Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Pegaza']Nie !! Aga chce krowki zawroc tego rycerza..:evil_lol: oo no to bedzie czyszczenia..:roll: ale fajnie brzmi ten ogrod zimowy w jadalni:loveu:[/quote] Zmieniłam zamówienie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/rog.gif[/IMG] ufff, zdążyłam Noo, mnie też się podoba :loveu:
  2. [quote name='Pegaza']Hihihi to by musial byc kierowca Pudzianowski:evil_lol:[/quote] Ja mu nie bronię kierować busem :cool1: jeśli ma na to ochotę.
  3. [quote name='Pegaza']nie kus Aga nie kus bo sklep mam niedaleko:evil_lol: ooo brazowe?> to super a ile ich bedziesz miec bo Be ma ich sporo:roll:[/quote] Rycerz pomknął po ciacho [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/cavalier.gif[/IMG] Dwa w kuchni, dwa w gabinecie, balkonowe w salonie, ogród zimowy w jadalni, jedno w łazience, jedno w pomieszczeniu gospodarczym i jedno w garażu. Na piętrze jest 6 dachowych i wyłaz.
  4. [quote name='Pegaza']tak mysle ze moze potem odwiedze babuszke:p ino na busa mi sie nie chce isc..:roll:[/quote] Jest szansa, żeby kierowca po ciebie przyszedł i zniósł do busa z trzeciego piętra?
  5. [quote name='Pegaza']Nie ma slonka nie ma humoru.. zbyt pozno poszlam spac i efekty z rana byly widoczne..:roll: a co u Was nowego?:p znow mi emoty nie dzialają wrr[/quote] Kawkę dożylnie zapodaj i małe pyszne ciastko :cool3: ewentualnie 1 małą słodką krówkę... U nas nic ciekawego, okna zamówiliśmy. [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/wo.gif[/IMG]
  6. [quote name='Pegaza']Lepsze to niz objadanie sie krowkami od rana...:roll: :evil_lol: tak se mysle co tu dzis robic..:roll:[/quote] upsss :roll: :evil_lol: Proponuję NIC NIE ROBIĆ - ewentualnie dobrą książkę poczytać, dobrą kawkę wypić i tyle [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/takeaseat.gif[/IMG]
  7. [quote name='Pegaza']moglo byc lepiej..wstac mi sie nie chcialo o 6:45:roll: nudzi mi sie..:roll:[/quote] ojć, to jednak zła passa trwa...
  8. [quote name='Pegaza']Cze Aga:multi:[/quote] Cze [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/59.gif[/IMG] Jak dziś samopoczucie?
  9. [quote name='tigrunia']Aga informuj jak tam sytuacja w Wawie bo nadjeżdżam :laugh2_2:[/quote] Niebawem gorące spotkanie :cool3: uuu będzie się działo...
  10. Smakowitości :loveu: na dzień dobry
  11. [quote name='tigrunia']Wyczytałam, że śliwki niektórzy dają suszone .. chyba polece kupić bo uwielbiam takie gotowane w mięsie czy czymś tam :loveu:[/quote] Ja jestem ci niektórzy :p hihihi Powoli się rozkręcam [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/E980.gif[/IMG]
  12. [quote name='laurin']o kurcze, widzę właśnie że u nas też coś się przejaśnia :multi:[/quote] Oby dziś było przyjemniej :cool3:
  13. [quote name='laurin']dzień dobry :) nie wiem jak u Ciebie ale u mnie tego słońca to chyba dzisiaj nie będzie :shake:[/quote] Bry Aniu, Póki co mgła się podnosi... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/ncowjump.gif[/IMG]
  14. Dzień dobry [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Misc/anilek.gif[/IMG] Obiecali dziś chwile ze słońcem, więc czekam...
  15. Noo, prawie mi się udało [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/40.gif[/IMG] [quote name='tigrunia'] Będzie .. aktualnie Darek chodzi na 4 :cool1: Następne dwa tygodnie należą do mnie :multi: :cool1: Wspaniale będzie wstawać o 3:30 :loveu:[/quote] Biedny Daruś :evil_lol: Cze Be, dziś przyszłam z kwiatuszkiem życzyć miłego dnia [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Various/M10.gif[/IMG]
  16. Dużo miłości, ciepła i zrozumienia jest w tych słowach [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36316.gif[/IMG] Znalazłaś dla Misi vel Norci wspaniały dom.
  17. [quote name='WinterGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]WinterGirl dołączy do oczekujących na soczystą zieleń, śpiew ptaków i dużą ilość promieni słonka[/FONT][/CENTER] [/quote] Brakowało nam ciebie Karinko, i to bardzo [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG]
  18. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Dziękuje Aguś i wzajemnie:buzi:[/quote] Papatki, zmykaj do Lesia :loveu: [COLOR=PaleTurquoise]Dobrze, że Go masz.[/COLOR]
  19. Koszmar, tyle złego się dzieje na świecie, człowiek sobie czasem sprawy nie zdaje... tragedia goni tragedię :sad:
  20. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']dobrze piszesz Aguś. [SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]z kąd masz takie ładne emikonki,ja tyż chce[/COLOR][/SIZE][/quote] :loveu: Spokojnej nocy Ewuś... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/nightf.gif[/IMG]
  21. Na dobranoc [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/nightf.gif[/IMG] ciepły uścisk [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG]
  22. [quote name='Mała Rita']Cze Aguś :loveu: W pracy niestety a po pracy pisanie magisterki... bleeee[/quote] Oj, wielkie bleeee :roll: To tym bardziej pozdrawiam [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG]
  23. [quote name='ewa2909']Cześć Aguś:loveu: O to normalnie tak jak u mnie:roll:[/quote] Taki dzień... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/console.gif[/IMG] Oby szybko przyszły lepsze chwile...
  24. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Przy Was od razu lżej na duszy:calus:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/hug2.gif[/IMG] i tak ma być...
  25. [quote name='tigrunia']Kaczuszki lubią kaczuszki :loveu: Chwaliłam się już, ze ustawa o przychodzeniu na 4 rano do pracy weszła od wczoraj w życie ? :cool1:[/quote] Cieszę się, że lubisz [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/h009.gif[/IMG] Nieee, już nie będzie na 10.00?
×
×
  • Create New...