-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ptysiak']:evil_lol: Ubiorę się na czarno tak w swoim ulubionym stylu - gotyckim. Wezmę psiaka na wieczorny spacer. Będę szła z takim groźnym i poważnym DON-kiem przy nodze i jak będę Kogoś mijała to krzyknę piskliwym głupkowatym głosem " Ptysio, Ptysiaczku chodź do pańci no chodź Ciasteczko" :D [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0095-1.jpg[/URL] słodki brzusio :loveu: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0116.jpg[/URL] zgrabną ma ta dupcie :D [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0121-1.jpg[/URL] świetne zdjęcie :loveu:[/QUOTE]:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: Ja balabym sie jeszcze bardziej :roflt: A jak ten brzusio lubi byc drapany :loveu: No ba, Marcelek pracuje razem z pancia na figure :D Dziekuje :loveu: Woda sie swietnie ulozyla na tym zdjeciu :) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0116.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0119.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0120-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0121-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0150.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0101-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0103-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0110.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0112-1.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0115-1.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
To moze jakies fotki ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0093.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0094-1.jpg[/IMG] To co wredoty potrafia najlepiej... [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0095-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0096-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0097-1.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ptysiak']Wielki straszny zwierz o imieniu - Ptyś :evil_lol: A to dlaczego rozmazane ? :([/QUOTE]O jezu... :mdleje: Prawie zapomnialam :megagrin: W takim razie to bedzie wielki straszny zwierz do momenty az pani go nie zawola... :lol: Bo niestety ostrosc nie zawsze w Marcela trafi :lol: A wlasciwie to przewaznie nie trafia :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ptysiak']Zobaczymy co z niego wyrośnie :D Co znaczy nie będzie ? Jaki strajk ?:mad::angryy: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9036-1.jpg[/URL] to jest boskie :D[/QUOTE]Wielki, straszny zwierz :evil_lol: Strajk byl wczoraj, dzis juz moge chyba fotki wrzucic :lol: Ale rozmazane :placz: -
[quote name='Ada_Mirra']Olympus e-420 *wstydnis* nie jest to jakies super extra cos ale mi wystarcza hihi ;D[/QUOTE] Dopoki nie zajmujesz sie tym na powaznie, a jedynie cykasz fotki dla siebie i znajomych to jest to w pelni wystarczajace ;) Masz bardzo dobry aparat :) I jeszcze pytanie - robisz zdjecia manualnie czy na trybach auto ;) I CZEKAM NA FOTKI :multi:
- 1616 replies
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
A moze oczaruja do tego stopnia ze jakis dalmatek zamieszka w waszej okolicy :siara:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Druga połowa była super ;) Chwalę choć nożnej nie lubię :D No i chyba w żadnym meczu w tym euro nie wpadnie już tyle bramek co wczoraj ;)[/QUOTE]W meczu Rosja - Czechy tez bylo duzo bramek ;) (4:1) Szczerze mowiac ogladajac w tym roku mecze Polakow liczylam na to ze wyjdziemy z grupy :( -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Az tak dobry byl? :cool3: XXI wiek jest, powtorki sa, niczego nie stracilam:D -
A jaki masz aparat? ;)
- 1616 replies
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzien dobry ;) A ja bylam za niemcami. Ale meczu nawet nie ogladalam ;) -
Odwiedzam Cie Grafitku...
-
Cudo :loveu: Macie na codzien takie widoki? :mdleje:
-
Moja sunia tez tak ma. Rzadko, ale jednak. Wierzga lapami, posapuje i powarkuje jednoczesnie. Ale wybudzic ja z tego nigdy nie mialam problemu. Chcialabym wiedziec co sie tym naszym psiorom sni :roll:
-
5 mieś owczarek niemiecki boi sie wszystkiego/sunia w DT na resocializacji
:: FiGa :: replied to a topic in Strachliwość
Rower, psa i w las :diabloti:- 222 replies
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Bedzie dobrze, powodzenia! :multi:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Chyba od dzis bede go zabierac ze soba wszedzie :mad: I znajac zycie to nic ciekawego nie napotkam xD -
Troche pracy i fotki beda lepsze ;)
- 1616 replies
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Gratulacje :multi:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ada_Mirra']dobra tam, ale większość :D u mnie też multum w koszu :P a jak nie w koszu to nieudostepnione :evil_lol:[/QUOTE] Nie wiem czy wiekszosc, ale z tych co zrobie zawsze 1/4 wychodzi na swiatlo dzienne :evil_lol: Kurde wlasnie bylismy na krotkim spacerku i ogladalismy mega wypasiony zachod slonca. Zaluje ze nie zabralam aparatu :placz: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Na pewno bedzie grzeczny :loveu: Ale kciukow trzymac nie bedziemy bo Teos juz udowodnil ze buntownik jest i robi na przekor ciociom :evil_lol: