Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Misiek pysiek :loveu: Cze chora M :hand: zdrówka życzę
  2. [quote name='tigrunia']A se pospaceruję nocą ... :razz:[/quote] :mdleje: Be, wszystko z tobą w porządku? :evil_lol: [COLOR=paleturquoise]Szwędacz ci się włączył, hihihi[/COLOR]
  3. [quote name='tigrunia']Kuniec buuu .. :-([/quote] Nie martw się, już za rok będzie powtórka :thumbs: Jak tam główka? :roll: [SIZE=3][COLOR=magenta]DZIEŃ DOBRY[/COLOR][/SIZE] :evil_lol:
  4. [quote name='Mała Rita']nio fajna ta lampa, nie skromnie powiem :loveu: ona jest taka bordowa w sumie tylko na zdjeciu wyszla jak czerwien[/quote] :cool2: sprzęt Dzień dobry :grins:
  5. [quote name='Mała Rita']Cze Aguś :loveu: Doczytalam zes Ty na mazurach :loveu: Ale masz fajnie :loveu:[/quote] Bry Asiu :lol: Jeszcze troszkę mam fajnie, po południu wracamy... Niuńki w końcu się zmęczyły :megagrin: Fiona wciąż śpi i udaje, że nic nie słyszy...
  6. [quote name='tigrunia']Po dżamprezie zaszłam .. :multi: Nawet sie nie potykam ":drink1:" :diabloti:[/quote] :evil_lol: Szalona dzielna kobieto!
  7. Pozdrawiamy weekendowo [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/plaga.gif[/IMG]
  8. [quote name='ewa2909']Cześć Aguś:loveu: Ale macie tam wyzerke,palce lizać:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A niuki bewnie w swoim żywiole:eviltong:[/quote] Halo Ewo [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/jump1.gif[/IMG] Psi szaleństwo w trakcie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/riding2.gif[/IMG] a my gramy w karty...
  9. Fajowa lampa i fajowe jej zdjęcie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/tjumpie.gif[/IMG] Fiduś zaspany [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%202/d068.gif[/IMG] i Arnold jak zawsze rozbrajający :evil_lol:
  10. Aga76

    Aksa i Tofi

    Cześć Ewuś [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/rev.gif[/IMG]
  11. [quote name='tigrunia']Nie wiem :roll: Upsss .. lepiej nie :evil_lol:[/quote] Że jak? Że bez nic? :roll: ło rety odważne posunięcie... Mogłoby się coś zatkać :roll: :evil_lol:
  12. [quote name='tigrunia']Bigosik pychaaaa :loveu: Nastrój ok :) Tylko spać mi sie chce :p Moze się kimnę na pół godzinki chociaż :cool3:[/quote] Lepiej teraz niż w trakcie imprezy :evil_lol: [COLOR=magenta]Życzę udanej zabawy [/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%202/dan.gif[/IMG]
  13. [quote name='tigrunia']Ale numer :-o :evil_lol: No ta .. podstawowe artykuły, ktorych zabrakło :niewiem:[/quote] Nooo, tyż mam szoka [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20wacko/luckast.gif[/IMG] Cóż... najwyżej zniknęłoby trochę gazet albo książek... [SIZE=3][COLOR=paleturquoise]hihihi[/COLOR][/SIZE]
  14. Co ładnego nałożysz? [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20face/36_15_57.gif[/IMG]
  15. [quote name='tigrunia']Aaaa.. czyli nadajesz z mazur :loveu:[/quote] Yes [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/pardon.gif[/IMG] Jak bigosik i nastrój przed imprezą?
  16. [url]http://images41.fotosik.pl/73/6cb9ee8703bdcad6.jpg[/url] Spojrzenie z białeczkiem [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20thumb/thumbup.gif[/IMG]
  17. [quote name='tigrunia']Cze Agnes :loveu: A Ty co ? Wróciłaś już ? :crazyeye: Miło z tego kogoś strony :evil_lol: Jesio Pani nie dzwoniła .. czekam :roll: Wsio gotowe :multi: Teraz odpoczynek :loveu: Jeszcze do sklepu Ł musze tylko wysłać po chlebek i papier toaletowy :evil_lol:[/quote] Czee [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/dancech.gif[/IMG] Tu też jest internet [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/smile.gif[/IMG] hihihi, zaglądnęłam sobie na chwilunię :roll: Jaki ładny komplecik Ł kupi :evil_lol: w sumie to podstawowe artykuły :evil_lol:
  18. Dzień dobry :ghost_2: Na obiad były gołąbki :grins: a na deser jest sernik jeden, drugi i ciasto jogurtowe... Fajnie jest :cunao: Niuńki latają jak opętane, tyle ludzi do buziaków, miziania i zabawy.
  19. [quote name='Magda']Porobiłam małe porządki i posegregowałam nowe wątki, łącząc je ze starymi o tej samej tematyce. Najczęściej były to tematy założone przez [B]kubę3396[/B]. Zmieniłam też jeden tytuł z [I]Tygodnie[/I] na [I]W jakim wieku kupić szczeniaka[/I]. To tak dla informacji;)[/quote] Pracuś :evil_lol: Czyściciel [SIZE=3][COLOR=paleturquoise]Zamiera sztuka czytania ze zrozumieniem...[/COLOR][/SIZE]
  20. Cze Be :loveu: [quote name='tigrunia']Oj buu a kto to ? :hmmmm:[/quote] Nie mam pojęcia kto to jest, ale bardzo chciał dla ciebie wyskoczyć :cool3: Tyż ciekawa jestem jaki będzie wynik... brum brum :cool3:
  21. [quote name='Pegaza']ja juz mam obawy zasiane w glowie...:roll: mam chec jak najszybciej sie wybrac ponownie ale znow strach czy wyjdzie to samo..:-([/quote] Cze De :glaszcze:
  22. Oj buu noo, gdzie ta lampa? A kuku :evil_lol: sobotnio
  23. [quote name='tigrunia']To Ty tam wyskakujesz ? :evil_lol:[/quote] Nieee :evil_lol:
  24. Dzień dobry Jubilatko [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36312.gif[/IMG] [COLOR=paleturquoise]Powiedzmy, że 250.[/COLOR]
  25. Cześć Kasiu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8EE.gif[/IMG] [url]http://s5.tinypic.com/33090n4.jpg[/url] Buzi buzi :evil_lol: hihihi, ileż tu namiętności :cool3:
×
×
  • Create New...