Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Przylaczam sie :kciuki:
  2. Tez bym sie na jego miejscu zalamala :eviltong:
  3. Czy "jakis czas" juz minal? :diabloti:
  4. Tylko podsycilas nasza ciekawosc :diabloti: Poka noooo :D
  5. Melduje ze do niedzieli zostaly 3 dni :loveu:
  6. [quote name='PaulinKa030894']dziękujemy. słuchajcie tam jest jeszcze sporo ON ok 20 z tego co ktoś napisał, do tego trzy haszczaki, ten west , na którymś zdjęciu jeden psiak jest sznaucerkowaty.. proszę zaproście tutaj osoby które są od tych zwierzaczków.[/QUOTE] Dostalam odp od haszczakow: [COLOR=#ff0000][B][LEFT][FONT=lucida grande]"Sprawę znamy i cały czas prosimy osoby odpowiedzialne za całą akcję o kontakt z Dominiką [email][email protected][/email] lub[/FONT] [FONT=lucida grande]tel.696 222 884 . Niestety nikt się z nami nie kontaktuje ..."[/FONT][/LEFT][/B][/COLOR]
  7. Witaj;) Ladny kolorek i gratulacje :cool3:
  8. Torka, Torka, wiecej Torci :multi: :loveu: Lasagne :loveu:
  9. A co bedzie na twardej ziemi lezal, jak dywanik jest :evil_lol:
  10. Poplakalam sie :(
  11. Tak, 5 :loveu: Tez mysle ze moze i lepiej ze nie bedziesz tego widziec :lol:
  12. [quote name='anka11'] ja zawsze chcialam byc wolontariuszem w schronisku(u nas we wro mozna od 18, a nawet jak sie jest juz pelnoletnim to z tego co wiem dosc trudno sie zalapac), ale teraz nie wiem czy wytrzymalabym psychicznie. [/QUOTE]Chyba nigdy nie bylas w waszym schronisku skoro tak piszesz ;) Wolontariuszy brakuje (przynajmniej brakowalo rok temu kiedy jeszcze bylam tam wolontariuszem, ale watpie zeby to sie zmienilo). Ludzie w schronisku sa spoko, wspolpracuja, mozna robic zdjecia i oglaszac psiaki ;) A kierowniczka to zlota kobita ;) Jak bylam tam u weta schroniskowego wyrobic paszport psiakowi z Kedzierzyna to poruszona jego losem zlecila darmowe badania u wet. Raka i wypuscic mnie z psiakiem nie chciala :evil_lol:
  13. [quote name='Ptysiak']Figa jakby mnie nie wpuściła drzwiami to tarasem bym się dostała :evil_lol: Przytulanki mi nie przeszkadzają ;) Lodówka na kłódkę i po sprawie :diabloti:[/QUOTE] Latwo mowic, gorzej zrobic :evil_lol:
  14. Wg strony schroniska nadal szuka domu [URL]http://kundelek.rsoz.org/?c=mdAktualnosci-cmPokaz-519&kategoria4=&kategoria5=&kategoria6=Groszek[/URL] ale lepiej zadzwonic i sie zapytac. Kundelek nie wydawal psow wolontariuszom, wlasciciele musieli stawiac sie osobiscie. Nie wiem czy to sie zmienilo. Musicie dopytac.
×
×
  • Create New...