Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Jak już jesteś to proszę: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/835.gif[/IMG]
  2. [quote name='Pegaza']to wrocisz w poniedzialek..?[/quote] W niedzielę wieczorem, w poniedziałek rano do pracy...
  3. Dzień doberek [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20misc/wave.gif[/IMG] pozdrawiamy i na świeże fotki czekamy
  4. [quote name='Pegaza']jeee to fajnie sie masz:multi: tez bym chciala...mam nadzieje ze fotki beda..:eviltong:[/quote] Też mam nadzieję :evil_lol:
  5. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/Obraz230.jpg[/url] Ładniutka jest [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20misc/guitar.gif[/IMG]
  6. [quote name='Pegaza']jakies konkretne plany?:cool1:[/quote] Tak, wczoraj wyszło, że dziś jedziemy na Mazury [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20Face/prop.gif[/IMG]
  7. Aga76

    Aksa i Tofi

    Cześć Ewo, pozdrawiam serdecznie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20wacko/fool.gif[/IMG]
  8. [quote name='Mała Rita']Będą! Obiecuje!!!! :p Jutro zrobię jakąś malutką sesyjkę Fidkowi O i pokaże Wam moją piękną lampę :loveu: A Arnold u tesciowki wiec fot nie mam :cool1:[/quote] Tak tak tak !!! Lampę też !!! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/8E5.gif[/IMG] Arlnold został na stałe uprowadzony przez T?
  9. [quote name='Pegaza']:p szukam dalej jakis fotek...jeszcze mam czas do busa..[/quote] Daaawaj, dawaaaj [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/alien.gif[/IMG]
  10. Dzień dobry [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/armata06.gif[/IMG] Ostatnie godziny walki w tym tygodniu, hihihi [COLOR=pink]później laba[/COLOR]
  11. Czeee [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/67.gif[/IMG] Świetne widoczki !!!
  12. Cze Be, Ano i nastał ten wielki dzień... [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Spełnienia marzeń, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]pociechy z Łukiego, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]dużo zdrówka [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]i uśmiechu na każdy dzień[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/831.gif[/IMG]
  13. [quote name='Pegaza']Dzien dobry:loveu: nie nadal balonik maly..:roll: mam za swoje po co sie tak obzeram..:roll:[/quote] Cze De Czekam na dobre wiadomości [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/3156.gif[/IMG]
  14. Halo Łódź [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20People/11headbanger.gif[/IMG] Arnoldzika i Fidusia to już prawie nie pamiętam... :roll: :cool3:
  15. Joł joł Śląsk [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20People/111.gif[/IMG]
  16. [quote name='Anusia & Alutka']Do domu jadę :grins: i mam wolne pól soboty :grins:[/quote] Cze Anusia :loveu: Ooo, ale luksus, poszalejesz na całego :cool3:
  17. [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7156.jpg[/url] Niuniuś kochany [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/flirt.gif[/IMG]
  18. Małe słodkie tuptaki [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/flirt.gif[/IMG]
  19. [quote name='tigrunia']Przepyszny :loveu: Ale kurde byłam dziś w sklepie i o rodzynkach zapomniałam :cool1: Kupiłam produkty na sałatke makaronową :loveu:[/quote] A ta sałatka to twoja jest, pisałaś, że ulubiona - czy znów mieszam fakty? :roll: A zrobisz też kebabową?
  20. [quote name='tigrunia']:roll: wiem, ze nic nie wiem[/quote] To jednak coś wiesz :glaszcze: [COLOR=PaleTurquoise]Chciałam kupić tusz i nie byłam pewna jaki jest jego termin ważności.[/COLOR]
  21. [quote name='Gosia2406']Przyszłyśmy się przywitac:loveu:[/quote] Cześć Gosiu [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/bsmile.gif[/IMG] Oglądałam zdjęcia u ciebie i komentarze znów mnie bardzo rozbawiły :evil_lol: [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Agusiu :multi: Kiedy Caprysia będzie chodziła bez ubranka? Jak się w ogóle czuje? Wymiziaj ją ode mnie :calus: i Fionkę też :calus:[/quote] Halo Saruś [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/wiggle.gif[/IMG] W poniedziałek zdejmujemy szwy, więc pewnie we wtorek będzie już latać na golasa. Kapryśka czuje się świetnie, zapomniała o bólu. Niuńki wymiziane [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/18.gif[/IMG]
  22. [quote name='tigrunia'][COLOR=PaleTurquoise]O co kaman z tym tuszem? :roll:[/COLOR][/quote] [COLOR=PaleTurquoise]O dwa sposoby oznaczania ważności: datą albo obrazkiem słoiczka z ilością miesięcy czy lat. [/COLOR]
  23. [quote name='Gosia2406']A kuku prosiaczku:evil_lol: [url]http://i41.tinypic.com/21dmuc5.jpg[/url][/quote] Spryciula :megagrin:
  24. [quote name='tigrunia']Cze wszystkim wieczorową porą :multi:[/quote] Cze :cool1: Jak tam bigoss boss?
  25. [quote name='Pegaza']Znalazlam fajna kurtke ale sportowa i licytacja..zajrzalam na stronke i nawet fajne ciuchy ma.. kurtke bede se obserowac:p sama nie wiem w zime chodzilam w krotkim rekawie po domu a teraz mam dl i nawet zakladam jeszcze jeden swetr i goraca herbata do raczki zeby sie rozgrzac..:roll:[/quote] Eee noo wiosna idzie :roll: Czyżby jednak zima? Bez kolejki? :evil_lol: Skusisz się na sportową kurteczkę?
×
×
  • Create New...