiakiem :evil_lol: Juz kiedys chcialam Ci to napisac. Powiedz mi, jak to bedzie wygladac, jak bedziesz szla z postawnym, budzacym respekt ONem na smyczy, ktos do Ciebie podejdzie i powie ze piekny pies i zapyta jak sie wabi, a Ty mu na to.... "Ptys" :evilbat: Nie krytykuje tego pieknego imienia, bron boze :lol: ALe pasuje mi ono bardziej do ratlerka niz poczwarka :evil_lol: Psa krzywdzisz :evil_lol: Diablo? Zamowilam w dzien premiery, ale wyczerpaly sie zapasy i czekam na 2 serie. Przelom czerwca/lipca :diabloti: Ale w II nie gralam. Jesli chodzi o Blizzarda to uwielbiam WoWa :diabloti:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Wiecie ASTy to osobny watek. Widzialam jak te psiaki ktore sie na nas rzucily bawily sie pozniej z dziecmi, wyskakiwaly do balonikow, szarpaly zabawki itp. One tylko na widok innego psa staja sie bestiami, do ludzi byly mega lagodne. Samo to ze moj TZ chwycil tego psa za szyje. Gdyby to byl inny pies to pewnie bysmy mu po calym zdarzeniu szyli rece w szpitalu :shake: Kaganiec? Moze. Na pewno wieksza czujnosc wlascicielki, oczy dookola glowy i kurcze szybka reakcja, jesli wie jakie jej psy sa w stosunku do innych czworonogow. Bo gdyby nie Tomek to na bank psy by Marcela dopadly :( Bo ona stala w miejscu i krzyczala cos tylko, na co jej psy nie reagowly zupelnie :angryy: To mnie byrdziej rozezlilo, brak jakiegokolwiek dzialania z jej strony, sami musielismy sie bronic :shake: -
Zakopane: znaleziono wycieńczona dalmatynkę w kolczatce
:: FiGa :: replied to sajtka's topic in Już w nowym domu
Sunia szczesliwie wrocila do wlasciciela. -
Dlaczego nikt Cie nie chce piesku :(
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Milo mi ;)