-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza']Fafernuch hih fajna ma nazwe ale to na bazarku zamowilas? tak zrob bo tym jednym to ino smaka mu narobisz..:evil_lol:[/quote] Słodziaszcza :evil_lol: Tak, na tym linku pierwszy raz kupiłam, teraz był II rzut, bo wszystkim bardzo smakowały :loveu: Dobrze mówisz, tak zrobię :evil_lol: Czego oczy nie widziały, tego sercu/żołądkowi nie żal :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Narysowac hihi taa mozna cuda malowac nawet obrazy pokazywala mi bo nagral aparatem..i to wszystko packą i kolorami roznymi:p no kubek,notesiki,i gama kolorow tych tynkow do pokazywania klientom..[/quote] Chociaż gamę kolorów pstryknij, co byśmy mogły podziwiać :loveu: Ja powoli się pakuję, łobowiązki czekają i ogony dwa :cool1: [COLOR=PaleTurquoise]Dziś przeżyłam dzień tylko na jednym proszku przeciwbólowym, super[/COLOR] :thumbs:
-
[quote name='Pegaza']Bedziesz ogladac JCD? ja chce patrzec bo zdawalo mi sie ze kolegi widzialam hihihi[/quote] Aaa, faktycznie dziś środa, pewnie zerknę, bo TK wraca dopiero po 22-ej. W takim razie będę uważniej zerkać :cool1:
-
[quote name='Pegaza']No jest inna metoda robiony takiego jem pierwszy raz.. pikantny jest:p to przyloz nos do monitora..:evil_lol: hihi ales wymyslila..a jeszcze mu wypadnie sie z psami dzielic i co:evil_lol:[/quote] Przykleiłam się do monitora :evil_lol: Nie dam fafernucha, sama zjem :roll:
-
[quote name='Pegaza']M-a wrocil z szkolenia o tynkach mi tu pokazuje jakie bysmy sobie zrobili w pokoju cuda:cool1: nawet gadzety dostal:cool1:[/quote] Cuda, cudeńka :loveu: będziesz musiała to narysować, żebym zrozumiała :evil_lol: gadżety powiadasz :cool3: no no
-
[quote name='Pegaza']Aga jest to hamburger z sosikiem remolade..specjalnie zapiekany w piekarniku pachnie fajniscie dwa kesy wszamalam ide kosztowac dalej... Aga jeden do jednej raczki a drugie to drugiej..:p[/quote] Rany, zemdlałam po opisie... daj chociaż powąchać :roll: Niii, niech sobie jeden podzieli, nie dam
-
[quote name='Pegaza']Jeszcze nie zagladalam hihi jedno nie to zostaw mu dwa :evil_lol:[/quote] zaglądnij.. niii, to będzie o jedno za dużo :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Tak niepozornie wygladaja:p a mi m-a przywiozl hamburgera:eviltong: i tez go ide wszamac choc kolacje juz jadlam.. to smacznego tez zycze:loveu: Aga no nie badz taka zostaw cos TK:p[/quote] Oooo, taki wielki smaczny, cieplutki, z sosikiem? :cool3: Jedno cisteczko może mu zostawię :roll: [COLOR=PaleTurquoise]może... hihihi[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']aaa daj choc zobacze co jesz:p[/quote] Piętro wyżej link wkleiłam :loveu: takie skromne, niepozorne - takie pyszne, nieziemskie
-
[quote name='laurin']Cześć Aguś :) i smacznego :loveu:[/quote] Cześć Aniu, a dziękuję dziękuję [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/flow1.gif[/IMG] Takie coś [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1075/czy-jadles-juz-fafernuchy-sprzedane-na-tymczas-muszke-do-8-03-a-132481/"]mniamuśnego[/URL] bardzo [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Red/heart.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Red/heart.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Red/heart.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Dobre:p hm jeszcze nie jadlam takich..ale na noc za duzo nie jedz wiesz..:evil_lol:[/quote] Za późno... :evil_lol: TK nie ma więc korzystam, mniej będzie do dzielenia się, to jest jak nałóg :roll: hihihi W stylu skórki od chleba, zaraz link znajdę.
-
[quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]mandzioly:evil_lol:[/COLOR][/SIZE] [/quote] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]czopki[/COLOR][/SIZE] :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Noo tylko czy obetnie mnie tak jak chce:roll: kiedys do niej chodzilam, poki co jeszcze musze poczekac potem se wybiore salona drogiego:cool1: ciecie meskie jesio takie drogie nie maja ale ciecie damskie juz tak..:roll:[/quote] U nas też jest kolosalna różnica, nawet przy małym strzyżeniu damska główka jest o wiele droższa. [SIZE=3][COLOR=Magenta]Lalalaaa Laaala la la la[/COLOR][/SIZE] A ja sobie jem pyszności, przyjechały do mnie ciasteczka kurpiowskie z bazarku - [SIZE=3][COLOR=Magenta]fafernuchy[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/smile.gif[/IMG] z mąki żytniej, miodu i marchewki. przepyszne, booskie, anielskie w smaku [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/pame.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]A ja cala az drze w srodku taka nerwowa jestem..paskudny stan noo a chlop jak zwykle nie rozumie:roll:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]a ja mam jeszcze czas tak okolo tygodnia chyba zwariuje zanim przyjdzie do mnie..[/COLOR][/SIZE][/quote] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]chłopy jełopy i już...[/COLOR][/SIZE] To dla nich zbyt trudne :roll: zbyt złożone...
-
[quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]ha wiadomo czemu:evil_lol: znaczy tak podejrzewam :roll::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote] :megagrin: no cóż - jego strata... Dobrze, że koleżankę masz.
-
[quote name='Pegaza']Postaram sie miec tez nastroj pokojowy ino od paru dni chodze podminowana..:roll: [COLOR=#afeeee]NPM[/COLOR][/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Upss, u mnie po - w ubiegłym tygodniu zabijałam wzrokiem[/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20wacko/luckast.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Znam pare autorow fajnych smiesznych ksiazek..ino teraz umkly mi z pamieci ale jak se wspomne to ci podam moze bedziesz miala okazje je poczytac..:p [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]moj fryzjer sie jednak na mnie obrazil dzwonie zeby sie umowic na ciecie nie odbiera fona..cos czuje ze to za to, ze nie pozyczylam mu maszynki do jego sznaucera:roll:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]trudno poki co mam jeszcze jedna kolezanke ktora mnie obetnie u siebie w salonie za te same pieniadze ktore mu dawalam :roll:[/COLOR][/SIZE][/quote] Ok, chętnie skorzystam z polecenia :loveu: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]łooj łojej, jaki wrażliwy męźcizna [/COLOR][/SIZE]:evil_lol:
-
[quote name='Pegaza'] Aga bylas i zniklas...:roll:wroc bo potem moge miec problem z dostepem do netu..:roll:[/quote] Jam jest [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/gunsmilie.gif[/IMG] w nastroju pokojowym, urzędować będę tylko do 21.00 ale na maxa wesoło...
-
[quote name='Kasia'] Aga zapodasz raz jeszcze linka do tych poszewek jaśkowych bo nie chce mi sie szukać z tym mulacym netem w pracy...;) [/quote] Proszę [URL="http://www.allegro.pl/item574952385_poszewka_na_jasiek_frotte_40x40_cm_jas_frotka.html"]frotka [/URL]
-
[quote name='Pegaza']Heh ja Chmielewską znam juz parenascie lat...nawet autobiografie czytalam..:p jedną ksiazke mam od niej..a reszta czytana z biblioteki..[/quote] :crazyeye: łał, nieźle Nie czytałam auto..., też najnowszej też nie :oops:
-
[quote name='Pegaza'] do walki z zarazą:siara: [/quote] Armia w gotowości [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/armata.gif[/IMG] hyhyhy
-
[quote name='Pegaza']O tez lubisz Chmielewską:p wazonik mam Ikeowski kupiony i stoją w nim kwiaty zasuszone z zeszlorocznych urodzin:p[/quote] Koleżanka mnie zaraziła (jakieś 5 lat temu) :evil_lol: wesoła odskocznia od problemów, zabawa słowem, booskie przenośnie, humor i smak na poziomie. Widziałam wywiad z J.Ch. - co za kobieta [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/pokal.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia'] Tyle, że tej zarazy nie da się wytępić :crazyeye: :mad:[/quote] Nie da się? :roll: Coś wymyślimy :evil_lol: Weźmiemy z zaskoczenia...
-
[quote name='tigrunia'] No więc moje drogie Panie - jedziemy :sweetCyb::sweetCyb: 8,4 :sweetCyb::sweetCyb: Właśnie wykąpałam Jess, spakujemy się i jedziemy podbijać serca Warszawskich Yorków :loveu: :evil_lol: Wracamy w piątek wieczorkiem ;) Dzieciak chyba zostanie z babcią :roll:[/quote] Piknie :loveu: Tylko o ciastkach nie zapomnij :evil_lol: Dobrze, że Buff nie będzie na to patrzeć :roll: :evil_lol: Owocnego wyjazdu :cool3:
-
[quote name='tigrunia'][COLOR=paleturquoise]Aga no nie wiesz co to zaraza ? :p[/COLOR][/quote] [COLOR=paleturquoise]Noo, wrzód na tyłku[/COLOR] :cool1: Wyciąć, wyrzucić i zapomnieć :evil_lol: