Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/06/af5b485696d0fcac1e7cb7037cbe0445.gif?1340039496[/IMG] :roflt: [IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/06/395abd2c86f0766cad670d6226e1e90a.gif?1340102831[/IMG] [IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/06/6c1453bd4890fc40bc32eb00b07c4569.jpg?1340103948[/IMG]
  2. [quote name='Vilena']No nie wiem czy Twój zamieniłby się taką laską ;)[/QUOTE] A co on ma do gadania :evil_lol: Tu 2 kropki i tu 2 kropki... pewnie nawet nie zauwazy :evil_lol:
  3. Tekst jest ok Marchewko ;)
  4. Obiecalam sobie ze juz koniec.... nosz kurcze :oops: Weszlam na watek Sama z fb. Moj tz ma jamnika w PL, ta sunia rozkochala mnie w tej rasie. Ech... niech zgine, ale macie ode mnie 20zl deklaracji stalej. Od nastepnego miesiaca, bo w tym juz nie dam rady. I zalicytowalam te piekna zielona bizuterie :oops:
  5. Tez chce faceta ktory oglada psiaki :placz: Zamienimy sie? :razz: :lol: Taaa czarny wyszczupla :lol: Ale w tej bedzie mi goraco w upalne dni, pozostaje mi ubierac ja tylko wieczorami ;)
  6. U nas tez duszno.... i nad jeziorko nie mozemy pojsc :( :placz:
  7. Ooooo to jest genialne :D [url]http://i1174.photobucket.com/albums/r610/Korba996/Portrety/_DSC8773.jpg[/url]
  8. :: FiGa ::

    ......

    Jaka radosc na pysku ;)
  9. Vilena o czyms nie wiemy? :diabloti:
  10. Autko fajna rzecz :loveu: Mozna dojechac w piekne spacerowe miejsca z psami :multi:
  11. [quote name='Ptysiak']To i tak mało :mad:[/QUOTE]Przyganial kociol garnkowi :mad: :diabloti: [quote name='magdabroy']Twoim przeznaczeniem jest czerń :diabloti: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0006-2.jpg[/URL] jaka Ty szczupła jesteś :crazyeye:[/QUOTE]Tez tak mysle :diabloti: Kropki dbaja o moja kondycje :lol: [quote name='Ptysiak']Sukienka śliczna i kolor najpiękniejszy na świecie :loveu: Jak ty w ogóle możesz na figurę narzekać...[/QUOTE]Kolor owszem, piekny, ale bez przesady zeby wszystko tylko czarne miec :lol: Nie narzekam ;) Napisalam tylko ze nie wygladam tak wystrzalowo jak pani na zdjeciu :D [quote name='Kaja10014']Ale Ty masz figurę :crazyeye: :mdleje:[/QUOTE]Spraw sobie drugiego dalmata :evil_lol: [quote name='Ada_Mirra']bosh zazdroszczę figury :crazyeye:[/QUOTE]:mdleje: Przesadzacie :lol:
  12. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-HUQ8WJBG8dg/T-CBDvw8KKI/AAAAAAAAHvA/03hZvRYeBRM/s640/IMG_9030.JPG[/url] Jaka paroweczka kochana :loveu:
  13. [quote name='magdabroy']To następnym razem jedz sama :evil_lol: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9693.jpg[/URL] on jest zarąbisty z tym jęzorkiem :loveu::D [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9728.jpg[/URL] [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9729.jpg[/URL] [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9746.jpg[/URL] [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9749.jpg[/URL] jak się Figowa wczuwa :D[/QUOTE]Tak zrobie :diabloti: Figowa zawsze tak wczuwa sie w lizanie wszelkich kubeczkow :loveu: [quote name='Ada_Mirra']nie dość że świetne zdjęcie z ozorkiem :loveu: to jak Figa się wczuwa w lizanie to ten jogurcik (czy co to tam było) spada! :crazyeye: genialne zdjęcia!! wiecej wiecej wiecej :loveu:[/QUOTE]To akurat zlapane totalnym przypadkiem, ale tez mi sie podoba :) :loveu: [quote name='Vilena']Figa, jak ja się cieszę, że znowu wstawiasz zdjęcia... :multi: Dziewczyno, te foty z językami są genialne!!! No rewelacja! :loveu:[/QUOTE] Dziekuje :oops: Wysmarus swoim dziewczynkom nosy jogurtem i do dziela ! :evil_lol: Przyszla dzis kiecka :multi: Nie wygladam co prawda jak modelka na zdjeciu, ale i tak jestem zadowolona :loveu: Poza jednym malutkim wyjadkiem. Pisalam ze wszystko mam czarne, wiec zrobie wyjatek.... CHCIALAM BIALA! :angryy: Zalicytowalam biala, a przyszla czarna. Teraz dzwonie do babeczki a ona mnie bardzo zaczela przepraszac ale nie maja juz bialych wiec wyslali czarna :roll: Dobrze ze sie wstrzymalam z kupnem bialych koronkowych szpilek bo stalyby teraz i kurzyly na polce :mad: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0005.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0006-2.jpg[/IMG] Zdjecia na swiezo, przed chwilka wyszlam z wanny, wiec sorki za jakosc :lol:
  14. W schronisku raczej rzadko o krzywdzenie psiakow z premedytacja.... poza nim niestety nie trzeba daleko szukac zeby sie z nim spotkac :(
  15. http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6606.jpg Mi tez sie szczegolnie ta fotka podoba :loveu: Krem pieczarkowy mniam :D Narobilas mi smaka, chyba skocze zaraz do sklepu po pieczarki :loveu: Ubranko dla Teosia :loveu: Piekny komplecik :loveu: Za jakis czas koniecznie zdjecia w nim! :diabloti:
  16. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9819.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9829.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9831.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9832.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9840.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9728.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9729.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9746.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9749.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9816.jpg[/IMG]
  18. Gniotkow kilka... ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9524.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9674.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9680.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9693.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9723.jpg[/IMG]
  19. Moze jak bedziecie cwiczyc posluszenstwo na lince to przyjdzie taki czas, ze spuscisz go z niej bez strachu o to ze ucieknie. Linka to niesamowita komfort psychiczny dla wlasciciela uciekiniera ;)
  20. Swietnie sie bawi w baseniku :loveu: I socjalizacja z psami widze, ze tez przebiega pomyslnie :cool3:
  21. Moja Figowa konczy za niedlugo 10 :mad: CIAPEK CI SIE STARZEJE??!! :mad:
  22. [quote name='kamilka91']Buuu, nie będzie już zdjęć znad wody? :-( Ale kicha :roll: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9518.jpg[/URL] - jaki nieogarnięty Marcelasty :evil_lol: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9478.jpg[/URL] - Figowa jak zwykle taka rozbiegana... :D:D[/QUOTE]Beda :diabloti: Ale przed wejsciem na teren rozejrzymy sie czy na pewno nikogo nie ma :p Czyli moze byc ciezko bo przez te upalne dni pelno ludzi siedzi tam calymi dniami :skahe: Goopek moj :loveu: Taaa, na najwyzszych obrotach bidulka :evil_lol:
  23. [quote name='Vilena']Rozglądam się właśnie nad czymś długowłosym :) Ochronę tam macie nad jeziorkiem? :D Figa, użyj uroku osobistego, to na pewno podziała na panów ochroniarzy :D [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9476.jpg[/URL] Jeszcze 0,5 sekundy i wpadnie do buzi :evil_lol:[/QUOTE]Rozumiem :razz: Nie podzialala :mad: bo bylam z TZtem :lol: :evil_lol: [quote name='magdabroy']Figa i Marcelek :loveu: No to dooopa z tym jeziorem :([/QUOTE]Straszna :( :placz: [quote name='Ptysiak']Dlaczego tak mało zdjęć ?? :eviltong: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9477.jpg[/URL] super:) Cudne masz te kropeczki na czterech łapkach :loveu:[/QUOTE]Malo? :mad: Na prawie kazdej ostatniej stronie jest ich duzo :mad:
×
×
  • Create New...