-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Ni to ladne, ni proporcjonalne :evil_lol: Najladniejsze ONki to te dorosle psiaki :loveu: Ale... o gustach sie podobno nie dyskutuje :evil_lol:
-
[quote name='magdabroy']Ale w PL nie ma poniedziałku wolnego :eviltong:[/QUOTE] O jakze mi przykro :evil_lol: Onki sa paskudne jak podrosna, bez urazy :lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0205.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0218.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0222.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0230.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0232.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0180.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0195.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0197.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0202.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0203.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0140.jpg[/IMG] Marcel w wersji romantycznej :lol: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0141x.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0143.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0164.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0171.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Deprecha :D [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0123.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0130.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0131.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0138.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0139.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nie macie pojecia jak zal mi bylo wracac do Niemiec, jak Miczulka tak bardzo mnie polubila ze lazila za mna krok w krok jak bylismy w mieszkaniu :loveu: Najchetniej to bym ja ze soba wziela :D -
Baterie dokupic to kwestia gora parudziesieciu zl, wiec lepiej ze padla ona, a nie sam aparat ;)
-
Nieee, nie mow ze aparat wam zdechl :( Ja tez jak patrze na moja sunie to czuje uklocie, teraz coraz bardziej widac po niej wiek, a kiedys to byl taki nieogarniety, wieczny dzieciak :(
-
Chuck Norris go nazwij :evil_lol: Aaaaaa :mdleje: Znowu mnie rozwalila ta fotka kropy :) :loveu: Uwielbiam jej rozstawienie kropeczek na pysku, wyglada na tak delikatna sunie :loveu: Bo Figowa to wyplosz :D
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
To ja czekam na zdjecia efektu koncowego :cool3:
-
[quote name='wykrywka'] To masz w avatarze, ale jakby negatyw :hmmmm: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-f3-gHwRPeJY/T7zyliIRhsI/AAAAAAAAARM/KA90zn8nNbw/s720/DSC00281.JPG[/URL][/QUOTE]Odwrocone :yes: Wiedzialam ze wchodzac tu poprawie sobie humor :loveu: Mlode niufy sa niesamowite :loveu: Klada normalnie na lopatki :D Nie wszystkie rasy sa ladne w mlodym wieku, mu np ONki srednio sie podobaja, z kolei dorosle sa piekne :)
-
[url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rastek/DSCF4182.jpg[/url] Jaka krzywa mina :evil_lol: Alez masz modelke no no no :razz: Stworzona do pozowania :loveu: Kochana, mam jedno pytanie do Ciebie ;) Moze nie bedziesz wiedziec, bo to spory kawalek od Ciebie, ale i tak jestes blizej niz ja :D Potrzebuje kogos z okolicy Szczecinka, robiacego dobre fotki do obfocenia jednego psiaka w hotelu. Oczywiscie zwroce koszty przejazdu, bo to jest bardzo wazne!
-
Witamy sie weekendowo :multi: Dlugo wyczekiwany w koncu nadszedl :lol: A do tego dlugi bo w pon tez wolne :razz:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
NOwa pilka? Swietna jest, taka miekka, moje psiaki to uwielbiaja :) Nie interesuja sie zbytnio np palantowymi, wola gumowe ;) [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6343.jpg[/url] Cudowna minka :loveu: -
Kolejna ziewajaca fotka.. :loveu: "Ziewanie to nie czynnosc, ziewanie to styl zycia" - JESTAN :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ptysiak']Mój zaczyna być zazdrosny bo Ptyś woli mnie i wszędzie za mną chodzi, może też to w przyszłości pomoże i skusi się na 2-go pieska jak przekonam Go, że tamten będzie Jego bardziej kochał :D[/QUOTE]Moj wlasnie dlatego chceswojego psa :evilbat: Bo moje sa we mnie wpatrzone i on sie czuje nizej w hierarchii :evilbat: [quote name='kalyna']dokładnie..bo starszy pies nie nadąży za młodziakiem :D hmm i czemu nie chwalisz się fotkami psa TŻta? bo ze spacerków są tylko kropiaste? :mad:[/QUOTE]Dlatego najlepiej zrobila Paulina (Vilena) :loveu: Miala szczeniola, teraz ma podrosnieta sunie i adoptowala druga w tym samym wieku :razz: Nie musiala sie rozdwajac z dwoma szczeniakami :D Fotki suni TZta byly juz na watku ;) To jamnisia o imieniu Mika :loveu: Ale niestety nie widzimy sie z nia, bo mieszka razem z tesciami w PL :( [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_6856.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_6858.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_6895.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_6851.jpg[/IMG] Byly aluzje zeby wziac ja do nas na chwile. Marcelek mialby kolezanke :razz: Ale niestety Miczulka nie lubi natretow i podejrzewam ze Marcelkowa milosc bylaby platoniczna :shake: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']A Marcelek się kiedyś nie zraził czymś do Twojej siostry?[/QUOTE]Raczej nie :niewiem: Siostra tez ogolnie dobze nastawiona do niego jest. To glownie przez nia Marcel jest z nami a nie grzeje doopki u jakiejs innej rodzinki ;) [quote name='kalyna']mam takie samo stwierdzenie :roll: dac mojej siostrze aparat, nawet wsio ustawione aby robić fotki to i tak klapa :mdleje: a o zabawianiu nie wspomnę :D hmm a może Twoja siostra za mało czasu mu poświęca? i nie jest przyzwyczajony do niej na spacerach?[/QUOTE] U nas plan dnia jest tak ustawiony, ze ok 7 wychodze z psami ja, siostra zaraz po powrocie ze szkoly ok12-13, bo mnie wtedy z reguly nie ma, po moim powrocie do domu idziemy na konkretny spacerek i wieczorem znow na 30min siq. Ostatnio wracam ok 17 do domu, a siostra do mnie z zalem, ze Marcel nie chcial isc z nia na spacer i byla tylko z Figa. To ja od razu panika ze mi pies chooruje bo ona na widok smyczy traci panowanie nad soba, tak sie cieszy :evil_lol: Ale jak mu pokazalam smycz to zdrowo reagowal :hmmmm: A moze to moja wina? Duzo wiecej ostatnio czasu mu poswiecam, kazda wolna chwile praktycznie i on sie za bardzo przywiazal? Ale to nie tlumaczy jego zachowania na spacerze :shake: -
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
[quote name='Vilena']Po takim czasie spędzonym na słońcu to nie możliwe, moje naturalne środowisko to cień i biała skóra :evil_lol:[/QUOTE]SZatan sie Toba interesuje! :evil_lol: Nie odgryziesz mi glowy? :evil_lol: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-9mriu9lKtTo/T75w7-VqMEI/AAAAAAAABTs/MLqUvfuBeSM/s640/DSC_6110.jpg[/url] On jest boski :evil_lol:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
Powodzenia!!!! :kciuki: -
Jak Ty mowisz ze on jest glupi... :watpliwy: