-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza']juz jestem..:p aaa biedny hihi czyli jaki?:roll::cool1:[/quote] Tyż już jestem :grins: Musi być dzielny i żyć dalej w nieświadomości :evil_lol: Czyli naturalny, mój własny :loveu:
-
[quote name='Gosia2406']Cześć wszystkim:hand:.[/quote] Ano cze [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/dancech.gif[/IMG] Będą fotki?
-
[quote name='Pegaza']Aga ja jestem tylko posty skacza wrrr mowisz o 20 oki to tera ide pozmywac..[/quote] No nie widziałam :oops: zagapiłam się
-
Allo allo, będę około 20-ej - też bądź :loveu:
-
[quote name='Pegaza']No wlasnie juz drugi raz ogladamy i nici z tego jeden naprzeciwko szkoly:cool1: [/quote] Super lokalizacja :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza'] i jak tam te fafernuchy?poczul choc smak czy zapach TK?:evil_lol:[/quote] Kopertę sobie powąchał [COLOR=PaleTurquoise]:evil_lol: pustą[/COLOR] Kolor wciąż ten sam...
-
Ewentualnie można opłaty pobierać za zerkanie na Was i Wasz teren :cool3: [COLOR=PaleTurquoise]A na poważnie, to lepiej znaleźć troszkę bardziej spokojne, zaciszne miejsce.[/COLOR]
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Justynko :hand: pozdrawiamy ciepło -
A ja jutro idę na małe ciachu-ciachu, co by wiosnę we włosach poczuć :wink:
-
[quote name='Pegaza'] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]ale ostatnio wyszlam wczesniej do sklepu i co widze w sklepie kolejki a w nich same babcie i dziadkowie, oni faktycznie spac nie umia i z rana juz laza...:roll::evil_lol:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]Aga to nie moze byc prawda..:roll: ja tak nie chce jak oni z rana juz z wozykiem zasuwac po sklepie:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote] :roflt: aaa piękny widok (o poranku)
-
[SIZE=1][SIZE=2]Para zakochanych siedzi w parku, całują się, rozmawiają nagle dziewczyna:[/SIZE] [SIZE=2]- Kochanie, boli mnie rączka.[/SIZE] [SIZE=2]Chłopak całuje ją w rękę:[/SIZE] [SIZE=2]- A teraz ?[/SIZE] [SIZE=2]- Teraz już nie, ale zaczął mnie boleć policzek![/SIZE] [SIZE=2]Chłopak całuje ją w policzek:[/SIZE] [SIZE=2]- A teraz ?[/SIZE] [SIZE=2]- Hi, hi! Teraz już nie, ale zaczęły mnie usta boleć.[/SIZE] [SIZE=2]Chłopak całuje ją w usta:[/SIZE] [SIZE=2]- A teraz ?[/SIZE] [SIZE=2]- Już nie.[/SIZE] [SIZE=2]Na to staruszek siedzący niedaleko na ławce:[/SIZE] [SIZE=2]- Przepraszam, a czy hemoroidy też pan leczy ?[/SIZE] [/SIZE]
-
[quote name='Pegaza'] Aga [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]no nie mow...:roll:[/COLOR][/SIZE][/quote] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]nie powiem...[/COLOR][/SIZE] :evil_lol: :roll:
-
[quote name='Pegaza'] nie uwierzysz kto do mnie wczoraj oddzwonil:cool1:[/quote] Nie uwierzę :roll: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]obrażony fryzjer?[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Pegaza'] ale wiecie co zauwazylam ze jak rano wczesnie wstaje jestem bardziej do zycia niz jak dluzej spie:roll:[/quote] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]tyż tak mam, może to starość? oj buu hihihi[/COLOR][/SIZE] :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Be pewnie Ikea zwiedza jak pieski w tymczasie ten teges:evil_lol:[/quote] I wykupi wszystkie wazony :cool1:
-
[quote name='Pegaza']Dzien dobry czwartkowo :loveu: oo super :multi: wiosne zapowiadaja na weekend:cool1:ino nie wiem ktory hihi[/quote] :loveu: Może jakiś kwietniowy? :roll: :evil_lol:
-
Ewuś, Ewuś... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Music/harpha.gif[/IMG] Dzień dobry
-
Dzień doberek [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/flow1.gif[/IMG]
-
[COLOR=magenta]Oj tam nooo[/COLOR] :oops: :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=pink]hihihi[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Bry, [/COLOR] [COLOR=black]Oglądałam YCD [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/teevee.gif[/IMG] gość z kaczuchą był niezły i Ryjek też...[/COLOR]
-
Mocny angielski :evil_lol: Cze Anusia :loveu:
-
Ewuś, Gosiu :buzi: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=mediumturquoise]Dzień dobry w zimowy czwartek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/snowing.gif[/IMG] Kapryśka w końcu paraduje na golasa i jest z tego powodu bardzo zadowolona (ja też) [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/puppykisses.gif[/IMG]
-
Cze Be :loveu: Pasuje ci rola przyzwoitki? :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Podglądałaś? hihihi przyznaj się hihihi[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Pegaza']oki papa nawzajem:loveu:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Multi/015.gif[/IMG] bzzzzyk bzzzzyk
-
[quote name='Pegaza'] ja tez bede leciec juz... Ale opakowanie wyrzuc zeby nie zauwazyl:evil_lol: papa dobrej nocy:sleep2:[/quote] Dobra rada [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20thumb/thumbsupup.gif[/IMG] [COLOR=PaleTurquoise]hihihi [COLOR=Black]Kolorowych snów [/COLOR][/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/nightf.gif[/IMG] [COLOR=PaleTurquoise] [/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']jee naprawde mam cyknac..? oki Aga czas szybko leci niestety tylko w domu...:roll: [COLOR=paleturquoise]ja narazie mam spokoj..:roll:[/COLOR][/quote] Jak będziesz mogła, to tak :loveu: No właśnie, w pracy ciągnęło się niemiłosiernie, a tu strzeliło nie wiadomo kiedy. [COLOR=PaleTurquoise]oby jak najdłużej...[/COLOR] Miłego wieczoru, baj [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/nightf.gif[/IMG]